Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Pierwsza jazda: Peugeot 308

Auto
    VW Passa B5

Domyślnie

Nowe 308 poszło w ślady Citroena C4,który na tle poprzedniej generacji wygląda dość zwyczajnie

Domyślnie

Tak z ciekawości to jak wyglądają te zegary w codziennej eksploatacji? Wygląda to spoko, ale obawiam się, że mimo wszystko przy pewnych konfiguracjach wysokości fotel-kierownica będą najnormalniej w świecie przeszkadzać. Samo auto wygląda ciekawie, tyle że przód znacznie ciekawszy niż tył.

Awatar matce
    Auto
    Mitsubishi Lancer VIII

Domyślnie

HenryFord, przejechałem się 208, mam 184 cm i przy ustawieniu fotelu i kierownicy pod siebie, nie miałem żadnych problemów z widocznością zegarów, dla mnie były czytelne, kosmiczo-ciekawe taki dający frajde detal.

Auto
    D-4D

Domyślnie

Niestety nie wróżę sukcesu trzystaósemce. Poprzednie generacje (i inne Peugeoty) sprzedawały się dobrze dzięki atrakcyjnej stylistyce, która rekompensowała niektóre braki, a 308 jest nudne, a czasami nawet brzydkie. Nie ma szans z tańszym i lepiej wyglądającym C4, ani z podobnie wycenionym, ale solidniejszym (i nawet ładniejszym) Golfem.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez penguino Zobacz posta
    Nie ma szans z tańszym i lepiej wyglądającym C4
    Na całe szczęście każdy klient ma zróżnicowany gust i to, co jednemu bardzo się podoba, drugi będzie uważał za paskudne. Tak jest właśnie w przypadku 308 i C4 - ja mam zupełnie odwrotną opinię do Twojej: 308 bardzo mi przypadło do gustu, a nowe C4 uważam za kwintesencję bezguścia stylistycznego i jeden z najgorszych projektów Citroena ostatnich lat (a poprzednik był tak udany... przynajmniej designersko.

Auto
    Peugeot 308 T9 1,5 hdi 19'; Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

DJ ma rację - jakoś szybko piszecie, że be, że się nie sprzeda....
    Nie jest to piękny ani rewolucyjny projekt - oprócz deski rozdzielczej - ale właśnie takie projekty stają się produktem masowym...a chodzi chyba o to, żeby się sprzedało i żeby na tym zarobić...
    Pierwsze testy są pozytywne - ważne, żeby nie było większych wpadek. Wskazuje się na spory komfort nowej 308ki - mi się to podoba, ale na ostateczną wstępną opinię poczekam do dłuższej jazdy próbnej. Choć po fajnych wrażeniach z 208ki jestem dobrej myśli.

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

Spokojnie, forumowi eksperci od marketingu oceniający prawdopodobieństwo sukcesu samochodu przez zdjęcia w internecie już nie raz się 'walnęli' na swoich nieomylnych wyliczeniach pt. 'będzie hit' / 'brzydki, kto to kupi?', co pokazuje sukces Nissana Juke
    Cytat Zamieszczone przez penguino Zobacz posta
    Poprzednie generacje (i inne Peugeoty) sprzedawały się dobrze dzięki atrakcyjnej stylistyce, która rekompensowała niektóre braki, a 308 jest nudne blablablabla
    No jasna sprawa, przecież 307, 206 czy też 406 miały taki krzykliwy i awangardowy design

Auto
    D-4D

Domyślnie

Nie krzykliwy i awangardowy, ale miały indywidualny styl i trochę polotu, którego zdecydowanie brakowało konkurencji. Z 206 trochę się ośmieszyłeś bo to jeden z najlepszych stylistycznie Peugeotów, wyglądem wyprzedzający nawet swoją epokę. W 1998 roku gdy startował na rynku wyglądał tak:

A konkurencja tak (niektóre po liftingu w 1999):

Widać różnicę? Peugeoty od dawna kupowało się sercem, a nie rozumem. Dla 308 to kula u nogi bo serc nie porywa, a jak ma być nudno to pewniejszy jest choćby Golf VII.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Moja 306-ka to tez niesamowicie stylowe auto
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Auto
    -

Domyślnie

A mnie się nowy 308 bardzo podoba. Fakt, może bardziej stonowany ma wygląd, ale bez przesady. Pisanie o tej stylistyce to chyba jakiś "trend", albo żart.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów