Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 80

Wątek: Lexus IS 250 Prestige

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez POLYGON1 Zobacz posta
    Druga sprawa – zdjęcia – w tym miejscu już chyba byliście? Test Hondy Accord
    jeśli mówisz o zdjęciach z tego testu...
    http://www.autogaleria.pl/fotografie...15955&test=248
    ...to nie jest to samo miejsce.

Awatar POLYGON1
    Auto
    -

Domyślnie

O widzisz... stąd tez znak zapytania. Ale przynajmniej podobne - tak zbaczając z tematu - trzyma fason ta Honda.

Dziękuję za sprostowanie bo w innym razie trwałbym w błędzie

Domyślnie

Spokojnie. Ale tak jak piszesz - Honda trzyma fason w przeciwieństwie do tego Lexusa. Dla mnie zarówno na żywo jak i na zdjęciach wygląda jak chińska podróbka poprzedniej generacji - te LEDy od Nike'a to już szczyt przekombinowania... Poza tym wciąż nie podobają mi się te zapożyczenia z Toyoty, mimo że kokpit robi całkiem pozytywne wrażenie. Ograniczona paleta silników tez nie pasuje w wymagającej, europejskiej klasie premium... Gdybym miał wybierać auto w tej klasie, skłaniałbym się zdecydowanie ku BMW serii 3 lub nowego Mercedesowi Klasy C.

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Ja bym jeszcze ponarzekał na brak odmiany kombi.
    No replacement for displacement

Awatar POLYGON1
    Auto
    -

Domyślnie

Dj Brabus -> konkluzja dla Ciebie i dla mnie jest bardzo pozytywna, ponieważ moje oczekiwania jak i Twoje są zaspokojone przez rynek, i oby tak zostało!
    Chociaż jestem ciekaw co powiesz w styczniu 2015 Zresztą... beauty is in the eye of the beholder.
    Ostatnio edytowane przez POLYGON1 ; 02-01-2014 o 14:33

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

Kurcze, spodziewałem się pod Lexusem tony pochwał, a tu tony hejtu
    Mnie IS250 bardzo przypadł do gustu, ale nie ukrywam, że pewnie nie byłoby aż tak pięknie w przypadku hybrydy. Dźwięk tego V6 dochodzący do kabiny jest naprawdę świetny. I tutaj chętnie się odniosę do innego dźwięku, który też nie ma się czego wstydzić - a kryje się pod oznaczeniem T5. Ten z kolei przyjemnie ryczał z zewnątrz.
    Wracając do Lexa - w tym samochodzie prawie wszystko mi się zgadza. Osiągi w tabelce, jak na silnik o mocy ponad 200 KM, są przeciętne - nie odczułem tego, dla mnie mocy nie brakowało. Powolna skrzynia - może i trochę za wolna, ale mi w zupełności wystarczała. Design - tak naprawdę pierwszy raz się przyjrzałem dogłębnie dopiero przy kontakcie z bliska - dla mnie jest świetny zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Tylko te przyciski po lewej stronie deski rozdzielczej...

No i wisienka na torcie - oczywiście napęd na tył i odłączalne ESP. Na mokrej nawierzchni poślizgi są łatwe do opanowania i bardzo przyjemne. Na suchej, jak się postaramy, to też będzie fajnie. I to wszystko w takiej dostojnej mini-limuzynie.
    Szary lakier, grafitowe felgi, czerwona skóra - ostatnio tylko taki konfig mi chodzi po głowie. Do tego f-sport i jest idealnie.

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Te ledy faktycznie trochę przekombinowane ale jak oglądałem go w salonie to w białym wyglądał prześlicznie. Poza tym auto to stara dobra japońska szkoła. Dla koneserów
    Ostatnio edytowane przez micrus ; 02-01-2014 o 15:17

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Abaddon Zobacz posta
    Ja bym jeszcze ponarzekał na brak odmiany kombi.
    O, i TO jest realna wada. Nie samego egzemplarza czy ogólniej modelu 250, ale faktem jest, że Lexus mógłby zaproponować kombiaka, jeśli już nie do GS-a (żeby nie było zbyt "plebejsko") to do IS-a właśnie.

Nawiasem mówiąc, też jestem zdziwiony ilością negatywnych komentarzy. Spodziewałem się czepiania paliwa i starałem się nieco je uprzedzić, ale żeby stylistyka... Ten segment jest ogólnie bardzo mocny pod każdym względem, także wyglądem. Osobiście podoba mi się i Audi, i BMW, i nadchodzący Mercedes. Świetne są też Volvo S60 (choć nie wiem, czy lifting dobrze mu zrobił) i oczywiście Infiniti Q50. Lexus stara się wyróżnić na swój sposób i czyni to, moim zdaniem, skutecznie, nie tracąc na atrakcyjności.

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Kombi i diesle to raczej pod europejskiego klienta. Lexus chyba nastawia się na rynek USA. Zresztą diesel nie jest potrzebny skoro jest hybryda.

Awatar Gadżet
    Auto
    Golf IV 1.6/ X3 2.0d / E46 318d

Domyślnie

Przekonaj do tego,że diesel jest niepotrzebny klientów BMW 3, Audi A4 itd.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów