Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Dziadkowóz

Domyślnie

GP ma ocynkowaną blachę ( poza klapą bagażnika ), ale ma jedną zasadniczą wadę - fatalna jakość powłoki lakierniczej ( podobnie jak w Alfach, między innymi 159 ), więc jeżeli ktoś nie założył chlapaczy z przodu, to progi będzie wcinać rdza, powierzchowna - ale jednak. Trzeba uważać na progi, maskę i drzwi, a w wersji 5d na tylne błotniki, które są tak wyprofilowane, że uderzają o nie wszystkie kamienie, piach, pył itd. spod przednich kół i obijają/ wycierają lakier. Ogólnie wdzięczne autko w każdej wersji benzynowej mającej 8 zaworów. Gaz znoszą super, a jedyną wadą są alternatory i wycieki oleju jak wyżej.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Clio sprawowalo sie bez zarzutu (ale bylo za male i chwilowo mam kangoo do ciezszej roboty).
    Spalanie w w-wie (tylko) z mysleniem i w miare eko nie przekraczalo mi 7 litrow (motor 1.2 60 KM).
    Ja bym szukal albo 1.2 albo 1.4 - pala podobnie, w 1.2 trzeba zawory regulowac co jakis czas.
    Z korozja problemow nie bedziesz mial jak auto bez dzwona.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    To wciąż ciekawsza oferta niż np. Dacia Logan/Sandero.
    Dlaczego tak sądzisz?
    Pomijam, ze za 12 tys to ciężko będzie o Sandero, ale Logan jeśli chodzi o wielkość wnętrza jest nie do pobicia. Poza tym można go kupić w miarę młodego i z silnikiem 1,6. Lepsze to niż 1,2 czy 1,4 z Thalii.
    Np.http://otomoto.pl/dacia-logan-1-6-mp...C30593587.html lub z LPG: http://otomoto.pl/dacia-logan-comfor...C30795081.html
    Fakt jednak taki, że dobrą, wyposażoną jak trzeba Thalię 1,4 można kupić już za dychę a Logan za tyle to będzie albo trup albo golas.
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Na tym zakończyły się poszukiwania, rocznik 2005, 1.2 + LPG sekwencyjne i dwa komplety opon, krajowy za 9000 zł.
    Brat nim wracał z Koszalina 750 KM bez przygód i mam nadzieję, że tak będzie dalej, najbardziej zaskoczył mnie silnik, jest cichutki i do prędkości miejskich zbiera się zadziwiająco żwawo, poza tym przestronności i przednie fotele, mają dobre podparcie boczne i długie siedzisko, prowadzi się dość kiepsko a wnętrze jest tandetne ale co zaskakujące dobrze zmontowane, ogólnie zaskoczył mnie na plus. Nie sprawia wrażenia wytłuczonego i w sumie na myśl o czekającej mnie pojutrze 300 kilometrowej trasie za jego kierownicą nawet się cieszę
    Do wymiany łożysko w prawym przednim kole i klocki + tarcze hamulcowe, trzeba też zabezpieczyć go przed korozją bo jest parę niewielkich jak na razie wykwitów na pasie przednim, przy wlewie paliwa i tylnej klapie no i oczywiście przycierki na zderzakach i wgniotki parkingowe.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów