Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Wątek: Długi Dystans: Skoda Rapid 1.6 TDI Elegance

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Bardzo ciekawa oferta cenowa. Napis "jestem frajerem i kupi?em pa?dzierz za 80k" daj? w standardzie? Wol? now? Daci? Logan dci. Nowych Cocktavii ju? troszk? widzia?em a Rapida nieflotowego mo?e ze 2 razy. Nic dziwnego- auto tylko dla purystycznych kapeluszników z wieloletnim sentymentem do Skody.

Domyślnie

Ja wcale nie chcę agresywnej linii dachu, ale co najmniej takiej przestrzeni jak w Fabii. Po co mi wybór, żeby dopłacać do większej Octavii i cieszyć się optymalną przestrzenią tudzież taką linią jak w Rapidzie? Wystarczy mi to, co w Fabii czy Roomsterze, a wysoką pozycję za kierą przeboleję. W Citigo nawet da się ją przeżyć, a ile grosza w kieszeni zostaje

Domyślnie

Tym razem Marcin - "zupełnie przypadkowo" - trafił Rapida Spaceback do porównania. Dobrze, że dojechał w ogóle do Werony, bo przez Pana Amundsena w ogóle nie trafiłby na miejsce. Więcej w drugim odcinku testu pt. Porównanie śladami Amundsena.

Fotogaleria: 20 zdjęć

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Hehe - czyli nawigacja Amundsen za 2400 zł to świetna opcja Lepszy będzie TomTom Via135 za 700zł.

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie

Lepsza będzie każda nawigacja ściągnięta/kupiona na smartfona

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Czy aby na pewno Spaceback ma większy rozstaw osi? Niby podaje sie te 1,3 cm, ale czy to nie jest jakaś ściema marketingowa?

Utwardzneie zawieszenia Liftbacka może być gwożdziem do trumny tego auta. Auto rodzinne nie musi się sportowo prowadzić. Ma być przede wszystkim wygodne. Mam wrażenie, ze rozumieją to tylko Francuzi (Chociaż Cytryny DS niestety nie potwierdzają tej reguły). Ja ostatnio doceniam zawiechę mojej 306-ki. Wszystkie nowe auta podobnej wielkości (czyli obecnie to segment B, B+) to taczki. A moja córka, wrazliwa na nierówności dróg jest idealną testerką zawieszeń i tapicerek
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

180kmh to już chyba gaz w podłodze, wątpię czy jazda w takim tempie tym autem jest sensowna/bezpieczna/ekonomiczna/wygodna.

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie

Nie/było bardzo pewnie i spokojnie/nie/jest lepiej niż można by się spodziewać
    But w podłodze był, naturalnie.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów