Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49

Wątek: Kombi lub SUV do 140000 zł najchętniej 4x4

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Porównać zawsze można. Najwyżej wynik tego porównania będzie dla któregoś auta mocno niekorzystny

Domyślnie

Właśnie wróciłem z jazdy Insignią 2.0 cdti 160 km kombi automat.Co do wystroju i ilości miejsca można podyskutować natomiast z tym silnikiem i z tą skrzynią samochód "nie jedzie". Automat istotnie odstaje od automatu Mazdy i DSG,długo myśli,zmienia na dziwne biegi.Podobno Inisgnia znacznie lepiej wygląda z silnikiem biturbo 195 km i 400 Nm i 4x4. Jeśli jednak automat działa tak samo to sam silnik wiosny nie czyni.Cena od 145000 wzwyż plus ew.zniżka 7% za grupę zawodową.

Auto
    Seat Ibiza 6J 1.4

Domyślnie

A rozważyłeś moją opcję:

Cytat Zamieszczone przez seguar Zobacz posta
    A może Golf VII Variant na full wypasie, z dieslem 150 KM i DSG - polecam zabawę w konfiguratorze. Mi wyszło 127 tyś, ale VW ma spore rabaty. Plusem na pewno będzie bagażnik, bodajrze 610l i na pewno jakość lepsza od większości w/w aut (z wyjątkiem audi, volvo i BMW). Polecam zajrzeć do salonu.
    Jeśli nie zależy Ci na niższym segmencie (choć jakościowo lepiej od Opla) to warto pomyśleć.

Auto
    Golfik

Domyślnie

Ale Golf nie ma 4x4, przynajmniej w Polsce. Poza tym z tyłu będzie mniej miejsca od innych proponowanych w wątku aut.

Auto
    Mazda 6 2.0 Sky Energy

Domyślnie

Insignia to tylko w manualu. Automat jak na dzisiejsze czasy jest prawie że archaiczny. Biorąc pod uwagę także dużą masę wozu, efekt jest jak tu androzek napisał.

Auto
    Seat Ibiza 6J 1.4

Domyślnie

Jeśli chodzi o Golfa Variant to faktycznie nie ma, ale w wersji normalnej już jest 4motion w opcji z dieslem 150KM za 103 tyś. Więc możliwe, że niedługo będzie i Variant w tym wariancie

Awatar Rok z Bagien
    340
    Auto
    Mitsubishi ASX 1.6 Pb

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez androzek Zobacz posta

1.Skoda Octavia III 1.8 TSi DSG 4x4 kombi - za około 115000 prawie pełen wypas.Obszerna,pakowna,dobry silnik,dobra DSG ( 6 biegowa ,mokra)
    Tak jak Ci pisałem na innym forum przez pw.
    Pytaj, mam już pewne doświadczenia (liche bo to raptem kilka dni, ale zawsze coś).

To co będę wiedział, odpowiem.

pzdr

Domyślnie

OK. Dzięki. Poczekam jeszcze trochę aż ochłoniesz.Aktualnie chyba jeszcze jesteś w amoku i ocena nie jest w pełni miarodajna

Awatar Rok z Bagien
    340
    Auto
    Mitsubishi ASX 1.6 Pb

Domyślnie

:lol:

pzdr

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów