Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Opony zimowe do BMW 750 Xdrive

Awatar Xerox
    Auto
    francuskie, amerykańskie, włoskie

Domyślnie

Ja bym sie zastanowil, czy nie wziac czegos innego. Akurat przy tej szerokosci (245) wazne, zeby opony dobrze odprowadzaly wode bo jest z czego. Jesli sa tylko przecietne przy 225 to przy szerszej bedzie gorzej.
    Macie gdzies linka do tego testu?
    Znalazlem na ich stronie tylko to: http://www.auto-motor-i-sport.pl/tes...ankang,13892,1

Awatar euro_tuned
    Auto
    3.0 TDi

Domyślnie

Od paru dniu mam już na aucie te Pirelli. Na razie jestem zadowolony. Zobaczmy jak się będą dalej spisywały.

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Z czego jesteś zadowolony? Z wyglądu? xD Na razie nie ma śniegu, a nie mrozu.

Domyślnie

Może nie szumi? Albo dobrze prowadzi się auto na mokrej nawierzchni? Przecież zimówka to nie tylko śnieg i szklanka drodze...

Awatar euro_tuned
    Auto
    3.0 TDi

Domyślnie

Nie szumi, tzn. są dość ciche. Teraz jak jest koło 4-5 stopni na zewnątrz letnie przy mocniejszym przyspieszaniu z miejca czasami traciły przyczepność. Teraz już tego nie ma. Zobaczymy jak będzie na śliskim i na śniegu.

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Może nie szumi? Albo dobrze prowadzi się auto na mokrej nawierzchni? Przecież zimówka to nie tylko śnieg i szklanka drodze...
    No panie trudno, żeby 21 letniemu stomatologowi szumiały opony za cenę mojego samochodu! Wszystko musi być tip top, a w tych warunkach i tak letnie są i cichsze i lepiej trzymają na mokrym.

Awatar Xerox
    Auto
    francuskie, amerykańskie, włoskie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez euro_tuned Zobacz posta
    Teraz jak jest koło 4-5 stopni na zewnątrz letnie przy mocniejszym przyspieszaniu z miejca czasami traciły przyczepność. Teraz już tego nie ma.
    Bo moze letnie Ci sie konczyly i dlatego taka roznica?! Jestem zdania, ze jesli sucho to letnie lepiej sie trzymaja (albo przynajmniej tak samo dobrze jak zimowki).

Awatar euro_tuned
    Auto
    3.0 TDi

Domyślnie

Jeszcze nie są całkiem skończone ale doskonałe też nie były tak, że możliwe że to też było powodem.

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

U mnie podobnie. Po zmianie dość zużytych letnich na nowe zimówki przyczepność się poprawiła (zwłaszcza przy ruszaniu).

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

na suchym / mokrym opona letnia będzie lepsza niż zimowa. wniosek - macie zużyte / stare / słabej jakości letnie opony.
    np. moje letnie się wyząbkowały (efekt niskoprofilowych opon) i niemiłosiernie hałasują, więc idą na sprzedaż albo do kosza.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Uprawnienia umieszczania postów