Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy 12345678
Pokaż wyniki od 71 do 79 z 79

Wątek: Do 65 tyś pln - nowy lub do 3 lat

Awatar Chelini
    Auto
    Mazda 3

Domyślnie

A za ile da sie trafic z wyprzedazy C5?
    Byly.
    Opel Corsa 92,Peugeot 106 94,Renault Clio 98,VW Golf 03,Opel Astra 98,Opel Astra 2010,Mazda 3 1.6 2010.
    W planie Civic IX.

Auto
    firmowe

Domyślnie

Odnośnie Cytryny C5: Zależy jaka wersja ale ogólnie to około 20 % rabatu można już liczyć. Tzn. mało jest na stocku w PL z 2013 a jeśli są to bogate i mocne wersje. Poza tym może już pod koniec roku będzie nowa wersja więc nie wiem czy jest sens - patrząc na konkurencję chyba jednak nieco lepszą.

A wracając do wątku - oglądałem w weekend:
    - Mondeo - tak baaardzo duży, jakościowo w środku w miarę ale niczego nie urywa
    - CRV - za drogi wręcz nieproporcjonalnie do innych aut (4 latek u dealera to 77k pln - a nowy kosztował około 110k, na pytanie do sprzedawcy ile to już stoi i się sprzedaje usłyszałem prawie 5 miesięcy ale ceny nie obniżą...)
    - Laguna - 59k pln w Konstancinie z 2011 ciekawa i dobra oferta (można jeszcze urwać pewnie trochę) ale pojawił się nowy faworyt...
    - Koleos - Tak wiem, że może urodziwy nie jest ale 2połowa wsiadła i powiedziała "jest fajny"

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Koleosy mają problemy z tylnym zawieszeniem - popytaj dobrze w serwisie
    Jak mialem Clio to widzialem regularnie po 2-3 sztuki na serwisie w oczekiwaniu na jakieś rzeczy na tył.

Auto
    firmowe

Domyślnie

A nie wiesz co z tym zawiasem z tyłu się dzieje? czytałem, że standard wielowahacz plus napędy ma z Nissana - więc w miarę sprawdzone powinno być.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dave101 Zobacz posta
    A nie wiesz co z tym zawiasem z tyłu się dzieje? czytałem, że standard wielowahacz plus napędy ma z Nissana - więc w miarę sprawdzone powinno być.
    Wejdź na jakieś forum renault, może tam coś będzie ciekawego o tym Ale ogólnie autko oryginalne, troche mało zadziorne, aaaa no i niezły przeskok na Suva z Mondeo hehehe. No i ceny chyba nieco ponad 65 tys zł?

Auto
    Volvo S60 CC T5 AWD,Toyota Avensis 1.8 Valvematic, Clio IV 1.2 120

Domyślnie

Zrobiłem już w 3 lata 150 tys. km Koleosem i były wymieniane na gwarancji tylko wahacze. Samochód jest lepszy niż sie spodziewałem, a nawet spodobał mi się.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Nie wiem co dokladnie i w jakich rocznikach ale ile razy bylem na przegladzie tyle razy staly 2-3 Koleosy z "siedzacym" tylem. Z ciekawosci pytalem to mechanik mowil ze jakas wada i maja akcje serwisowa. To bylo w 2008-2009 roku.

Auto
    firmowe

Domyślnie

Dzięki damian17 za info. Jeździsz 150km? wystarczy do takiego Kolosa? Ile pali w mieście?

Ogólnie nowego można kupić już po rabatach poniżej 100k pln. Roczniki 2010 są już od około 60k pln. Więc mieścimy się w budżecie. Dlaczego przeskok z Mondeo na SUV - zdecydowanie łatwiej z fotelikiem, wózkiem i ogólnie z wsiadaniem.

Auto
    Volvo S60 CC T5 AWD,Toyota Avensis 1.8 Valvematic, Clio IV 1.2 120

Domyślnie

Tak, dla spokojnego kierowcy wystarczy. Spalanie w Trójmieście w okolicach 7,5-9l. Samochód jest typowo tatusiowy. Duży komfort podróżowania, rozkładane stoliki dla dzieci z tyłu, oparcie tylnej kanapy regulowane, materiały niezłe, mnóstwo schowków, napęd 4x4 nieoceniony. Kobieta w takim aucie moim zdaniem będzie zakochana. Z wad to skrzypiący zimą dach panoramiczny, a właściwie to wzmocnienie po środku. Druga wada to słabe ogrzewanie/klimatyzacja. Nie wiem czy tylko mój egzemplarz to posiada, ale ustawiam wszystko ręcznie, bo komputer sobie nie radzi. Auto póki co całkowicie bezawaryjne, a samochodu nie oszczędzam. Przed kupnem byłem do tego auta negatywnie nastawiony, ale jego wszechstronność, komfort jazdy w mieście i brak obaw przed każdą dziurą jak to się u mnie ma w Lagunie Coupe spowodowały, że zmieniłem zdanie. Co prawda nawet nazwa jest dziwna, Koleos , ale plusy przykrywają dość mało znaczące wady.

Uprawnienia umieszczania postów