Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Pierwsza jazda: BMW X5

Redaktor działu Migiem o... Awatar migas
    Auto
    AUDI "A coś tam;)"

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez WujekSamoZlo Zobacz posta
    Kilka dni temu w wolnym czasie podczas naprawy pojazdu u Bełtowskiego w Krakowie - udałem się do M-Cars "piętro" wyżej oglądnąć to nowe X5. Niestety z zewnątrz jeszcze było oklejone maskującymi foliami. Środek - nie przekonał mnie jednoznacznie. Na żywo prezentuje się znacznie lepiej niż na zdjęciach. Widać tam jakość ale też w niektórych miejscach oszczędności. Generalnie - jest po nowemu ale "rewolucji" w bryle i wyglądzie jakiejś specjalnej nie ma .
    TRU.. ale przyznasz że trudno będzie się pomylić która jest która?
    podobnie jak z MINI BTW

P.S
    zegary LCD w BMW - shit!

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

widziałem nowe X5 live w W-wie niedawno.
    tylne światła bardzo na siłe wzorowane do 6er gt, cały tył w mojej ocenie bardzo niespójny.
    z przodu z kolei przekombinowane.
    ogolnie kiepsko to wyglada :/

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

mi zaś bardzo przypadła do gustu - widziałem kilka egzemplarzy w Warszawie i każdy prezentował się wyśmienicie, elegancko acz z lekkim pazurem. Illuminacja wnętrza dodatkowo buduje przyjemny nastroj. IMO godny następca poprzednika
    Drive tastefully!

Awatar Omaley
    Auto
    Punto

Domyślnie

Również będąc u dilera BMW i oglądając serie 7 skupiłem swoją uwagę na tym modelu. Na pierwszych zdjęciach różnice między poprzednią generacją wydawały się niewielkie. W rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Samochód wygląda dużo lepiej od poprzednika. Ma lepsze proporcje i dużo ciekawiej urządzone wnętrze. BMW pokazało klase. Samochód deklasuje konkurencje. Jedynymi którzy mogą się z nim równac to Mercedes Gl i Toyota LC V8. Zarówno fajne ale już bardzo stare Q7 jak i fatalny nowy ML nie mają szans. Do tego świetne dizle. Auto zrobiło na mnie wrażenie i szczerze mówiąc miałbym dylemat czy kupic X5 czy 7 - najlepszym kompromisem byłby zakup obu tych aut. Jedyne co troche razi to liczba opcji płatnych dodatkowo. Przeglądając katalog wszystkie ciekawe elementy wyposażenia są płatne extra a wszystkie je się by chciało miec w aucie. Cóż- trzeba szykowac worki albo raczej wory z kasą.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów