Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: 2013 Suzuki A-Wind Concept

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Przecież Alto to supertani tandetny pojazd, który można kupić za przysłowiowe grosze- dlaczego nowy ma być niby drogi??? Co jego cena ma wspólnego ze Splashem, czy SX4??? Przeżywacie cenę Alto jak stonka wykopki- wiadomo, że to będzie tanizna...

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Bo nie jest tandetny? Bo ma lepiej zaprojektowane nadwozie i wnętrze?
    Na pewno nie będzie kosztował tyle samo.
    I co ma z SX4? A no to, ze jak Suzuki wprowadziło SX4 S Cross, które jest lepsze, większe to zaśpiewało cenę zaporową dla dotychczasowych klientów zainteresowanych SX4.
    Splash z kolei to lepszy przedstawiciel segmentu A w ofercie. Dlatego się do niego odnoszę.
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

Chyba nie siedziałeś w tym jeszcze bardziej plastikowym i jeszcze bardziej prymitywnym w wykończeniu wnętrza od Peugeota 107 czy Skody Citigo autku, skoro twierdzisz, że nie jest tandetny... Nie wiem w czym on góruje nad dużo bardziej solidnym, przestronniejszym i nie cierpiącym z powodu oszczędności Splashem

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Suzuki dzisiaj potwierdziło, że następca Alto jakim będzie seryjna wersja conceptu A-Wind będzie się nazywać na niektórych rynkach Celerio. Będzie sprzedawany na całym świecie, również w Europie. Wyróżniać się ma elegancką stylizacją zewnętrzną i wewnętrzną, przestronną kabiną, największym bagażnikiem w klasie i oszczędnymi silnikami.
    No i przy okazji informacja niezwiązana z tematem Suzuki podało, że Kizashi nie doczeka się następcy z powodu słabej sprzedaży obecnej generacji.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Lay'S Zobacz posta
    Chyba nie siedziałeś w tym jeszcze bardziej plastikowym i jeszcze bardziej prymitywnym w wykończeniu wnętrza od Peugeota 107 czy Skody Citigo autku, skoro twierdzisz, że nie jest tandetny... Nie wiem w czym on góruje nad dużo bardziej solidnym, przestronniejszym i nie cierpiącym z powodu oszczędności Splashem
    Przeciez ja nie pisałem o obecnym Alto. Cały ten temat o czym jest? I własciwie czemu gadamy o Splashu?
    Ja odpowiedziałem na to pytanie: dlaczego nowy ma być niby drogi??? zadane przez GRUBEGO maćka-m.
    Fakt nie siedziałem w A-Wind, ale widać, ze auto nie będzie tak tandetne jak obecne Alto.
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Auto
    VW Passa B5

Domyślnie

Znalazłem wizję która wygląda na wersję seryjną

autoevolution.com
    Jak podaje Auto Świat Katalog Nowości 2014 ma być to także następca modelu Splash,debiut prawdopodobnie w Marcu w Genewie

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Przygarnąłbym bardzo chętnie
    No replacement for displacement

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Seryjna wersja złapana podczas sesji fotograficznej:

(c) motoroids.com

Za miesiąc premiera na targach Auto Expo.

Awatar tomash_k
    Auto
    Kia Proceed III

Domyślnie

Chyba robili zdjęcia wnętrza, bo nawet kołpaków mu pożałowali - chyba że dorobią w photoshopie :> jak tło na niektórych tapetach obecnego Alto. (prowadzę swój katalog nowości i jak coś wychodzi, od razu szukam zdjęcia w rozmiarze tapety)
    Pozdrawiam,
    Tomek

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Już wszystko jasne. Wersja seryjna conceptu A-Wind w pełnej odsłonie:

(c) motorbeam

Uprawnienia umieszczania postów