Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 85

Wątek: Skoda Superb Combi 2.0 TDI 140 4x4 Elegance

Awatar Chelini
    Auto
    Mazda 3

Domyślnie Superb

Cytat Zamieszczone przez micrus Zobacz posta
    Na forum superba jest ktoś kto wyrwał poliftowego 1.6 TDi Active z pakietem Fresh za 72 000 zł. Wielka wygodna fura a jeździ prawie za darmo (średnie coś koło 5.5/100).
    Możesz wrzucic link do tego forum,gdzie tego szukać?

Awatar Rok z Bagien
    340
    Auto
    Mitsubishi ASX 1.6 Pb

Domyślnie

włala....
    http://www.superbclub.pl/

Pod "Nasze auta"

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

http://superbclub.pl/viewtopic.php?f=18&t=3740

Trzeba się zarejestrować żeby zobaczyć. Przeczytałem wątek raz jeszcze i okazało się, że źle zapamiętałem. Dał 75 100.

Awatar Chelini
    Auto
    Mazda 3

Domyślnie

Dzieki Panowie kurcze taki Superb za 75kola podoba mi sie ten pomysl,chetnie bym sie przesiadl z AstryIV na osiagach jakosv specjalnie mi niezalezy taki 1.6TDI chyba dalby rade.Cholera starzeje sie.

Awatar Paweł Wnuk
    Auto
    F48 s20i, Captur 1.2 EDC, C1,

Domyślnie

Wszystko ładnie, pięknie, ale ja osobiście cały czas szukam jakiegoś haczyka. Dlaczego superb jest dużo tańszy od konkurencji wymienionej w artykule? Przecież nie działają charytatywnie. Ta różnica musi z czegoś wynikać. Czy może konkurencja, wręcz odwrotnie, zawyża ceny swoich produktów. Czy VW passat variant jest droższy bo? no dlaczego. Gdzie ta skoda ma wady, które decydują o jej taniości względem innych marek. Trwałość?, wyciszenie?, materiały?, prestiż? Nie potrafię znaleźć konkretnej odpowiedzi. Czy wszystkiego po trochu. Czyli co? jest jednak gorszym autem? Jakoś mnie to przerasta.

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Nie ma żadnego haczyka. Salony często je sprzedają bez jakiegokolwiek zarobku po to, żeby zarabiać na serwisie. Jedyne słabsze strony tego auta to wizerunek marki (co w wielu przypadkach jest też atutem) i wątpliwa uroda liftbacka.

Auto
    F10 525d @252KM/555NM

Domyślnie

sprzedawać bez zarobku. Zarabiać na serwisie. Z tego co wiem Superb też nie słynie z jakieś nadmiernej awaryjności. Na pewno nie bardziej niż cały VAG.
    Duża jest różnica między passatem tdi 4x4 a skodą w cenie?

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Zwykły Passat chyba nie występuje 4x4. A Superb to pewnie średnia europejska w dziedzinie niezawodności. Pewnie lepiej niż wiele "premium" z nowymi rozwiązaniami testowanymi na klientach.

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

To 75 tys to za wersję 4x4? Jeśli tak to cena powala!
    Za zwykła fwd tez super:-)
    Sedan/liftback estetycznie mnie odrzuca ale kombi jest całkiem całkiem ;-)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Domyślnie

Nie, za FWD w bazowej wersji z Fresh'em i 1.6 TDI pod maską - oprócz cennikowego 7700 zł wytargował jeszcze z 5k. Najtańsze 4x4 wg cennika (i upustu) kupisz za 86 550 zł sedano-liftbacka (1.8 TSI 4x4 Active) lub 87 350 za kombi (też 1.8 TSI 4x4 Active).

Cytat Zamieszczone przez micrus Zobacz posta
    Zwykły Passat chyba nie występuje 4x4. A Superb to pewnie średnia europejska w dziedzinie niezawodności. Pewnie lepiej niż wiele "premium" z nowymi rozwiązaniami testowanymi na klientach.
    Oczywiście, że występuje, zarówno w sedanie jak i kombi - z 2.0 TDI 140 KM (Comfortline: 119 790 zł, Highline: 129 390 zł) i 177 KM DSG (Highline: 145 690 zł). Kombi jest droższe o 5000 zł. Zostaje jeszcze oczywiście Alltrack droższy o kolejne 1700 zł.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów