Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Opony do Opla Corsy D

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez VectorOPC Zobacz posta
    Swojego czasu wrzuciłem zbiór testów opon zimowych, temat nie jest przyklejony więc szybko zaginął ale może Ci pomóc w wyborze: http://www.autogaleria.pl/forum/show...3r-test%C3%B3w
    Frigo 2 jest znakomita na śniegu, ale na mokrym i suchym mocno odstaje od konkurencji, nie tylko opon premium, ale również budżetowych. Jeżeli w większości jeździsz po drogach niższych kategorii, to warto rozważyć Dębice, ja natomiast nie byłem z niej specjalnie zadowolony, hamowanie na mokrej nawierzchni było żenujące, a nie sądzę aby była to wina hamulców Focusa, na którym Dębica była założona.
    Super, dzięki za testy, szukałem czegoś takiego. Będę miał wieczór z oponami.
    Samochód raczej będzie po mieście śmigał, wiec jak na mokrym jest słaba, to warto może jednak rozważyć inne.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Na śniegu Klebery są duuużo gorsze.
    Polecam oponę "wypośrodkowaną" i bardzo uniwersalną, czyli Savę Eskimo S3+. Najlepsza zimówka klasy budżetowej.
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Domyślnie

W moim mieście znalazłem sklep z Dębicą na zimę, cena jest zadowalająca http://alejaopon.pl/samochodowe/frigo-2-185-65r15-88t i teraz mam dylemat czy wybrać Dębicę czy Sava? Obie opony posiadają dobre opinie.

Domyślnie

Nie chciałem zakładać nowego wątku, więc piszę tu. Po zimie czas zmiany na opony letnie. Muszę zakupić opony nowe do auta i mam dylemat, które będą dobre? Jeśli ktoś z forumowiczów mógłby się podzielić doświadczeniami z oponami letnimi do opla corsy D, byłbym bardzo wdzięczny.

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

a co poprzednio wybrales na zimowe (bo pytales o wybor zimowek) ? byly ok ?

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kedirak Zobacz posta
    a co poprzednio wybrales na zimowe (bo pytales o wybor zimowek) ? byly ok ?
    Wybór padł na opony sava, moja dziewczyna jak i ja jesteśmy zadowoleni z tych opon. Zima była krotka i słaba, więc dużo nie mogę powiedzieć. Są tylko trochę głóśne.

Domyślnie

Ja od siebie mogę gorąco polecić Bridgestone Ecopia ET150, używam ich także w miejskim aucie. Cicha, komfortowa, naprawdę przyczepna przy hamowaniu i w dynamicznych zakrętach, jest bardzo stabilna przy szybkiej jeździe na autostradach. Na mokrej nawierzchni także zapewnia duże rezerwy bezpieczeństwa, a przy tym wszystkim stawia mały opór i pomaga oszczędzać paliwo. Bieżnik raczej wolno się ściera. Ciężko mi znaleźć jakąkolwiek wadę, nawet cena jak na oponę tej klasy jest w zupełności przystępna.

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

Uniroyal RainSport sa bardzo ok pod wzgledem przyczepnosci autka, ale tez moga sie relatywnie szybciej przez to zuzywac, nie powiem jak z glosnoscia bo za malo mialem porownan do innych oponek.

Auto
    Peugeot 308 T9 1,5 hdi 19'; Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

Uniroyale faktycznie można polecić - na pewno lepsze niż fabrycznie montowane Goodyeary (przynajmniej takie miałem w swojej Corsie)

a Uni są dobre i jeszcze relatywnie tanie

Domyślnie

Faktycznie na oponeo Uniroyale mają pozytywne opinie. Czekam jeszcze na inne polecenia, jak nie to kupię do przetestowania.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów