Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Zobacz wyniki ankiety: almera czy golf

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Almera

5 16.67%
  • Golf

25 83.33%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Almera vs Golf

Awatar aston
    Auto
    xxxxxxxx xxxxxx

Domyślnie Almera vs Golf

Może nieciekawe porównanie, ale chciałem zapytać, czy Waszym zdaniem lepiej kupić starszy konstrukcyjnie, pewny niezawodny samochód z klimą, który jednak kończy swój rynkowy żywo, a nastepca już sie czai za rogiem............
    czy nowszy konstrukcyjnie, bezpieczniejszy (5 a nie 4 gwiazdki w EuroNCAP oraz boczne poduszki)) jednak droższy (tu 8500zł) a bez klimy w standarcie?
    (wybrałem najtańsze wersje, najsłabsze silniki; samochdoy mają podbne bagażniki i ładowność oraz wymiary)

(c) mojeauto.pl

PS
    zdjęcia mają w sumie około 100KB (nawet na 56k wgrają się w chwilę), nie są szerokie, prosze ich nie zmniejszać bo bedzie wygladać to beznadziejnie

Domyślnie

To ja mam propozycję nie do odrzucenia:

Najnowszy Seat Leon Reference 1.6 (102 KM)
    - 4 poduszki
    - ABS
    - klimatyzacja ręczna

CENA: 59.900 zł

(C) seat.pl

Lepiej, oryginalniej, taniej, szybciej i chłodniej! Jakieś pytania?

Domyślnie

tak seat leon (ale poprzednia wersja jest ładniejsza) dobre auto w tescia na niezawodnosc wygrał z toyota corolla (najnowsza) mysle ze byłby to dobrywybur a jeszcze ma sportowy harakter (tak mi sie wydaje)

Auto
    Rower

Domyślnie

zdecydowanie Golf lub inne auto, poniewaz:
    -Golf jest nowoczesniejszy niz Almera
    - ladniejszy
    - do nowszych Nissanow nie mam przekonania

Domyślnie

wybrałem golfa poniewaz jest nowoczesniejszy. almera odkad jest robiona w europie a nie w japoni jest gorszym autem, np: rdzewieje po 3 latach uzytkowania a to o wiele za szybko podro

Awatar qoompel

Domyślnie

Oczywiscie, ze Golf ! Nad czym sie tu zastanawiac ? Faktycznie VW nie ma za bardzo polotu ... ale i tak lepszy [ladniejszy] od IV. Ja tam wybieram VW. I niech mi tu nikt nie napisze, ze VW ma wieksza awaryjnosc ... ;-)

Domyślnie

no ja tego ze volkswagen jest bardziej awaryjny to nienapisze

Awatar STS
    Auto
    Porsche 911 Turbo

Domyślnie

golifik jest wg mnie lepszy,nowoczesnejszy,almera to taka smutna postac czekajaca na nowom generacje
    ale na tej focie niejest az tak nudna ze wzgledu na brak plastikowych wstawek w swiatlach

Awatar bartixxx

Domyślnie

Teraz ja.....Gdyby nie to że almera jest już dośyć leciwa konstrukcja to napewno wygrałaby z VW.Moim zdaniem almera mniej śie psóje niż VW.Coś o tym wiem bo jeżdze już nie ponad rok...Dlatego głosuje na nissana

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Żadnej Almery, rany jak ja nie znosze tego auta, szczyt bezgusia designerskiego. To już było stare auto jak pierwszy model wyjechał z Fabryki. Oczywiście moje oceny są bardzo subiektywne, użytkownicy Almer napewno cenią sobie to auto że dobrą jakość wykonania i takie tam pierdoły. Hmmm za Golfem też nie przepadam, ale z Dwojga złego, jak bym już musiał to bym wziął Golfa
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Uprawnienia umieszczania postów