Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy 123456
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57

Wątek: BMW 320d Gran Turismo

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Dokładnie. Dildo jak zawsze ma rację. Blacha jest GRUBA. No i takie V60 D4 przygotowane do jazdy waży dokładnie 1685 kg. Może blacha GRUBA, ale bezpieczna. W NCAP każdy ma 5 gwiazdek, bo auta czołowo uderzają przy symbolicznej prędkości 40% powierzchni frontu- auta robi się pod kątem testów, a nie samego bezpieczeństwa. Gdy Amerykanie z IIHS zrobili swój test w bardziej realnych warunkach, czyli prędkość 64 km/h i tylko 25% powierzchni przodu stykała się z przeszkodą wyszły GRUBE kwiatki, bo nowe BMW 3 razem z Mercem i Audi zaoferowały żenująco słaby poziom bezpieczeństwa przy czołówce w zestawieniu z Volvo.

Ty Robak wysoki chłop jesteś z tego co pamiętam to jak chcesz kogoś podobnych gabarytów to tyłu zapakować to musisz już kupić 5 GT, a nie 3. Ja za wysoki nie jestem, a jestem dość GRUBY- Volvo jest akurat najszerszym autem w klasie to brzuch w zakrętach mi się nie wylewa na pasażera.

0-100 nie w 9,4 tylko 7,6! Odwiedź proszę tę stronę: http://www.volvocars.com/intl/all-ca...ical-spec.aspx

Wybierz nową wersję D4- 1.7l R4, którą już można zamawiać w salonie nie od wczoraj, czyli 181 HP + nowa skrzynia i zerknij w dane.

Pozdrawiam,
    G

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Siedziałem w trojce sedan i siedziałem w volvo v60. O ile powiedzmy z przodu jest podobnie czyli bardzo dobrze to z tyłu jest tam roznica jednej klasy jak dla mnie. W volvo nie ma gdzie wsadzic nog z tyłu przy srednio odsunietych przednich fotelach. bmw 3 jest tam bardzo dobrze - prawie jak w piatce. Sadze ze 3 gt pod zgledem komfortu z tyłu to jeszcze inna liga. Grzesiek z reszta o tym pisze a chyba mozna mu wierzyc na słowo.
    Poza tym jeszcze pozostaje kwestia trakcji gdzie jesli wezmiesz volvo z przednim napedem i silnikiem o momencie około 400nm to bedziesz miał poza idealnymi suchymi warunkami młynek i flustracje gdzie przy rwd nie bedzie zadnego problemu.

Auto
    440i

Domyślnie

wzgledem tego modelu sklanialbym sie bardziej ku ocenie magazynu Evo gdzie wypunktowali mu wzgledem wersji touring gorsze prowadzenie, osiagi, ciut wieksze spalanie, wyglad wiadomo sprawa subiektywna.
    Ogolnie mniej zawartosci BMW w BMW ale spoleczenstwo zglasza popyt na takie auto wiec firma musi sprostac

Awatar piono
    Auto
    dobre

Domyślnie

a czy w tescie nie ma czasem bledu? ostatnio spedzilem troche czasu w salonie BMW i wydaje mi sie, ze testowane auto ma z przodu swiatla adaptacyjne LED, pewien nie jestem bo nie widac dokladnie ale jesli tam sa poziomo ustawione krazki to to sa LED-y.

sprawdzilem cene BMW 320d GT Luxury i Volvo V60 D4R w UK - kosztuja tyle samo 35000 funtow, ale pewnie Volvo ma troche wiecej wyposazenia...kwestia gustu wiec, koszty sa w tym momencie podobne
    Ostatnio edytowane przez piono ; 21-12-2013 o 00:46
    ...................f*..perfect

Domyślnie

BMW dodaje do każdego samochodu dokładną specyfikację techniczną i nie ma tu żadnego błędu. Reflektory adaptacyjne LED dostępne są w serii 5 po FL oraz w serii 4 - w "trójce" są dostępne tylko klasyczne biksenony adaptacyjne.

Auto
    D-4D

Domyślnie

To, że testówka ma HIDy, a nie LEDy widać na zbliżeniu reflektora - ksenony mają w środku (w sensiesamego "elementu świecącego" wewnątrz klosza) okrągłą jednolitą soczewkę, a LEDy są jakby poziomo podzielone i spłaszczone.

Awatar piono
    Auto
    dobre

Domyślnie

no wlasnie na zblizeniu mialem wrazenie ze cos jakby dzieli poziomo reflektor ale rzeczywiscie LEDy sa niedostepne w serii 3.
    ...................f*..perfect

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów