Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 9 z 24 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718192021222324 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 236

Wątek: 2014 Mercedes klasy C (W205)

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Awatar tomash_k
    Auto
    Kia Proceed III

Domyślnie

Odnośnie konfiguratora - w końcu dostępna jest czerwień metalik i ciekawy odcień niebieskiego - i w tej czerwieni, C 200, z czerwoną skórą, czarnym drewnem i pakietem AMG - po prostu prze-beauty. Dla odmiany Elegance brązowy metalik wygląda kiepsko, więc to niesamowite jak parę detali i kolor mogą odmienić samochód. Jak to w mercu, full opcja z tym silnikiem to 68tys euro gdy baza C 200 = 36,4k .
    Pozdrawiam,
    Tomek

Auto
    E91 320d

Domyślnie

Jestem bardzo zawiedziony. Nie interesuję się zbytnio Mercedesem, bo zawsze ta marka miała takie bardziej elegancki usposobienie co nijak do mnie nie pasuje. Bynajmniej obecny jeszcze model wywołał u mnie szok i euforię, gdy go tylko zobaczyłem, stylistyka otworzyła się w stronę młodszego kierowcy, mniej okrągła i bardziej agresywna. A teraz znów zaczynają wracać do "mydełek"... Ale nawet pomijając moje zniechęcenie, przód wygląda ładnie, ale tył wygląda bardzo słabo, przynajmniej na zdjęciach! Taka ucięta kacza dupa, zarówno patrząc od tyłu, jak i z boku.
    No i patrząc względem konkurencji: W204 był/jest ładniejszy od E90, jak dla mnie nie ma nad tym żadnych dyskusji, ale tutaj sytuacja się diametralnie odwraca: W205 nie ma żadnego podejścia do F30.

Auto
    Skoda Fabia I

Domyślnie

Moim zdaniem auto jest bardzo ładne,ładniejsze od Audi A4 po nieudanym liftingu,jestem ciekaw będzie system Magic Body Control z Klasy S

Awatar Selespeed
    Auto
    Mazda RX8 & Peugeot 106 Rallye

Domyślnie

Na Magic Body Control nie liczyłbym. Ceny mają być o 2-3% niższe od aktualnego modelu w odpowiadającej wersji silnikowej. W polskich salonach na przełomie lutego i marca.

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Jarek, po prostu inny target
    No replacement for displacement

Auto
    Fajne

Domyślnie

A dla mnie już dawno c klasa nie wyglądała tak ładnie, ba zawsze jak ładny środek to na zewnątrz słabo, a tu rewelacja wszędzie.
    Jak za mercedesami nie przepadam tu naprawdę się postarali. Ci co oczekują na odbiór nowej S pewnie nie będą pocieszeni wyjściem S w wersji mini, jeszcze ktoś się pomyli i powie, że jeżdżą c-klasą.

Domyślnie

Auta trochę zagadka, mam zagwostkę. Dawno żadne auto nie wzbudziło we mnie tylu mieszanych uczuć. Z jednej strony cygański styl z S-klasy i generealnie Mercedes (a więc z założenia nie powinienem go lubić) z drugiej strony jednak ma w sobie coś co mi się podoba tylko do końca nie wiem co to jest. Lubię dziwadła a tył do takich należy, nie podoba mi się ale intryguje.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Selespeed Zobacz posta
    Na Magic Body Control nie liczyłbym. Ceny mają być o 2-3% niższe od aktualnego modelu w odpowiadającej wersji silnikowej. W polskich salonach na przełomie lutego i marca.
    C180: 33 558 euro
    C200: 36 414 euro
    C220 BlueTEC: 38 675 euro

Nie wiem jak to się ma do cen obecnej/schodzącej Klasy C.

Awatar Paweł Wnuk
    Auto
    F48 s20i, Captur 1.2 EDC, C1,

Domyślnie

Nowa c klasa jest w konfiguratorze na polskiej stronie MB. Jak się na stronie głównej ponajeżdża myszką na konkretny model to można fajne rzeczy zaobserwować. Mnie np. bardziej pasowałoby, gdyby przetłoczenia w C zrobili jak w E, a zauważcie, że są identyczne jak w S. Linią nadwozia, jednak różnią się te modele chyba minimalnie. Rzeczywiście, jakby pokazać z jakiejś odległości nową C, to można pomylić z S albo z E, to zależy jaki przód z kolei wybierzemy. W sumie bardzo mi się podoba nowa C, ale z pośród C, E, S, wybrałbym chyba E. To takie moje spostrzeżenia

Uprawnienia umieszczania postów