Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy 123456
Pokaż wyniki od 51 do 54 z 54

Wątek: Tiguan vs. ASX

Auto
    Peugeot 308 T9 1,5 hdi 19'; Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

mając do wyboru Octavię i CRV - wybrałbym chyba Hondę - co prawda wolałbym 4x4
    Każdy ma nieco inne upodobania i potrzeby - także pozwólmy koledze wybrać zgodnie z jego wolą
    A CRV to myślę podobnie duże auto jak Octavia (dużo miejsca w środku+duży bagażnik) - oczywiście zakładanie boksu to pewnie koszmar, ale za to łatwiej wsiadać do środka, wyższa pozycja za kierownicą co niektórzy lubią.

Awatar vadeRR
    Auto
    SFXT 2014

Domyślnie

"mając do wyboru Octavię i CRV " -
    Octavia: dynamiczniejsza, szybsza, lepiej się prowadząca (szczeg. w zakrętach), ogólnie pewniejsza na drodze, praktyczniejsza, poręczniejsza (wspomniany box a tym bardziej rower na dach - masakra, kto przeżył ten wie), tańsza i w zakupie i w serwisowaniu. Tyle mi przychodzi do głowy na korzyść skody. Honda ma jeden: bezawaryjność i ogólną trwałość bezkonkurencyjnie lepszą od skody.
    były: almera 1.4 1998, corolla 1.4 htb 2003, rav4 2.2 D4d 2008, Auris 1.6 TS 2014
    obecnie: Subaru Forester XT 2014

https://www.youtube.com/watch?v=gC43i7Xlqqw

https://www.youtube.com/watch?v=cBaUCHiJxxs

Domyślnie

No i jestem po jeździe próbnej CRV-ką. Świetne auto. Bardzo duże w środku, z tyłu płaska podłoga, ogromny bagażnik. Silnik 2.0 benzyna wystarczający. Jeździłem wersją z napędem na przód. Prowadzenie bardzo dobre. Terenowy SUV, pseudoterenowy SUV czy w ogóle jakikolwiek terenowy samochód to nie jest. Wg mnie jest to van dla rodziny. Ale.... Jeździłem tylko po mieście przed południem bez korków. Spalanie komputer pokazywał 11-12l, rzadko schodził do 10l. Jeździłem wersją Elegance. Jak porównałem co jest w wersji podstawowej, to wyszło że kupiłbym całkowicie gołe auto. Nie dopytałem, ale z katalogu wynika, że nawet klimy manualnej nie ma. No i jestem w kropce.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

C4 Picasso Jak już testujesz vany, co Ci szkodzi. Za 90 tys kupisz z silnikiem THP
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów