Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Opony do Opla Corsy D

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Ja śmigam na Hankook Ventus Prime 2 i złego słowa nie powiem, przyczepna opona, wytrzymała i cicha. Dobrze odprowadza wodę. Jeden sezon przejeździłem na nowych Kleber Dynaxer Hp3 i w konfrontacji z wodą mają podobne wyniki co Uniroyale, ale na suchym nie sa takie super, za tą cenę dobre oponki.

Dodać trzeba że jedna z prestiżowych marek taka jak VW montuje Hankooki do nowych aut na taśmie. Więc coś to oznacza Ale jestem złośliwy wiem wiem

Domyślnie

Uniroyale to dobre opony ale nie dla każdego. Są za miękkie na bokach, jeżeli ktoś lubi czasem dynamicznie na zakrętach pośmigać to zbytnio bujają, na koleinach też czuć pływanie. Ścieralność na średnim poziomie. Oczywiście na mokrej nawierzchni przyczepność i odprowadzanie wody stoją na b. db. poziomie. Do typowej spokojnej jazdy są w porządku, ale ja osoboście bardziej polecam te Bridgestony, są zdecydowanie bardziej wszechstrpnne i dojrzalsze.

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

Ale się uczepiliście tej miękkości. Dałem 2.5 atmosfery i jest ok, żadnego bujania i pływania w zakrętach. RS2 215/45R17
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.

Domyślnie

Czyli Uniroyale mogę spokojnie kupować.Tylko typowa spokojna jazda wchodzi w grę, tym autem nie ma jak za bardzo poszaleć :P. Chodzi mi właśnie o dobre właściwości na wodzie i w miarę dobrej cenie.

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

Ja kiedys tam w mniejszym autku - seicento je mialem w rozmiarze 145/70R13i bylem wrecz zachwycony w porownaniu z dawnymi debicami o ile wyczuwalnie lepiej sie autem przejezdzalo znacznie szybciej na zakretach z nierownym asfaltem i jak swietnie trzymaly na deszczu.

Domyślnie

No to w takim razie jak najbardziej będziesz zadowolony z Uniroyal Ale nawet pod względem ekonomicznym też bardziej polecałbym Bridgestone, nawet jeżeli auto spali na nich tylko 0,2l/100km mniej, to różnica w zakupie zwróci się już po ok. 5000km, na komplecie zapewne więcej zjeździsz, a różnica w spalaniu pewnie nawet trochę większa będzie Z Uniroyal w grę wchodzi jedynie model Rainexpert, RainSporty raczej nie występują w rozmiarach przeciętnie stosowanych w autach miejskich. Tak czy siak czy wybierzesz Bridge czy Uniroyal RainExpert to na pewno będziesz bardzo zadowolony.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów