Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Wątek: Pierwsze szybkie auto

Auto
    Szukam

Domyślnie Pierwsze szybkie auto

Witajcie koledzy, mam wielki dylemat, nadszedł czas bym kupił coś własnego, więc przyszedłem po poradę do was . A więc tak! ~~
    Sedan/Coupe
    Do 20tysięcy, może delikatnie wykroczyć poza ten przedział, ktoś się na pewno dorzuci
    Najlepiej benzyna, ewentualnie diesel, ale naprawdę dobry
    Coś szybkiego, tak 180KM+(z dobrym przyśpieszeniem)
    Lubię dobre wyposażenie, więc skóra+inne bajery musi być
    Spalanie nie jest jakoś priorytetem, ale najlepiej, żeby nie palił 16L+ przy normalnej jeździe(bo wiadomo, że jak się przyciśnie to wskazówka szybko spada)
    Coś 99r+
    Coś nietypowego, co nie za często spotyka się na drogach. Passat/Golf IV odpadają, nie lubię ich po prostu.
    Części w cenie, żeby kompletnie nie pogrążały. Takie są moje wymogi, coś się znajdzie w tych cenach i z takimi wymogami?? Myślałem nad BMW Serii 7 E38 740D/730D lub BMW Serii 5 e39 M-Pakiet, ale też mogą być mniejsze auta.
    Strasznie podobają mi się Alfy GT- Znacie te auto? Możecie mi coś więcej o nim powiedzieć? Jak z silnikami, częściami(dostępnością i ceną) i w jakiej cenie można szukać fajnego egzemplarza.
    BMW e36 odpadają, nie podobają mi się i za dużo ich jest.
    Renault Megane RS - super wygląd, a jak z awaryjnością?
    Hyundai Coupe(tiburon) ?
    Opel Astra G Bertone - Jak z silnikami? Rozrząd na łańcuszku?
    Fajnie by było jak by miało napęd 4x4
    Liczę na pomoc z waszej strony. I jeżeli macie pisać, że za młody na takie auto, że się zabiję, to lepiej w ogóle się nie udzielajcie, przyszedłem po poradę w sprawie aut, a nie słuchania "ojca".
    Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez Jar3k ; 04-10-2013 o 01:31

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Za młody to ty możesz być jeśli chcesz utrzymać e38 za kieszonkowe(zakładając, że te 20 kafli to od ojca prezent), siódema za te pieniądze pewnie będzie już ładnie podrutowana, ja bym poszedł w bardziej plebejskie auta-mondeo mk3 V6, honda accord coupe V6, mitsubishi galant v6, peugeot 406 coupe V6

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Laguna V6.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Kolega X-type 2.5 V6 kupił poniżej 20k (razem z naprawami itd.)

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Link przykładowy

http://otomoto.pl/mercedes-benz-clk-...C30759195.html

Spokojnie już dostaniesz niezamordowany egzemplarz za 20 kilka tysięcy złotych. Jeżeli musi być koniecznie V6 to poszukaj wersji 320 http://otomoto.pl/mercedes-benz-clk-...C30157649.html

Awatar Samurai
    Auto
    Lancia Lybra SW 2,4 JTD

Domyślnie

Seat Leon Cupra R może ?
    "More is better" - J.Clarkson

Auto
    Był szwed z Belgii z 5'tką w rzędzie, pozostała firmowa fabieda :o

Domyślnie

Podaj może tylko, co to jest dobre przyspieszenie, bowiem jest to kwestia bardzo osobista
    Jeżeli nie przeszkadza Ci plebejska buda, spróbuj poszukać mondeo ST220 - naprawdę daje sporą radochę (omijaj jedynie egz z lpg).
    Poza tym, co pisał coo84 740d to niezbyt szczęśliwy pomysł (silnik i skrzynia), a 730d osiągami głowy nie urywa. No i oczywiście będą już baardzo zmęczone. Megankę RS możesz wyszukać w naszych furach i pogadać przez PW z właścicielem.
    I na koniec trochę moralizatorstwa - nie napiszę Ci, że się zabijesz. Grunt, żebyś nie zabił kogoś postronnego. A eksploatacja takiego samochodu pewnie Cię raczej zeżre swoją drogą

Auto
    jeździ

Domyślnie

Jak znajdziesz fajną Alfę GT 3,2 to z czystym sumieniem możesz brać. Udany silnik , spalanie 15l
    http://allegro.pl/alfa-romeo-gt-3-2v...600904745.html

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez hondacbr11 Zobacz posta
    Laguna V6.
    :confused: Dobry suchar.

Jednak zostaniemy w klimacie Francuzów i od siebie zaproponuję Peugeota 406 Coupe. Za 20k spokojnie kupisz ładny i w miarę świeży egzemplarz (2002-2003). Dobre silniki to benzynowy 2.2 lub wysokoprężny 2.2 HDi, V6 raczej nie polecam. Auto mechanicznie bardzo sprawne, nie ma jakichś większych bolączek, części zamienne stosunkowo tanie.

Auto
    Szukam

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez coo84 Zobacz posta
    Za młody to ty możesz być jeśli chcesz utrzymać e38 za kieszonkowe(zakładając, że te 20 kafli to od ojca prezent), siódema za te pieniądze pewnie będzie już ładnie podrutowana, ja bym poszedł w bardziej plebejskie auta-mondeo mk3 V6, honda accord coupe V6, mitsubishi galant v6, peugeot 406 coupe V6
    Kasa to osobista sprawa, nie dostałem jej od nikogo.
    Utrzymanie jakoś przejdzie, bo jedyne moje wydatki to ja sam.
    Honda Accord? Patrzyłem, ale środek w nich mi się nie podoba.
    Mondeo St220 - Patrzyłem, czytałem, bardzo mi się podoba, zapewne będę go szukał i jeździł oglądał.
    Laguna - Odpada, nie podoba mi się.
    X-type - Również bardzo mi się podoba, u mnie w mieście ziomek ma, ładny czarny egzemplarz, na prawdę jest na czym oko zawiesić.
    Mercedes CLK - Również patrzyłem, czytałem, rozważałem poważnie, również będę przeglądał oferty.
    Leon Cupra - Ciekawe, podoba mi się, kolega ma zwykłego leona, fajny wóz, ale cupra trzyma się ceny :/.
    Nidhogg Na prawdę nie ma rady założyć LPG do tej wersji? Patrzyłem 3.0 V6, nie lubią gazu powiadasz?
    arczimi Również tą alfę będę oglądał, muszę się nią przejechać.
    Dj Brabus Patrzyłem tego peugeota, jeździłem z kolegą nawet takiego oglądać, ale czegoś mi w nim brakuje...

Dodam jeszcze, że nie będę robił bardzo dużych przebiegów, to będzie moja zabawka. Bo będę drugie auto kupował, coś miejskiego.
    Ale auto będzie robiło 2/3/4 razy dłuższe podróże po Polsce, możliwe, że gdzieś dalej. To dobrze by było, jak by ładnie wyprzedało i było w miarę pakowne.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów