Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: BMW 420d Sport Line

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Auto brzydkie to trzeba było zdjęcia podtuningować. Tylko trochę za dużo efektów... Auto ciężkie optycznie i niezgrabne, z tyłem jest ciut lepiej niż w E92, ale i tak mi się nie podoba... Ale cóż- to 6-ka ma gwiazdorzyć. Irytuje mnie, że to seria 4. Pierwsza Trójka była przecież 2 drzwiowa...

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Niezbyt ładna ta beemka. Niestety ta stylistyka bardziej pasuje do sedana i touringa niż to auta sportowego.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar jogi
    Auto
    Twingo RS CUP

Domyślnie

Generalnie nie trawię BMW, ale dla mnie to druga Bemka, po 1M coupe, która jakoś wygląda i którą (w drodze wyjątku) mógłbym jeździć. Jakoś, znaczy sportowo i z pazurem. Choć w tej wersji silnikowej to raczej paznokietek
    Ostatnio miałem przyjemność dokładnego obejrzenia identycznego autka co w teście, tylko w niebieskim metaliku. Powiem tak, jeśli bym tego auta wcześniej nie widział, to na podstawie zdjęć z testu, miałbym pewnie podobnie zdanie jak koledzy powyżej. Auto naprawdę zyskuje na żywo.

Auto
    Porsche Cayenne

Domyślnie

Zgadzam sie samochód na żywo wyglada o wiele lepiej.
    Oglądałem 4er w Bawarii w Katowicach, stoi biała w mpakiecie, wyglada swietnie.
    Wersja z dieslem fajna sprawa, bo jest alternatywa dla sedana w dieslu.
    .

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez TCE Zobacz posta
    Oglądałem 4er w Bawarii w Katowicach, stoi biała w mpakiecie, wyglada swietnie.
    Miałbym chyba mega dylemat, czy decydować się na M-pack, czy nie. Przód wygląda mega dobrze bez niego, z nim już w mojej opinii trochę gorzej. Z tyłu za to zwykłemu zderzakowi po prostu czegoś brakuje, podobnie zresztą jak w E92. Generalnie przy 435i byłoby mi już chyba to obojętne. Ale świetnie się musi tym jeździć...

Awatar piono
    Auto
    dobre

Domyślnie

Moze na 1 rzut oka niewiele sie rozni od E92 ale to pozory. Postawilem swoja e92 na parkingu obok .....i jak ogromna roznica od razu widac, auto wieksze, szersze, potezniejsze. Moje przy tym wygladalo dosc skromnie.
    Mialem okazje jezdzic zarowno 428i jak i 420D. Odczucia mam takie ze 420d - Nie, w zadnym wypadku - klekot tego diesla zepsul mi wrazenia z jazdy, nie da sie tego sluchac. Moze zbytnio przyzwyczajony jestem do brzmienia mojej R6?? 428i to juz inna bajka, auto odchodzi pieknie, doskonale sie prowadzi...jednak zauwazylem ze w srodku bylo jak dla mnie.....zbyt cicho )). Pozostaje wiec 435i ) podobno ten nowy silnik jest lepszy niz ten w moijej..no chyba , ze ktos bierze koszty pod uwage... Swoja droga cena tego auta w Polsce to jakis koszmar.... Dodam, ze za swoje auto ( jeszcze nie zdradze co to jest) zaplacilem rownowartosc 250 tys pln z bardzo bogatym wyposazeniem....szczegoly wkrotce, pozdrawiam
    ...................f*..perfect

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów