Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: BMW e30 320i

Awatar qoompel

Domyślnie BMW e30 320i

BMW e30 320i

Zastanawiam sie nad kupnem tego sedana. Rok 1990. Silnik-wiadomo 2l i tak dalej. Samochod ma instalacje gazowa, manuala, szary metalik, wspomaganie, elektryczne szyby itd. Właściciel chce za niego 5 000 zl. Co mi poradzicie ???

Awatar wojtekwielkiew
    Auto
    Honda Civic Sport 2005

Domyślnie

Nie lepiej młodszy ale np. 316 zamiast 320? Ten już 16 lat ma... :damn:
    Civic Sport '05 - nie rakieta, ale mój

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Ma 16 lat ale jest to BMW Na temat E30 wiem sporo i mogę Ci troche pomóc No więc najlepiej kupić wersje po FL czyli rocznik od 1990. Wersje po FL różniły się przede wszystkim innymi, oczywiście ładniejszymi zderzakami i szerszymi tylnymi lampami. Wnętrze też się troszkę zmieniło ale to tylko detale. Najodpowiedniejszy silnik to 1,8i ponieważ jest optymalną jednostką między 1,6i który jest słaby a 2,0i który sporo pali ale jeśli nie przejmujesz się spalaniem to jak najbardziej polecam 2,0i Samochód z tym silnikiem to już mała rakietka Co do awaryjności, części itd. to dbane E30 nie powinno się psuć ale jak już coś się stanie nieprzyjemnego z beemeczką to nie jest problem ponieważ jest dużo części i nie są one drogie. Jeszcze mam pytanko mianowicie jaką wersje zamierzasz kupić?? Sedan, kombi czy coupe??
    KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE, maxi BUS + laweta, stawka już od 90gr/km !!!
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, [email protected]

Domyślnie

Silnik 1.6 pali tyle co 2.5 a ma mniejszą moc zdecydowanie odradzam silnik 1.6, jak masz kupić Bmw to kup z sinikiem 1.8 lub 2.0, jak masz na oku Bmw z silnikiem 2.0 to kup na pewno będziesz zadowolony.
    Zapraszam na forum www.autoplus.fora.pl

Awatar qoompel

Domyślnie

Mam na oku sedana [jeju jaki on ładny :-)]

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Hmm osobiście rozglądał bym się za wersją coupe ale jak masz okazje kupić ładnego sedana to czemu nie Dziś premiera mojego kompendium o BMW E30 Powinieneś znaleść wiele ciekawych zdjęć i informacji
    KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE, maxi BUS + laweta, stawka już od 90gr/km !!!
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, [email protected]

Awatar qoompel

Domyślnie

Napisalem temat podobny do tego na bmw-klub.pl [tam sie na bmw chyba znaja...] i koles odradzil mi zakup auta z gazem...
    Czy to tak bardzo szkodzi ? Chyba nie...

VIP Awatar ilovebmw
    Auto
    Zostało jedno :( Mondeo MK4

Domyślnie

jesli ktos, kto ma pojecie odradza ci gaz, to ma racje; ogolnie gaz odradzany jest z silnikami bmw.
    z tego co mi wiadomo, to 320 wcale nie jest najlepszym wyborem - najlepszym wyborem jest 325. nie pali wiecej niz 320, a silnik ciekawszy
    jedynie pojemnosc moze odstraszac.

There's more to liv
    ing than only surviving

Domyślnie

W Bmw nie ma co zakładać gazu mój brat miał Bmw 318 E-30 z gazem i po jakimś czasie głowica poszła.
    Zapraszam na forum www.autoplus.fora.pl

Awatar qoompel

Domyślnie

Dziwnym zbiegem okoliczności moi kumple mieli BMW 730i i BMW 530i z instalacjami gazowymi i jezdzily te auta bez zarzutu ... Jedno auto jest juz sprzedane a drugie [ktore teraz ma 9 lat] jezdzi jak "zyletka". Chociaz swoja droga cos w tym musi byc - gaz nie najlepszej jakosci (czyt. złej !!!) baardzo negatywnie wplywa na i tak wysilone silniki BiEmDabliu ...

Uprawnienia umieszczania postów