Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: [LeMans 2005] Audi R8

Domyślnie [LeMans 2005] Audi R8

Witam! Postanowiłem podzielić się z Wami moimi zdobyczami z dziedziny wyścigów - oto kompletna ( i ogromna w dodatku!) galeria z zeszłorocznego 24-godzinnego wyścigu Le Mans, w której głównym bohaterem jest Audi R8. W trzech częściach poznamy ten bolid od strony technicznej, w boksach oraz co najważniejsze - na torze!

Życzę wszystkim miłego oglądania, mając nadzieję, że ten dość unikalny materiał, zasługujący raczej na umieszczenie w dziale VIP, pomoże zdecydowanie bardziej rozkręcić nasz dział sportowy...

AUDI R8 - zdjęcia techniczne

AUDI R8 - zdjęcia z boksu

AUDI R8 - zdjęcia z toru

(C) audi.com

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

naturalnie piekna galerka, dobrze ze powstaja takie na aG, oby jak najwiecej

Domyślnie

bardzo fajne zdjecia dobrej wyscigowki... jak najwiecej takich galerii...

Domyślnie

Świetna galeria, spoko że nie dałeś jej do VIPów Jedna z fotek zagościła juz na moim pulpicie

Domyślnie

Wiesz, bo człowiek tytułem DJ BRABUS myśli o wszystkich a nie tylko w VIP'ach.
    i tym sposobem cieszymy się galeryjką R8!
    MB W123- Najpiękniejszy (no może tylko SLR jest śliczniejszy;p)

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Ciągle Się dziwie Brabus skąd Ty to wszystko masz i skąd masz na to wszystko czas. Nie jesteś czasami Guru jakiejś Sekty, albo czy nie występujesz czasami w wielu postaciach Przecież samo wklejanie fotek na Fotosika to kupa czasu.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems
    Ciągle Się dziwie Brabus skąd Ty to wszystko masz
    Z internetu! Czasem Chuck Norris podsyła...

skąd masz na to wszystko czas
    Praca 9:00-17:00, zabawa z dzieckiem 17:00-21:00, szukanie informacji na aG 21:00-9:00 (BEZCENNE! Za wszystko inne zapłacisz kartą MasterCard!)

Nie jesteś czasami Guru jakiejś Sekty
    Jakbyś chciał się załapać, to nowych członków już nie przyjmujemy... :lol:

albo czy nie występujesz czasami w wielu postaciach
    Jeszcze jestem jeden, choć ktoś tu na forum już chciał mnie klonować!

Przecież samo wklejanie fotek na Fotosika to kupa czasu.
    Fotosik przyjmuje po 10 fotek na raz, jedna sesja na szybkim 1MB łączu to ok. 3-5 minut - leci jak burza...

Adam Olszański
    Guest

Domyślnie Audi R10

Witam Panowie,
    na samym początku tego wątku zostalo bardzo szczególowo zaprezentowane Audi R8. Ja w swoim poście chcialbym zaprezentować Wam Audi R10. Bolid, który pod wieloma względami jest naprawdę bardzo rewolucyjnym posunięciem ze strony Audi. A rewolucyjne przede wszystkim ze względu na to, że będzie to pierwszy pojazd startujący w 24 godzinach Le Mans z silnkiem diesla. Audi jako pierwsze w historii tego francuskiego klasyka wystawi auto z silnikiem TDI. Na potrzeby tego bolidu zostal zaprojektowany zupelnie nowy 5,5 litrowy silnik TDI V12 bi-turbo. Z mocą 650KM oraz momentem obrotowym 1100 Nm przewyższa znacznie starsze modele wyścigowe w tym także prezentowane wcześniej Audi R8.
    Silnik w nowym Audi wykonany w calości z aluminium jest obecnie najmocniejszym dieslem na świecie. Jednym z glównych celów inzynierów Audi przy tworzeniu tego silnika bylo osiągniecie tak samo dużej wytrzymalości jak przy silniku R8, w którym nie wystąpila ani jedna awaria podczas 77 wyścigów w których byl używany.
    Dziś rozpocząl się 12 godzinny wyścig Sebring który zainauguruje cykl wyścigów z udzialem nowego Audi. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na wieczorne wyniku wyścigu. Ale prawdziwy sprawdzian nowego wyścigowego TDI odbędzie się dopiero pod 24h Le Mans.

Zamieszczam również fotkę Audi R10, które bylo prezentowane podczas tegorocznego salonu Genewskiego. Na żywo robi nie mniejsze wrażenie niż osiągi i dane technicznego nowego silnika :-)

Pozdrawiam

Adam

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Temat o Audi R10 juz istniene na forum mily Panie

http://www.autogaleria.pl/forum/viewtopic.php?t=3649

Jeszcze jak ktos by chciał fotki...

To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Wielbłąd
    Temat o Audi R10 juz istniene na forum mily Panie

http://www.autogaleria.pl/forum/viewtopic.php?t=3649
    Temat o R10 skończył się już na pierwszej stronie - pozostałe trzy to dyskusja nad tym, czy diesle zarządzą sportem samochodowym!

Uprawnienia umieszczania postów