Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 87

Wątek: 2014 Lamborghini Huracan LP610-4

Awatar hell998
    Auto
    Audi 100 S4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Credt Zobacz posta
    A jak ma Twoim zdaniem wyglądać Lamborghini? Jakby go zrobili na "gładko" czy po prostu inaczej, niż Aventadora, to by ludzie narzekali, że "za mało w nim Lambo"... Tak źle, tak niedobrze.
    Przecież jest zrobiony "inaczej", bardziej "gładko" niż Aventador czy nawet Gallardo, a w ciągu dalszym łudząco podobny.
    "...ale to nie jest demokracja... to Top Gear." - J. Clarkson

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

Bo w większości marek jest jakiś ogólny wspólny styl w wyglądzie swoich modeli? Przykład z podwórka - Ferrari, Maserati...

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez hell998 Zobacz posta
    Przecież jest zrobiony "inaczej", bardziej "gładko" niż Aventador czy nawet Gallardo, a w ciągu dalszym łudząco podobny.
    Nie przesadzałby, jakieś tam cechy wspólne mają, ale pomylić oba auta będzie ciężko. Szukanie dziury w całym.

Mnie ciekawi jaki napęd AWD zastosowano w tym Huracan? Chodzi o rozdział momentu obrotowego. Czy też więcej momentu normalnie idzie na tył? Sądząc po ostatnim trailerze tak chyba jest.

Domyślnie

Mnie się podoba z przodu, ale tył lepiej prezentował się w Gajardo

Awatar hell998
    Auto
    Audi 100 S4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Lay'S Zobacz posta
    Bo w większości marek jest jakiś ogólny wspólny styl w wyglądzie swoich modeli?
    Cytat Zamieszczone przez Szakal Zobacz posta
    Nie przesadzałby, jakieś tam cechy wspólne mają, ale pomylić oba auta będzie ciężko. Szukanie dziury w całym
    Murcielago i Gallardo też posiadały niejako wspólny styl, a były podobne tak samo jak ja z Tobą. Dla mnie to mini Aventador i szkoda, że taka marka jak Lamborghini zaczyna praktykować takie zagrywki.

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

Taka marka jak Ferrari czy taka marka jak Maserati też stosuje takie 'zagrywki', zwłaszcza Ferrari, którego modele od czasu debiutu Italii też są bardzo podobne między sobą (zwłaszcza kształt reflektorów). U Maserati Ghibli, Quattroporte i Levante wyglądają, jakby od razu projektowano trzy różne typy modelów na raz . Biadolenie o dupie maryni jak na postoju taksówkarskim albo przy stole wigilijnym jak wujek Janusz zabiera głos...

Awatar hell998
    Auto
    Audi 100 S4

Domyślnie

Wyraziłem swoją opinię w tym temacie i nie mam zamiaru dłużej go ciągnąć, więc luz. Poza tym chyba do tego służy forum?

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Lay'S Zobacz posta
    Taka marka jak Ferrari czy taka marka jak Maserati też stosuje takie 'zagrywki', zwłaszcza Ferrari, którego modele od czasu debiutu Italii też są bardzo podobne między sobą (zwłaszcza kształt reflektorów). U Maserati Ghibli, Quattroporte i Levante wyglądają, jakby od razu projektowano trzy różne typy modelów na raz . Biadolenie o dupie maryni jak na postoju taksówkarskim albo przy stole wigilijnym jak wujek Janusz zabiera głos...
    Akurat prócz przednich świateł każde z obecnych modeli Ferrari jest totalnie różne. Szczególnie bardzo różnią się od poprzedników (430 -> 458, 599 -> F12 itd.). Natomiast tutaj mamy po 10 lat klepanie tego samego modelu po czym nowość się prawie niczym nie różni. Jak mnie minęło Lambo to za chiny nie mogłem stwierdzić czy to był Reventon czy może Aventador.
    Niektóre marki takie jak MV Agusta specjalnie starają się zachować ten sam wygląd zmieniając tylko detale, odwołując się tym samym do tradycji, ale w przypadku Lambo to niestety Niemiecka klepanina.
    Huracan nie jest zły, powiedział bym nawet że bardzo dobrze wygląda, podobnie można powiedzieć o Audi, ale klepanie tego samego bardzo szybko nudzi.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Huracan w innych kolorach:

Dedykowana mu strona internetowa:
    http://huracan.lamborghini.com/#!/en

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Już wiem co mi przód przypomina. Prototyp nowego Lotusa Esprit. :O nie zmienia to faktu, że bardzo mi się podoba.

Co do stylistyki Ferrari, to F12 i FF z przodu to praktycznie to samo, a i Italia i Laferrari są zrobione na jedno kopyto.
    No replacement for displacement

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów