Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 11 z 24 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718192021222324 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 236

Wątek: 2014 Mercedes klasy C (W205)

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

A Citroen C5?

Nie wiem czy byłoby wzięcie na taką opcję.
    No replacement for displacement

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Selespeed- To na jakich pracują? Do auta nam chcieli dołożyć? Tak jak napisałem dotyczyło to dobrze doposażonego auta i przez wzgląd na znajomość ze sprzedawcą, więc to zupełny max jaki się udało wycisnąć. Dla przykładu bez znajomości w Volvo ugrałem (nie od razu) rabat 50.000 (pięćdziesiąt tysięcy polskich złotych) na V60 T5, ale na auto z placu z poprzedniego rocznika (to był styczeń / luty). Da się. A z ciekawostek dodam, że na AMG też są bardzo duże rabaty, a że auta horrendalnie drogie to tam już w grę wchodzą pokaźne pieniądze.

Awatar Selespeed
    Auto
    Mazda RX8 & Peugeot 106 Rallye

Domyślnie

Jeśli nie wiesz jak to się dzieję, że czasem faktycznie można kupić samochód z taką zniżką, to ja nie będę Cię uświadamiał.

W Citroenie było zawieszenie hydro-pneumatyczne to nieco inne rozwiązanie.
    "Przyspieszenie to najlepsza forma spędzania czasu między zakrętami"

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

No to może napisz, będzie dla potomnych żeby nie wykorzystywać znajomości przy zakupie auta, nie targować się absolutnie i kupować furki po cenniku, wyrzucając bezsensownie pieniądze.

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Widzisz, bo czasem jest tak że auto spadnie z lawety albo dostanie strzał podczas jazdy testowej...
    No replacement for displacement

Awatar Razer

Domyślnie

Wersja ze skrzynia manualną z nieco zmieniona konsolą środkową.

jesmb.de

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Abaddon Zobacz posta
    Widzisz, bo czasem jest tak że auto spadnie z lawety albo dostanie strzał podczas jazdy testowej...
    Tak, szczególnie gdy kupuje się auto na zamówienie. "Ale wie Pan, że musimy zrzucić auto z lawety, a potem je wyklepać żeby dostał Pan rabat?"

Awatar Royallith
    Auto
    Fiat Punto Evo 1.4 8V

Domyślnie

Hehe, pojechał ci, Abaddon No ale tak faktycznie mówiąc, GRUBY przytacza wam swoje własne naoczne doświadczenia z rabatami o konkretnych kwotach, które miały miejsce - istnieją więc. Co chcecie mu zasugerować? Że miał przywidzenia?
    Bez Mazdy nie ma jazdy!

Auto
    zamówione, produkuje się

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    Za to ekipie ze Stuttgartu należą się wielkie brawa za niską masę. 1550 kg z dieslem pod maską (pewnie bez płynów) to wciąż rewelacyjny wynik.
    Czy ja wiem...bez szału.

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez GRUBY Zobacz posta
    Selespeed- To na jakich pracują? Do auta nam chcieli dołożyć? Tak jak napisałem dotyczyło to dobrze doposażonego auta i przez wzgląd na znajomość ze sprzedawcą, więc to zupełny max jaki się udało wycisnąć. Dla przykładu bez znajomości w Volvo ugrałem (nie od razu) rabat 50.000 (pięćdziesiąt tysięcy polskich złotych) na V60 T5, ale na auto z placu z poprzedniego rocznika (to był styczeń / luty). Da się. A z ciekawostek dodam, że na AMG też są bardzo duże rabaty, a że auta horrendalnie drogie to tam już w grę wchodzą pokaźne pieniądze.
    Przecież ten rabat to nie marża dealera, która jest dużo mniejsza - tylko w dużej mierze wsparcie importera. Jak w każdej marce.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    Za to ekipie ze Stuttgartu należą się wielkie brawa za niską masę. 1550 kg z dieslem pod maską (pewnie bez płynów) to wciąż rewelacyjny wynik.
    Żadne brawa. 1575 kg waży wg dowodu rejestracyjnego BMW 320d Gran Turismo:
    http://www.autogaleria.pl/auto_test/...rismo,833.html

Uprawnienia umieszczania postów