Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 34 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 332

Wątek: Skoda Octavia 1.4 TSI Elegance '14

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

no, tak jak opowiadałeś mi to już się wydawał ładny, a teraz na tych wizualizacjach to już naprawdę mega mega. Gratki!
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

Auto
    2003 Mitsubishi Carisma 1.9 DID Comfort / 2003 Mazda 6 1.8

Domyślnie

Konfiguracja bardzo fajna, uwielbiam ten kolor nie myślałeś żeby poczekać na Leona w kombi?

Awatar matce
    Auto
    Mitsubishi Lancer VIII

Domyślnie

Tylko się zastanów na tym beżowym wnetrzem, znajomy ma Rapida niecały rok i siedzenia i tapicerka wyglada okropnie brudno

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Seth Zobacz posta
    są tu koledzy na forum z Focusami z tym silnikiem - może odpowiedzą ile pali im. Mnie w teście dla exoticcars.pl palił średnio dychę podczas jazdy po mieście.
    A 1.4TSI będzie bardziej ekonomiczny w mieście?? Po Warszawie ta dycha/100 to oczywista oczywistość nawet w słabszych autach, a tu myślę że będzie raczej 'naście litrów (choć może się mylę - wszak kto jak kto ale Ty jako redaktor testowo motoryzacyjny napewno miałeś okazję to sprawdzić ). Beżowe wnętrze fajnie wygląda jako nowe, ale prać tapicerkę będziesz raczej często

Poza tym auto fajnie skonfigurowane i gratuluje zakupu. Szkoda że wybór ograniczały Ci możliwości kredytowania, ale i tak mam nadzieję dobry wybór.

Awatar matce
    Auto
    Mitsubishi Lancer VIII

Domyślnie

Wg spalania w komputerze po miescie zrobilem ok 20 km i spalanie wynioslo 7.1

Awatar mk2
    Auto
    2015 Seat Leon 1.4 TSI, 1990 C25 Camper

Domyślnie

Jeżeli tapicerka będzie nosiła na sobie normalny brud to nie będzie problemu z przywróceniem jej czystości. Chociaż fakt, trzeba uważać i szanować bardziej niż ciemne wnętrze.

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Gratuluję , konfiguracja moim zdaniem optymalna(brakuje IMO tylko DSG). będziesz się wyróżniał wśród kierowców Octavii, przy takiej kolorystyce nie wygląda na korpowozik .
    Skoro tym razem nowy to chyba na dłużej niż dotychczasowe?

Auto
    Volvo XC60 // Jaguar XJ

Domyślnie

1.4 TSI + DSG po samej Warszawie wychodzi 8.7l/100km. To jest średnia z 2500km a w trasie jeszcze nie byłem. Styl normalny, momentami lekko bardziej dynamiczny.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Nie dało sie wybrac np. seata leona?

Auto
    -

Domyślnie

Jedyne czego mi brakuje to tych LED-ów z tyłu Ja bym nie odpuścił chyba, bo wyglądają moim zdaniem te światłowody nieziemsko. No ale wiadomo, to tylko wygląd. Kolor za to nadrabia i dodaje kilka koni

Elegance to już, że tak powiem na bogato, więc nic tylko bezawaryjnej jazdy życzyć

Uprawnienia umieszczania postów