Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617
Pokaż wyniki od 161 do 164 z 164

Wątek: Bezawaryjny kompakt z benzyną

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

To wprawdzie nie przedmiot dyskusji w tym wątku ale skoro już wspomniałeś to samochody usztywnia się zmieniając amortyzatory a nie sprężyny. Wstawienie krótszej i mocniejszej sprężyny do miękkiego amortyzatora to druciarstwo świadczące o kompletnym braku znajomości zasady pracy zawieszenia samochodowego (niestety powszechne).

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Ja tylko o tym napomknąłem, nie miałem na myśli tłumaczyć komuś tego co logiczne, chociaż dla niektórych słabo.

Awatar seimi
    Auto
    Opel Astra H 1.6

Domyślnie

A ja bym w tych pieniądzach chyba też szukał BMW E46 z jakimś mocniejszym silnikiem. Dużo większa oferta pojazdów, choć trzeba przyznać, że wiele z nich to zajeżdżone wraki. W każdym razie wydaje mi się, że będzie można łatwiej znaleźć niż lexusa, a i koszty napraw powinny być niższe.
    Były: Seicento 0.9, Golf IV 2.0
    Jest: Opel Astra H 1.6

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

E46 w coupe po lifcie jest naprawdę urodziwa. Tylko zadbana pewnie nie zmieści się w budżecie.
    O, na przykład taka: http://otomoto.pl/bmw-330-coupe-m-pakiet-C31856618.html

- - - Aktualizacja - - - -

Tak czy siusiak chwilowo mam na głowie konieczne wydatki związane z Corollą, toteż temat kupna jej następcy schodzi na dalszy plan. Być może zakupu dokonam w przyszłym roku, być może za dwa, trzy albo cztery lata. To już zależy głównie od tego, jak długo wytrzyma Toyka (i tego, w jakim tempie będą się gromadzić fundusze). Rolka jest sprawdzona, wiem czym jeżdżę, więc nowy samochód nie jest koniecznością, a jedynie (palącą, bądź co bądź) zachcianką.

Oczywiście jak ktoś coś dorzuci w międzyczasie do dyskusji, to bardzo miło z jego strony. Tematu proszę nie zamykać, bo za jakiś czas (i co jakiś czas) na pewno do niego wrócę.

Uprawnienia umieszczania postów