Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 80

Wątek: Lexus IS 250 Prestige

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Generalnie Lexus stylistycznie poszedł trochę w złym kierunku w ostatnich latach. O ile BMW poprawiło stylistykę (zwłaszcza piękne F10 po okropnym E60), o tyle Lexus trochę za bardzo poszedł w ten styl "ninja". A że trójka czy piątka są świetnymi samochodami to jasna sprawa. Ale nudno byłoby gdyby wszyscy jeździli BMW

Domyślnie

Akurat IS jest perełką na tle innych Lexusów i znacznie sie wyróżnia w gamie. Zarówno F10 jak i E60 są świetne aczkolwiek zupelnie inne, brakuje mi w F10tce tego szaleństwa E60.

Awatar POLYGON1
    Auto
    -

Domyślnie

Piono ->

Oczywiście nieśmiertelny argument, „ja tu mieszkam to wiem co i jak”. Oczywiście poznałeś każdego z 62 milionów mieszkańców w UK i byłeś w stanie porozmawiać z nimi na temat latek, które doczepia się za to kto co ma. Następnie przeanalizowałeś te informacje. Ekstra! Jak tego dokonałeś?

Kolejny rewelacyjny argument „Ty czytasz gazety”. Tak czytam gazety i co w tym złego? Bo w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem w stanie OSOBIŚCIE zbadać nastrojów / upodobań / preferencji / uprzedzeń każdego z osobna i potrzebne jest mi źródło informacji, które w jakiś sposób to wszystko zsumuje. Tak z ciekawości, z czego czerpiesz informacje o samochodach (o świecie), jesteś w stanie KAŻDYM z osobna pojeździć (wszędzie być)? A może opierasz jednak swoja wiedze na tym co czytasz w prasie? Jak to jest?

Następny rewelacyjny argument „znam ludzi zamorznych” – wyobraź sobie, ze ja tez znam… i co z tego? Powiem Tobie nawet więcej, jeden jeździ Infinity FX50, drugi A4 Allroad, a trzeci Octavia w kombi i tez nikim nie gardzą. Ujmę to tak – mieszkasz w UK to zrozumiesz - There is more to something/somebody than meets the eye.

Wyobraź sobie również, ze w Polsce tez najważniejsze jest kto kim jest i co robi. Jak to jest, ze jak ktoś wyjedzie na obczyznę to natychmiast widzi Polskę przez pryzmat tych negatywnych cech.

Tak na marginesie słyszałeś kiedyś coś na temat wizerunku marki? Wiesz dlaczego jest to BARDZO ważne? Wiesz, ze każdy zbór slow / fraz , które tworzą obraz marki ma swoje antyfrazy /antyslowa (antyslogany)?

Kombi < -> rodzinny < -> dla osoby ustatkowanej <-> rozsądny <-> nudny

Zresztą… dlaczego producenci sami robią badanie rynku pod względem postrzegania danego produktu? Dlaczego starają się go lokować w danym segmencie, dlaczego uzwaja slow Premium / Sport / Business Z czego to się bierze?

I w regionie kapitalistycznym nikt nikogo nie klasyfikuje na podstawie tego co kto ma czym jeździ?

I nie brnij już w to dalej bo dobrze wiesz o czym mowie, wczoraj się nie urodziłeś, głowę na karku masz i swoje auto brałeś nie tylko przez suche dane ale również przez te „łatki”.

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

piono ma swój dziwny świat, a o życiu w Polsce wie tylko z opowieści. No i zna zamożnych ludzi- fajnie.

Awatar piono
    Auto
    dobre

Domyślnie

Chyba raczej to ty masz swoj dziwny swiat, ja zyje w normalnym wsrod normalnych nie zawistnych ludzi. Pozdrawiam
    ...................f*..perfect

Domyślnie

Piono nie przejmuj się, nikt nas - bogaczy, nie zrozumie Lepiej sie pochwal co nowego kupiłeś?

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 2.0 skyactive / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

No właśnie. Ja też czekam na to info a nie na jakieś osobiste wycieczki bo odechciewa się wchodzić na forum.
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Awatar piono
    Auto
    dobre

Domyślnie

I mi sie w zasadzie odechcialo dzielic z ...... swoja radoscia czy chocby opisac cos czego oni nie maja i pewnie nie beda mieli ( chociaz ja im zycze zeby mieli ). Ale tam.....powiedzialem, ze nie powiem dopoki nie odbiore i nie bede mial zdjec...no chyba, ze juz mnie tak zniecheci pobyt na tym forum, ze nic nie wrzuce w ogole ����

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez piono Zobacz posta
    Chyba raczej to ty masz swoj dziwny swiat, ja zyje w normalnym wsrod normalnych nie zawistnych ludzi. Pozdrawiam
    Normalni, niezawistni ludzie nie żyją w Polsce? Ktoś Ci "dokopał" i dlatego wyjechałeś na obczyznę? Tak to można zrozumieć. Nie wiem gdzie mieszkałeś w Polsce i jak długo, ale chyba ktoś musiał ci dać "w kość", że takie rzeczy wypisujesz... W Polsce też żyją wspaniali ludzie, mnie na szczęście udało się trochę takich osób spotkać.

Awatar piono
    Auto
    dobre

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez GRUBY Zobacz posta
    Normalni, niezawistni ludzie nie żyją w Polsce? Ktoś Ci "dokopał" i dlatego wyjechałeś na obczyznę? Tak to można zrozumieć. Nie wiem gdzie mieszkałeś w Polsce i jak długo, ale chyba ktoś musiał ci dać "w kość", że takie rzeczy wypisujesz... W Polsce też żyją wspaniali ludzie, mnie na szczęście udało się trochę takich osób spotkać.
    jejku, naprawde? dziekuje, ze mi o tym powiedzialem, bo zylem w nieswiadomosci......Wyjechalem, bo chcialem......amen

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów