Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Mondeo vs. Passat

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

OT / Co prawda, to za krótki odcinek, by przepchać filtr, ale akurat Trasę Łazienkowską, od pomnika Lotnika do ronda Wiatraczna, można przejechać w mgnieniu oka, gdy jest luźno. I to wcale nie zachowując się jak wariat. Średnia prędkość będzie co najmniej 2x większa niż 40km/h, a pewnie i jeszcze wyższa. Brak świateł, jeden radar, w czym problem? / EOT

Awatar genesis
    Auto
    Tiggy MY 2009

Domyślnie

Przecież filtr można przepalić jadać na dwójce po drogach osiedlowych. Ważne, żeby jechać z odpowiednimi obrotami, aby była temperatura.
    DADRL wyłącz światła - włącz myślenie

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Pink, czyli kiedy? O 2 w nocy? Bo o 6.45 miałem średnią 40 na tym odcinku. Potem jest tylko gorzej.

Auto
    Był szwed z Belgii z 5'tką w rzędzie, pozostała firmowa fabieda :o

Domyślnie

genesis chyba długie to Twoje osiedle, skoro można na nim wypalać dpf...

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez micrus Zobacz posta
    Pink, czyli kiedy? O 2 w nocy? Bo o 6.45 miałem średnią 40 na tym odcinku. Potem jest tylko gorzej.
    Nie, taką trasę zazwyczaj robię przed 21ą i też jest "bardzo luźno". O 2ej w nocy da się jeszcze szybciej, zapewniam

Domyślnie

Ja bym jeszcze wziął pod uwagę statystyki kradzieży - Passaty schodzą lepiej niż rzeczy na promocji w biedronce To właśnie jedna z tych rzeczy, które odtrąca mnie od VW. Ja bym brał Forda.

Auto
    Honda CRV IV

Domyślnie

Ja polecam Mondeo ponieważ sam je posiadam. Przed zakupem brałem pod uwagę jeszcze mazdę 6, opla insignię, citroena c5 oraz właśnie vw passata. Auto jest bardzo wygodne, świetnie się prowadzi i w odpowiedniej wersji wygląda świetnie. Ważne wg mnie aby wziąść felgi nie mniejsze niż 17 cali bo wtedy jest ok, na mniejszych wygląda trochę pokracznie Jedno małe ale to ..... wymiary - na ciasnych parkingach to czuć no ale coś za coś w środku jest za to bardzo obszernie. Polecam !!!

Auto
    cee'd

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez jackass Zobacz posta
    Wiekowe? Ma bardzo fajny wyglad lepszy niz passat , oraz posiada wszystkie bajery i nowinki , konstukcja moze i stara ale sprawdzona i mało awaryjna co bardziej sie liczy..

Brałbym Mondeo z ecoboostem dosc dobrze jedzie
    Passat nie ma bajerów czy nowinek? Sporo, nawet więcej niż sporo.

Auto
    Audi A7, VW Touran

Domyślnie

Swego czasu poszukiwałem dla siebie auta służbowego - "przejechałem" wtedy C5, Mondeo, Passata (B6), Puga 508 i Insignie. zdecydowanie jeśli chodzi o wykonanie i "przyjemność" z jazdy wygrała 508, Mondeo może i wiekowe ale dojrzałe i obszerne, Insignia mnie zawiodła (mimo fajnego wyglądu podczas jazdy subiektywnie mi nie leżała...) Passat - cóż jak to VW - niepokojąco nijaki - C5 komfortowa ale też brakowało jej tego czegoś - oczywiście są to subiektywne odczucia ale będąc na Twoim miejscu odwiedziłbym Peugeota... - możesz znaleźć 3 drogę
    albo przemęcz się i poczekaj na następców - Mondeo pewnie 2014 albo Passek - 2015/16
    a co do opcji B vs D - obecnie stopień skomplikowania silników benzynowych niepokojąco zbliża się do diesli więc oba wybory są obarczone ryzykiem natomiast jeśli jeździsz głównie w mieście to mimo wszystko rozważyłbym B - obecne ceny paliw kompletnie nie uzasadniają zakupu diesla który na wejściu jest droższy w zakupie i serwisie...

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów