Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 46 z 48 PierwszyPierwszy ... 30313233343536373839404142434445464748 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 477

Wątek: Suzuki Swift Sport 1.6 '13 oraz S-Cross 1.6 4WD '13

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Moje maja druga zime, a raczej pierwsza, bo poprzedniej mialem zimowki chyba tylko 2 m-ce zalozone. Plus zamienione przednie z tylnymi teraz wiec jakbym na nowych jezdzil na osi napedzanej n

Domyślnie

Masz rację Ryjas, tylko kurcze Savy są o rok starsze, mają bieżnik o 1mm wyższy i jeździ się całkowicie inaczej. Na Vredesteinach czułem się jakbym miał przynajmniej 350KM pod maską . Ale rzeczywiście, być może ten rodzaj opon zachowuje się różnie na odmiennych samochodach. Zresztą, gdzie opony premium do starej Astry, tam to się Sava dobrze czuje !
    Już Ci Driv3r nie spamuje więcej. Ładny masz ten wydech powiem szczerze. Zrób jakiś filmik i się pochwal jak to mruczy. Dolot jak dolot, wydaje mi się że więcej mocy dałaby odpowiednia nalepka na szybie tylnej. Jakiś Alpine, czy coś w tym stylu. Akumulator miałeś fabrycznie Varty, czy wymieniałeś na większy w związku z ogrzewaniem postojowym ( tutaj nie pamiętam czy montowałeś też do Swifta ).

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Montowałem ogrzewanie i akumulatora nie zmieniałem. Widać taki był
    Prawda taka, że zwłaszcza przy obecnej pogodzie, różnicy nie jestem w stanie zauważyć, zwłaszcza, że jak Swift był w warsztacie jeździłem Aygo

- - - Aktualizacja - - - -

+9 KM i + 15 Nm

Awatar atropos
    Auto
    Grand Marquis 2009

Domyślnie

Czyli 157 KM ? Ile Nm pokazało na hamowni przed modyfikacjami?
    The weak must kneel!

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

148 przed zmianami bylo.
    Hamownia ta sama, nawet to samo paliwo - akurat nie wyjezdzilem zbiornika.
    Wykres wrzuce jak dostane.
    Jest lekkie pofalowanie na niskich obrotach - prawdopodobnie przez stozek.

Auto
    służbowe

Domyślnie

Driv3r wykresy oba pokaż,suche dane to o kant potłuc
    ----------------------------
    Aaron Szechter (Adam Michnik) - Polacy to stado tępych baranów (już nieaktualne)

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Proszę bardzo:

WYKRES

Domyślnie

I jak po 2 miesiącach jazdy, zadowolony ze zmian? Odczuwalna, choć trochę jest różnica w osiągach? Skoczyło Ci spalanie po takim ostrym tjuningu?

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Tak, po 2 m-cach jak najbardziej na plus. Wydech się ewidentnie przepalił, jest jeszcze trochę bardziej basowy.
    Nadal twierdzę, że jest do 3000 rpm ciszej niż w serii. Potem wiadomo.
    Osiągi mam wrażenie, że są lepsze, ale czekam na ocieplenie, słońce i zrobię pomiar jakiś.
    Co do spalania. Jest w mojej ocenie minimalnie niższe. Zapewne z powodu, iż w zakresie 2000-3000 rpm ma zauważalnie więcej Nm. Różnicę szacuję na okolice 0,5 litra MAX. Ale mam zbyt dużo zmiennych, żeby to określić precyzyjnie - robi się coraz cieplej, poza tym w miarę regularnie (ale nie perfekcyjnie idealnie) korzystam z webasto które może zafałszować wyniki o te pół litra - litr.

a pomijając wszystko ja już przesiadłem się na 2 koła więc Swift ma teraz wolne w większości.

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Dobry soft zawsze robi robotę, mi w Abarcie spadło w mieście o ok 1 litr względem serii.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów