Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011
Pokaż wyniki od 101 do 104 z 104

Wątek: Wybór opon zimowych

Awatar skynetic
    Auto
    Opel astra 1.54

Domyślnie

Najważniejszy czynnik splania przy oponach to to jak są napompowane! . Pamiętam jak moja siostra pół sezonu przejezdziła na pół flakach i narzekała że ostatnio coś więcej pali jej auto . Dobrze że kiedyś pożyczyłem od niej samochód i zobaczyłem że coś jest nie tak ;D
    Moja strona - www.skynetic.pl

Auto
    Najlepszym

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez test1uci Zobacz posta
    Ja w zeszłym roku kupiłem Michelin Alpin 5, ale niestety ze względu na kiepską zimę nie miałem jak potestować w śniegu, lodzie i błocie pośniegowym. Na suchym i mokrym sprawują się bardzo dobrze, są ciche, dobrze trzymają i nie podnoszą spalania.
    W tym roku mam nadzieję, że zobaczę jak sprawują się w zimowych warunkach...
    Wcześniej miałem Pirelli Snowsporty i jest różnica. Pirelli były nastawione na sportowe osiągi, były głośniejsze, podnosiły spalanie, szybko się zużywały.
    Świetnie się spisują na śniegu, mam i potwierdzam, to najlepsza opona zimowa z jaką miałem do czynienia, a z kilkoma miałem. Idealne do wyjazdu na stok

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Ja kupiłem Hankooki W320 po 267 zl sztuka. Zakladam z końcem października to podzielę się wrażeniami.

Wytaptane z ElDżi GieCzy

Domyślnie

I jak te hankooki?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów