Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Nissan R390 GT1

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie Nissan R390 GT1

Chyba jedyny japonski supercar z prawidziwego zdazenia. Wiekszosc by go nigdy nie poznała gdyby nie gra Gran Turismo. Prawdziwy egzotyk, ktorego zobaczenie na ulicy graniczy z cudem. Nie jest zbyt pieknym autem bo jest to liminowana seria wyscigowego pojazdu, ktory brał udział w 24-godzinym Le Mans oraz w roznych innych seriach ale trzeba przyznac ze trzyma klimat bezkompomisowego bolidu jak f40. Cena -... jeden... milion...zielonych
    Dane:
    Rok produkcji 1998
    Silnik - 3.5L v8 twin turbo o mocy [email protected] i momencie obrotowym [email protected]
    Skrzynia biegow - sekwencyjna 6-biegowa
    Umieszczenie silnika centralne, naped na tylna os
    Opony przod:245/40r18, tył 295/35r19
    masa: 1027kg(niezle :shock: )
    0-100km/h - 3.8s
    pred. maks. - 330km/h

Awatar Golden Boy

Domyślnie

Auto robi wrażenie, nie powiem. Ale nie jest jakoś specjalnie urodziwe, jednak tutaj nie chodzi o walory estetyczne tylko o osiągi i prowadzenie. Parametry techniczne robią wrażenie. Masa bolidu robi wrażenie, nigdy nie spodziewał bym się, że będzie ważyć tylko 1 tonę. Gdybym miał strzelać dałbym mu przynajmniej 1700 kg. Nigdy nie słyszałem o tym samochodzie, mam nadzieję, że spotkam go kiedyś na sesji w GT4 i będę pozytywnie zaskoczony.
    The Hate U Gave Lil Infants Fu#ks Everybody

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Hmmm silnik V8 o takiej pojemnosci i o takiej mocy, niezle. Co prawda zapewne jest dosc wysilony w dodatku 2 takie same turbiny... Wyglad choc co prawda male ma znaczenie dla tego typu pojazdu jest niezly. Faktycznie trzyma sie troche w klimatach "ostatniego prawdziwgo Ferrari" (moje zdanie) Nie wiem czy odnosil jakies sukcesy w 24 Le Mans, malo w ogole slyszalem o tym pojezdzie. Wrazenie po ogladnieciu fotek i przeczytaniu danych b. dobre A i na dodatek bardzo niska waga... ledwo ponad tone do bardzo dobry wynik jak na taki pojazd. Full respekt dla inzynierow. A i dzieki za fajne tepatki
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Spektakularnych sukcesow chyba nie było ale jest wspomniane ze w Le Mans 1998 te bolidy zejeły 4 miejsca w pierwszej dziesiatce wiec jakies osiagniecie to jest.

Awatar BABELEC
    Auto
    Seat Toledo III

Domyślnie

Owszem rzadkie auto. Udało mi się jednak kiedyś je obejrzeć. Na targach motoryzacyjnych w Gdańsku wystawiono jakąś wersję wyścigową. Było to ładnych parę lat temu. Samochód robil wrażenie.
    Przyjmę Porsche 911 jako darowiznę. Tylko poważne oferty.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Pomijając jednostkę napedową i osiągi uważam, że auto jest brzydkie i swoją linią nie zachwyca. Jedynie na tor się nadaje, nie wiem kto chciałby milion baksów wydac na takie coś ??:
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (NOL 6Y06)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

Awatar qoompel

Domyślnie

Nie grzeszy urodą ale ważne jest to, że niezaprzeczalnie ma cechy prawdziwego "sportowca". W jego żyłach płynie tylko błękitna krew
    3,8s do "setki" to dzięki silnikowi i niskiej masie. Chyba zacznę grać w GT

Awatar SPGM1903
    Auto
    Kawasaki KL250 '88

Domyślnie

w GT ma silnik, ktory pracuje na bardzo wysokich obrotach wiec pomrukow bedzie niewiele

mnie sie samochod podoba, szczegolnie wersja GT1, wprawdzie nie ma najpiekniejszej urody, ale ocena rosnie na widok osiagow. to mniej-wiecej jak z kobieta: nawet ta nie najurodziwsza pieknieje w oczach biorac pod uwage charakter i wiedze
    A co tu się odczynia?! Jakieś patologie! Polonezowe Patologie! Rzućże okiem co tam się czasem odczynia https://www.facebook.com/Polonez.Trophy.Truck/
    No i na twórców tej nekromancji - www.facebook.com/mjbuggyteam/

Uprawnienia umieszczania postów