Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: 2013 Luxgen U6 Turbo

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie 2013 Luxgen U6 Turbo

Luxgen ma nowy model. To U6 Turbo, SUV powstały na płycie podłogowej sedana 5. Maszyna wyposażona w prawie wszystkie możliwe wspomagacze (od standardowych ESP, ABS po układy monitorujące to, co dzieje się wokół auta i zapobiegające kolizjom) dostępna będzie "u siebie" w dwóch wersjach silnikowych (150-konne 1,8 z 5-stopniowym automatem oraz 170-konne 2.0 z 6-stopniowym automatem) i trzech wyposażeniowych w cenie od 729 do 959 tysięcy dolarów tajwańskich (76-100 tysięcy złotych). Sprzedaż rusza w tym tygodniu.

http://www.youtube.com/watch?v=HsJsnjCQ_cA
    http://www.youtube.com/watch?v=qgf53BtbPcQ

Źródło: luxgen-motor.com.tw

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Wygląda jak skrzyżowanie puga 4007, forda kugi i nie wiem czego jeszcze, ale skądś ten tył znam.

I nie jest taki tani, ford escape kosztuje poniżej 700 patyków, kuga niecałe 900, ciekawe czy europa kiedyś się tego doczeka.

Awatar Cutter72
    Auto
    VW Passat B4 Kombi 1.8 Benzi

Domyślnie

Zapraszam do komentowania newsa p.t. Luxgen U6 TURBO – próba siły

Fotogaleria: 3 zdjęć

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez coo84 Zobacz posta
    Wygląda jak skrzyżowanie puga 4007, forda kugi i nie wiem czego jeszcze, ale skądś ten tył znam.

I nie jest taki tani, ford escape kosztuje poniżej 700 patyków, kuga niecałe 900, ciekawe czy europa kiedyś się tego doczeka.
    Moja pierwsza myśl, jak ujrzałem zdjęcie przy linku do tego newsa na stronie głównej: "Ooo, a co to za dziwny twór popełnił Peugeot?" Co do tyłu, to zalatuje BMW X1

Uprawnienia umieszczania postów