Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 10 z 24 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718192021222324 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 236

Wątek: 2014 Mercedes klasy C (W205)

Domyślnie

O super, brawa dla Mercedesa za szybkość! Czyli teraz możemy na spokojnie porównać ceny nowego i starego modelu:

Klasa C 2014/Klasa C 2013:

C180: 125 900 / 129 300 zł
    C200: 139 200 / 136 300 zł
    C220 BlueTEC: 163 500 / 153 200 zł

Jak widać, tylko podstawowa wersja tańsza.

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Ciekawe czy też będą dawać takie GRUBE rabaty jak na poprzednika, czyli do 30%, ale w sumie czemu nie... Po odjęciu nawet 20%, które spokojnie powinniśmy dostać robi się całkiem ciekawa oferta dla starszego Pana. Auto bardzo konserwatywnie wystylizowane tylko nie wiem po co te śmieszne wloty z przodu w usportowionej wersji- wyglądają komicznie. Ten odstający kiczowaty tablet na desce pasuje do Skody Citigo, ale w aucie tej klasy porażka. Poza tym przekonałem się do nowej C, ale dla mnie nadal Lexus górą...

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez Karol_383 Zobacz posta
    Moim zdaniem auto jest bardzo ładne,ładniejsze od Audi A4 po nieudanym liftingu,jestem ciekaw będzie system Magic Body Control z Klasy S
    Coś czego nie można nawet dokupić do S-Klasy z klekotem byłoby w C-klasie?

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez GRUBY Zobacz posta
    Ciekawe czy też będą dawać takie GRUBE rabaty jak na poprzednika, czyli do 30%, ale w sumie czemu nie... Po odjęciu nawet 20%, które spokojnie powinniśmy dostać robi się całkiem ciekawa oferta dla starszego Pana.
    Ja bym taką C-klasę z najsłabszym silniczkiem diesla w wersji z gwiazdą na masce bardzo chętnie łyknął
    No replacement for displacement

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Abaddon ostatnio cię nie poznaje, nie dość, że najsłabszy silniczek to jeszcze diesel?
    Swoją drogą dopłata do diesla absurdalnie wysoka.
    Ostatnio edytowane przez dżony ; 17-12-2013 o 16:30

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Podobnie absurdalna co w przypadku GLA, coś mercedes ostatnio szaleje z tymi klekotami bo w poprzedniej Cklasie to było rozsądne 17 tysięcy(rozsądne biorąc pod uwagę skok akcyzy)

Awatar Selespeed
    Auto
    Mazda RX8 & Peugeot 106 Rallye

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez GRUBY Zobacz posta
    Ciekawe czy też będą dawać takie GRUBE rabaty jak na poprzednika, czyli do 30%, ale w sumie czemu nie... Po odjęciu nawet 20%, które spokojnie powinniśmy dostać robi się całkiem ciekawa oferta dla starszego Pana.
    20% rabatu na nową C-klasę? Człowieku, to nie biedronka. Na model W204 pewnie można 25% dostać, ale tych aut dużo nie zostało.
    "Przyspieszenie to najlepsza forma spędzania czasu między zakrętami"

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

dżony - System mnie zniszczył (ceny paliw) i ludzka głupota. Im więcej jeżdżę, tym częściej dochodzę do wniosku że kwalifikacje psychofizyczne do jeżdżenia pojazdami mechanicznymi ma w tym kraju może 30% spośród uprawnionych. I wśród tych 30% co najmniej połowa powinna mieć góra 100 KM pod maską.

Cena diesla wynika przede wszystkim z dwóch faktów. Po pierwsze - wspomniana wyższa akcyza, po drugie - wersja ta będzie jedną z mocniejszych w ofercie. Docelowo mają być dwa słabsze diesle w ofercie, których cena odpowiednio będzie niższa.
    No replacement for displacement

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Selespeed Zobacz posta
    20% rabatu na nową C-klasę? Człowieku, to nie biedronka. Na model W204 pewnie można 25% dostać, ale tych aut dużo nie zostało.
    Mercedes potrafi dać srogie rabaty- ich dealerzy mają sporą marżę. Jak szukałem auta ojcu to konfigurowaliśmy auto ze znajomym sprzedawcą i po podliczeniu ceny za jaką można było wyjechać tym autem względem cennika było to prawie - 30%, a wtedy to było dość świeże poliftowe W204 z nowym przodem. Teraz ten nowy gen to wiadomo supernowość, ale na wiosnę myślę, że spokojnie można by powalczyć o rabat 20%, oczywiście nie za golasa tylko przy odpowiednio doposażonej nietanimi dodatkami wersji. Im więcej drogich dodatków tym większy może być rabat względem cennika.

Awatar Razer

Domyślnie

Kolejne zdjęcia.

Awatar Selespeed
    Auto
    Mazda RX8 & Peugeot 106 Rallye

Domyślnie

Zapewniam Cię GRUBY dilerzy Mercedesa nie pracują takich marżach.

Najbardziej wartym odnotowania "transferem" technologicznych jest opcjonalne zawieszenie pneumatyczne. Pierwszy raz w tym segmencie pojazdów.
    "Przyspieszenie to najlepsza forma spędzania czasu między zakrętami"

Uprawnienia umieszczania postów