Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 24 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 236

Wątek: 2014 Mercedes klasy C (W205)

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie 2014 Mercedes klasy C (W205)

Powoli Mercedes odkrywa karty jeśli chodzi o 4.generacje nowej C-Klasy.
    Nowy model zbudowany jest z lekkich materiałów takich jak aluminium i jest średnio o 100kg lżejszy od poprzednika, oczywiście zależnie od rodzaju silnika.
    Niższa masa to też mniejsze spalanie, a dokładnie średnio o 20% bez utraty dobrych osiągów. Konstrukcja nowej C-Klasy oprócz niższej masy jest również sztywniejsza co podnosi poziom bezpieczeństwa.
    W205 ma się również lepiej prowadzić dzięki nowemu zawieszeniu, a także funkcji "Sport", która obniża samochód o 15mm. Dostępne będą również ustawienia: Comfort i Direct Control. Opcjonalnie przy wybranych silnikach dostępny ma być również system AIRMATIC. Dostępny będzie z funkcjami: Comfort, ECO, Sport i Sport Plus zmieniający sztywność amortyzatorów. System posiada funkcje automatycznego samopoziomowana, które obniża auto przy prędkościach autostradowych.
    Jeśli chodzi o wnętrze to dostępny będzie z opcjonalnym wyświetlaczem head-up. Centralny ekran dostępny będzie w rozmiarze 7 oraz 8.4-cali. Ciekawy jest nowy system klimatyzacji, który opiera się na danych z GPS do np. wykrywania tuneli. Wtedy wyłącza się aby nie wpuszczać do kabiny zanieczyszczonego powietrza. Nowa C-Klasa wyposażona jest również w czujnik wykrywający użycie fotelika i automatycznie wyłącza przednią poduszke powietrzną.
    Oficjalnie zadebiutuje w Detroit, ale zdjęcia nadwozia pewnie zobaczymy znacznie wcześniej.

(c) autocar

Awatar Razer

Domyślnie

Parę nowych zdjęć. Patrząc na to wnętrze widzę że Mercedes rozwija skrzydła, wielkie brawa. Piękne wnętrze ;]

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Wnętrze rewelacja poza jednym szczegółem. Wyświetlacz wygląda jakby ktoś sobie przyczepił tablet na akcesoryjny uchwyt. Zero spójności z resztą wnętrza. Szkoda, że nie zdecydowali się na system jak w Audi. Bez tego wyświetlacza wnętrze wyglądałoby jeszcze lepiej.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Obłędne wnętrze O ile modele dopasowywane liftingami do nowego języka designu Mercedesa wyglądają dość pokracznie, o tyle te projektowane od podstaw robią niesamowite wrażenie. Po przyjemniej klasie A/CLA, przez genialną (szczególnie na żywo) Skę po nową C-klasę. Dawno nie widziałem deski i kierownicy, które by mi tak przypadły do gustu
    #drivetastefully

Awatar Pink
    Auto
    Obecnie brak, testuję carsharing

Domyślnie

Jeśli tak będzie wyglądało wnętrze, to uważam, że jest świetnie. Bardzo podoba mi się ta zjeżdżająca konsola środkowa, przywodzi mi na myśl stok narciarski. Kontrowersje budzi jedynie ten ekran nawigacji, bo wygląda jak doczepiony i może wręcz przeszkadzać. Ale... co za problem? Wystarczy tej opcji nie zamówić

Domyślnie

Może się okazać, że będzie w standardzie, ale przyznam szczerze, że naprawdę nie jest zły. Miałem z nim do czynienia w Klasie A i B i nie narzekałem. A teraz jeszcze Mercedes dorzuci zupełnie nowy sterownik z funkcją dotykową.

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Wersja z manualną skrzynią będzie miała delikatnie zmieniony tunel środkowy (nie będzie płynnego przejścia w konsolę centralną):
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1471757208394420273.jpg
Wyświetleń:	908
Rozmiar:	126.9 KB
ID:	5488

Awatar Razer

Domyślnie

Kolejne zdjęcia.

www.jesmb.de

Domyślnie

Wy?wietlacz wygl?da dziwnie, tak obco w porównaniu do delikatnie przechodz?cej z tunelu w panel ?rodkowy deski. Mam nadziej?, ?e ta wersja z r?czn? skrzyni? nie b?dzie tak wygl?da?a, bo jest znacznie gorzej.

Awatar Selespeed
    Auto
    Mazda RX8 & Peugeot 106 Rallye

Domyślnie

Ofensywa Mercedes trwa. Koncern otrz?sn?? si? ju? z wpadek, które zaliczy? w poprzednich dekadach. Wi?cej uwagi po?wi?caj? produktom i teraz to konkurencja b?dzie musia?a goni? mark? ze Stuttgartu. Wn?trze nowej C-klasy wygl?da fenomenalnie! Cho? ten wy?wietlacz mogliby jednak jako? w desk? wkomponowa?, bo do wn?trza premium to nie pasuje. Z zewn?trz pewnie b?dzie to klasycznie narysowana limuzyna z elementami nadaj?cymi nieco dynamizmu, ale na pewno nie b?dzie mo?na jej pomyli? z innymi modelami koncernu.
    "Przyspieszenie to najlepsza forma spędzania czasu między zakrętami"

Uprawnienia umieszczania postów