Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Zobacz wyniki ankiety: Co Ci sie bardziej podoba?

Głosujących
39. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Prototyp

12 30.77%
  • Seria

27 69.23%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Maybach - prototyp vs. seria

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie Maybach - prototyp vs. seria

Pomysł podsunął mi kolega Emenems na wczorajszym czacie, nawet genialny Dj Brabus wczesniej nie wpadł na to.

Tak wiec co Wam się bardziej podoba

Prototyp jeszcze, ze znaczkiem Mercedesa z 1997 roku.

Czy już produkcyjna wersja z 2002 roku, z emblematem Maybacha na masce…

Przypominam, ze oceniamy TYLKO NA PODSTAWIE WYGLADU!

Ja osobiscie wybieram genialna serie z emblematem Maybacha na masce. Piekny w kazdym calu, ideał jak dla mnie jezeli chodzi o auto luksusowe najwyzszej klasy
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Awatar wojtekwielkiew
    Auto
    Honda Civic Sport 2005

Domyślnie

I to paskuda i to paskuda, czyli remis
    Civic Sport '05 - nie rakieta, ale mój

Awatar Jasio
    Auto
    audi aa

Domyślnie

Seria :P ale nie kupilbym rzadnego z nich.Raz ze brzydki a po drugie nie mam tyle kasy :surp:
    www.airsoftguns.yoyo.pl Serwis o ASG ! Zapraszam Serdecznie ! Szukam MODÓW !

Awatar Max

Domyślnie

Ja wybralem wersje produkcyjna nie bede nic wiecej pisal bo to tylko chodzi o wyglad javascript

Domyślnie Re: Maybach - prototyp vs. seria

Cytat Zamieszczone przez Wielbłąd
    nawet genialny Dj Brabus wczesniej nie wpadł na to.
    Ja sobie wypraszam - Dj Brabus wcale nie jest jakimś cudotwórcą, jasnowidzem czy jakimś innym "dziwnym" człowiekiem. Nie widzę sensu wymienienia tu mojej osoby... Różne głowy, różne pomysły - tym lepiej dla Ciebie i innych...

Wracając do tematu, to z tym porównaniem troszkę przestrzeliłeś - dla mnie laika (czyli nie pasjonata Maya), to wersja koncepcyjna oraz produkcyjna różni się zaledwie szczegółami - najbardziej w oczy rzucają się reflektory (w prototypie są boskie, w serii stylizowane na Mercedesa) oraz tylne lampy (paskudne w obu wersjach...). Wybieram wersję koncepcyjną, gdyż bardziej szokowała (9 lat temu debiut!!) i była czymś szczególnym... Dziś Maybach dalej jest samochodem wyjątkowym, ale to wciąż nadmuchana kanapa Mercedesa udająca Rolls'a a, w rzeczywistości będąca wypasioną S-klasą...

Wszystko oczywiście z całym szacunkiem Wielbłądzie dla Ciebie oraz Twojego ulubionego samochodu!

P.S. I tak Phantom rządzi!!

Domyślnie

Mnie się niepodobają maybachy :neutral: Jeśli chodzi o wygląd to nic mi się w nich niepodoba :neutral: (taki gust)

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie Re: Maybach - prototyp vs. seria

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    Dziś Maybach dalej jest samochodem wyjątkowym, ale to wciąż nadmuchana kanapa Mercedesa udająca Rolls'a a, w rzeczywistości będąca wypasioną S-klasą...
    W pełni się z tym zgadzam, w dodatku seria i concept róznią się niewiele - oba sa tak samo brzydkie. jednak pomimo to zagłosowałem na concept. Czemu? z bardzo prostego powodu - nic nie udaje, to był concept Mercedesa i z takim znaczkiem sprzedawana powinna być wersja seryjna, "Maybach" (specjalnie w cudzysłowiu) jest dla mnie sztucznym wytworem.....

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez wojtekwielkiew
    I to paskuda i to paskuda, czyli remis
    zgadzam sie w 100% - jedno brzydsze od drugiego

Domyślnie

Wersja koncepcyjna jest dla mnie bardziej intrygująca. Detale są bardziej nowatorskie. Jednak dbałość o estetyke jest dużo mniejsza niż w wersji seryjnej, zwłaszcza grill. Mimo, iż Maybach w wersji seryjnej jest dla mnie perfekcyjną limuzyną, to głos mój idzie na koncepcyjny model.

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Co do Mercedesa, to przypomina mi taki nieoszlifowany diament. Nie wiem dlaczego ale widać że to jednorazowe prototypowe auto. Maybach to dzieło skończone i dopasowane do ostatniego drobiazgu. Nie mam nic do tego samochodu, wydaje mi się jednak że Auto to powinno być produkowane pod szyldem Mercedesa jako większy model S-Klasy. Tworzenie osobnej marki to chybiony pomysł, wogóle cała marka MAYBACH wydaje mi się sztucznie kreowana, wyszukiwanie na siłe jakiejś tradycji. Dlatego zagłosuje na prototyp, tylko i wyłącznie dla gwiazdy na masce
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Uprawnienia umieszczania postów