Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: Jaki Internet ?

Domyślnie

radiówka , 256kb/s, wystarczy

Domyślnie

U mnie sieć osiedlowa z transferem 512 kb/s.

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

A ja się zastanawiam czemu ktoś usunął mojego poprzedniego posta:/ Spróbuje jescze raz: mieszkam na starówce w Gda więc szans na osiedlowe, szybkie łącze nie mam dlatego muszę zadowalać się Neostradą 128 kb/s, ogólnie jestem zadowolony ale instalacja tego to koszmar! Tylko Chuck Norris zainstalował Neostrade za pierwszym razem.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Davis
    A ja mam Punkta 1 MB i ciesze
    Cytat Zamieszczone przez Carlsson
    Chello UPC 1MB/s wspaniałę łącze
    Bosh, coś byłem niekumaty pisząc swojego posta, też mam przecierz Chello 1 MB

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Wszyscy wymiatają widzę :/ Ja mam neta z firmy Multimedia (pod kablówkę). Bulę nie mało, bo 50 PLN/miesiąc, a internet tylko 128Mb :/ Jak ściągam coś z neta, to transfer przeważnie 13-15 kb/s, czyli wooolno
    Chciałem radiówkę, ale spółdzielnia mieszkaniowa nie wyraża zgody na antenę na dachu, poza tym radiówka to shit :/
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

VIP Awatar ilovebmw
    Auto
    Zostało jedno :( Mondeo MK4

Domyślnie

radiowka
    jak napisal Agent shit

zalezy od pory roku, zalezy od warunkow na dworku...
    kiedys sciagalem z predkoscia dochodzaca do 1,8 Mbit/s jak dobrze chodzilo. tak normalnie sciagam ok 20-40 kB/s. nie mam zadnych ograniczen poza p2p, ktore jest zablokowane (przynajmniej najbardziej znane programy).

zamienilbym najchetniej na cos innego, bo jesli moge cos wyslac na jakis serwer to jest swieto.

place 42 zeta.

There's more to liv
    ing than only surviving

Domyślnie

Co do radiówki, to miałem półtora roku antenę na dachu, a do najbliższej stacji dostępowej miałem 103 metry w lini prostej(zmierzone przez montera takim fajnym urządzonkiem) co oznacza, że nawet przy tsunami mam dobry sygnal)) Warunki atmosferyczne mogą zakłócać takie łącze tylko gdy od anteny do stacji dostępowej jest daleko, w przypadku bliskiej odległości (do 2000 m) zakłócenia mogą być powodowane przeszkodami "na drodze" np drzewo w sąsiedztwie odbiornika, budynki, kominy...
    Obecnie mój usługodawca przekształca sposób dostarczania neta z anten na sieci osiedlowe połączone pod zbiorczy mega odbiornik czy jakoś tak.Dzięki temu dostałem podwojony tranfer za te same pieniązki, wczesniej miałem 128 kb/s.Zaletą jest również symetryczność łącza wysyłam tyle samo ile odbieram (przynajmniej w teorii).
    Generalnie jestem na duże tak.

VIP Awatar ilovebmw
    Auto
    Zostało jedno :( Mondeo MK4

Domyślnie

ja mam blisko w lini prostej do stacji dostepowej, ale jak bardzo mocno pada snieg to slabo net chodzi. na oko to jest jakies 200-300 metrow. jak to mozliwe?
    na drodze sa jakies tam drzewa, ale nie sa ruszane, a net chodzi bardzo roznie. raz zapierdziela az milo, raz daje ciala...

There's more to liv
    ing than only surviving

Awatar qoompel

Domyślnie

Ja mam radiówkę --> 128 kb\s za 35 (+ odpis od podatku 19% :-)).
    Nie rakieta ale jakoś śmiga............

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez ilovebmw
    ja mam blisko w lini prostej do stacji dostepowej, ale jak bardzo mocno pada snieg to slabo net chodzi. na oko to jest jakies 200-300 metrow. jak to mozliwe?
    na drodze sa jakies tam drzewa, ale nie sa ruszane, a net chodzi bardzo roznie. raz zapierdziela az milo, raz daje ciala...
    Dożo zależy od odbiornika i częstotliwości nadawania.
    Ja miałem odbiornik też jakieś 200 - 300 m i net śmigał choć sygnał brałem z odbicia ( poprostu wogule nie widziałem nadajnika więc odbiornik był ustawiony w przeciwnym kierunku na jeden blok od którego zbierałem sygnał ) co do pogody to jak dla mnie to lipa. Wdzystko działało dobrze puki ni ebyło naprawde mocnej śnieżycy lub antena nie była przykryta 20 cm śniegu bo jej nie odśnieżyłem, co więce najlepiej odbiera się przy mocnym zachmużeniu a jak podało to niałem już wogule miodzik ( wszystkie okna zamknięte ) choć różnica pomiędzy deszczem a słoneczną pogodą była ok 20% mocy.
    P2P też miałem rozblokowane tylko w nocy ( 22 - 6 ) przez co kożystam tylko z torrenta.

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Uprawnienia umieszczania postów