Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Migiem o... Seat Leon SC 1.4 TSI Style

Auto
    F10 525d @252KM/555NM

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez migas Zobacz posta
    TO NAPRAWDĘ JEST DOBRY SAMOCHÓD

problemem jest to, że nikt tego nie chce wiedzieć WSZYSCY zapytani mówią-LAMPY/ŚWIATŁA

ale qrwa nie można sprzedawać lamp za 80 000 PLN!)
    Szczerze czy jest coś w tym samochodzie ciekawego po za tymi full ledami ?
    A środek też mi się z saabem kojarzy

Redaktor działu Migiem o... Awatar migas
    Auto
    AUDI "A coś tam;)"

Domyślnie

Podwozie+Układ kierowniczy+Silnik (1,4 TSI)
    Brzmi jak chaakterystyka BMW ale wszystko to ma też Leon
    Tylko co z tego> Też wolałbym Alfę Giuliettę..

Auto
    Toyota Avensis I

Domyślnie

No tak, Alfa ładniejsza,ale i znacznie droższa. Natomiast dla mnie Seat praktyczniejszy. Mi osobiście bardzo podoba się z zewnątrz, szczególnie w wersji FR ( ma trochę sportowego smaku). Wnętrze początkowo wydawało mi się strasznie biedne. Ale z czasem, z obyciem z samochodem ta prostota zaczęła mi się nawet podobać. Dla mnie samochód to mocny konkurent Golfa. Szczególnie ktoś, kto nie przepada za znaczkiem VW czy chce mieć bardziej oryginalny i nie tak popularny samochód jak Golf powinien pomyśleć o Seacie. To taki Golf dla młodszych ;P

Awatar Selespeed
    Auto
    Mazda RX8 & Peugeot 106 Rallye

Domyślnie

Iberia już importerem nie jest a salony z nią współpracujące po prostu padają. VW buduje od podstaw nową sieć dealerską i nową strategię marketingową i branding, które mają przypomnieć o tej marce. To, że VW nieco po macoszemu traktował Seata nie znaczy, że spisał go na straty. Gama modelowa jest nieco uboga a w naszym kraju model Mii w dodatku przegrywa cenowo z Up'em i Citigo. Istotnym argumentem za Seatem jest jednak pewna doza oryginalności w ramach produktów grupy VW.

Relacja napisana bardzo fajnie, ale nie zgadzam się na twierdzenie, że 40KM jest zbędne no i poważnie obawiam się o dźwięk tego 1.4 TSI 180-konne 1.4 w Skodzie Fabii RS, którą jeździłem brzmiało jak mikser
    "Przyspieszenie to najlepsza forma spędzania czasu między zakrętami"

Auto
    cee'd

Domyślnie

Z tą Skodą to może są i argumenty, ale cena powoli nie jest argumentem za Skodą. Octavia kombi jest praktycznie w cenie Golfa Varianta. Dla mnie zaskakujące i klienci indywidualni to widzą. O ile Golfa we wrześniu sprzedało się po równo (firmy/ind) to Octavii 2.5 raza więcej na firmy. Oczywiście jako całość - modele. Sprzedaż Seatów ... wielkość praktycznie pomijalna. Może to zmieni się przy nowym układzie dystrybucyjnym.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Selespeed Zobacz posta
    nie zgadzam się na twierdzenie, że 40KM jest zbędne no i poważnie obawiam się o dźwięk tego 1.4 TSI
    Testowałem Golfa VII (1.4 TSI 140 + DSG) i całkiem przyjemnie mruczał, zwłaszcza na wyższych obrotach, więc nie martwiłbym się o dźwięk. Osiągi tego duetu są naprawdę bardzo dobre, a przy okazji spalanie niskie.

Domyślnie

Zawsze podobały mi się Leony, ale szczerze mówiąc, ten jakoś szczególnie mnie nie porywa. W sumie to dziwne, że flagowy model najbardziej sportowej marki w koncernie VW miał zawsze 5 drzwi, dobrze że uległo to zmianie.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów