Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 62

Wątek: 2014 Lexus RC F

Auto
    2005 BMW 330d Touring E46 2006 Toyota Corolla E12 1,4 D4-D Luna

Domyślnie

Nie podoba mi się to rozdzielanie reflektorów na główne i LEDy. Gdyby nie to, i ten model, i nowy IS dużo bardziej by mi się widziały.

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Z odsłoniętymi elementami z włókien węglowych:

Źródło: Lexus

Domyślnie

Audi i Mercedes na chwilę obecną ze swoimi emeryckimi wozidełkami nie istnieją w tej klasie.

Awatar Razer

Domyślnie

Szkoda bardzo, obecny C 63 AMG już troszeczkę latek ma ale wcale nie wygląda źle, wręcz przeciwnie. Nadal może się podoba i w dodatku ma wspaniały silnik pod maską, a takich potężnych jednostek u europejskich producentów raczej już nie zobaczymy.

Domyślnie

Silnik wspaniały, C63 AMG w sedanie przed liftem było ideałem - szkoda tylko, że układ napędowy nie nadąża za silnikiem co skutkuje wiadomym skutkiem.

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Skutkuje dobry burnoutem. C63 to szalony szaleniec- dla mnie zawsze będzie ponad wszystkimi przez ten genialny wolnossący 6.2.

No Łukaszku jak wrzuciłeś te fotki porównawcze to nie wiadomo na co się zdecydować- obydwa prezentują się genialnie. Jedne z najfajniejszych aut na rynku- bezapelacyjnie. 4er sam w sobie niespecjalnie mi się podoba, ale tak jak w przypadku E92- ma się wrażenie, że buda powstała dla M-ki, bo M4 już robi odpowiednią robotę.

Awatar Pink
    Auto
    Obecnie brak, testuję carsharing

Domyślnie

C63 to oczywiście niesamowity samochód, ale jeśli porównujemy czysto wizualnie zwykłe wersje to Mercedes, moim zdaniem, wypada zdecydowanie najsłabiej ze swoim C Coupe. Natomiast za A5 wciąż potrafię odwrócić wzrok i kiwnąć głową z uznaniem. Dalej jest bardzo wysoko na liście na mojej liście życzeń. Ponadczasowa piękność. Jak się to Audi jednak ma do BMW i Lexusa? Musiałbym porównać na żywo.

Awatar _ARCZI_
    Auto
    Ford Focus 2.0TDCi

Domyślnie

Lexus UK podał oficjalny cennik. Wersja podstawowa RC F będzie kosztować niespełna 60 tyś. funtów, natomiast RC F Carbon - 68 tyś. funtów. Pierwsze sztuki dotrą do swoich nabywców na początku 2015r.
    No i mały bonusik

Po obejrzeniu krótkiego burnouta w wykonaniu tego oczojebnego, pomarańczowego lexa... M4 stało się jakieś takie nudne

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie

Zapraszam do dyskusji na temat newsa pt. Lexus RC F - Niech żyje król

Fotogaleria: 16 zdjęć

Zbanowany
    Auto
    Defender 110 Rough, A6 3.0 TDI Biturbo,w planach Aventador SV

Domyślnie

Świetne auto! polecam!!! Wspaniała alternatywa dla znudzonych już M-ek czy RS-ek. Nie jestem fanem japońskiej motoryzacji i może dużo tracę (bo poza świętą trójcą: Niemcy, Włochy, Anglia za bardzo nic nie widze) ale tym już jeździliśmy po Hockenheimie i byłem uradowany pomimo tego że jeździłem już prawie wszystkim co ma koła. Może jak i mi nie wszystkim przypadnie do gustu wnętrze ale dla prawdziwego petrolhead'a nie ma to większego znaczenia.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów