Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Volvo - trwałe i bezpieczne

Kuczka_17
    Guest

Domyślnie Volvo - trwałe i bezpieczne

Piszcie co sądzicie o tej szwedzkiej marce (jednej z moich ulubiony szczególnie 440 po faceliftingu)

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Patrząc na dzisiejszse modele stwierdzam że różnią się między sobą jedynie wielkością S40, S60, S80 to jakby te same samochody tylko każdy kolejny troche dłuższy od poprzedniego, zero indywidualizmu (ale to powszechna tendencja). Dla mnie esencją tej marki jest model 740 - apogeum kanciastości Ideał!
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

Kuczka_17
    Guest

Domyślnie

Dodaje fotki 740

BMW M6 i BMW 628CSI
    Guest

Domyślnie

Ta szwedzka marka jest bardzo dobra jednak wszystkie jej wozy z wyjątkiem XC90 i C70 nie różnią się niczym może tym że jeden to kombi a drugi sedan.

Awatar Fancars
    Auto
    -

Domyślnie

Hmmm. Volvo oprócz tego że od jakiegoś czasu, tak jak piszecie unifikuje swoje samochody, to jednak nigdy mnie nie rzucało na kolana...Ot taka zwykła skandynawska marka która próbuje walczyć w segmencie premium i hmm...po części jej się to udaje, no bo w końcu widujemy takie samochody na naszych drogach...Niestety nie mogę się oprzeć wrażeniu jak widzę Volvo, że nie jest to ta sama klasa komfortu co BMW, Mercedes czy Audi...Trochę podobnie mam z Cadillakiem...oczywiście nie można zapomnieć o zasługach Volvo w dziedzinie bezpieczeństwa, na tym polu bezwzględnie przoduje spośród wszystkich marek, ale chyba nic poza tym...Samochody Volvo wydają mi się trochę za mdłe...Bez pazura, bez charakteru, bez emocji...
    There are things which are a joy to the eye,to the mind and to the heart.A strange chemistry in which power and elegance, the desire to possess and to admire,combine to create a unique feeling of irresistible fascination...

Awatar qoompel

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Fancars
    Samochody Volvo wydają mi się trochę za mdłe...Bez pazura, bez charakteru, bez emocji...
    Bez charakteru ? No bo to nie jest Ferrari czy TVR ! A ja bym tu polemizowal czy samochody Volvo nie maja w sobie charakteru ...
    Auta te, podobnie jak VW, są do konca poprawne, perfekcyjnie spasowane-gdy mowimy o drozszych produkcjach z Wolfsburga.
    Jesli dla Ciebie czarne Volvo S80 z "full wypasem" nic nie prezentuje-no to juz nie wiem...
    P.S. Co do samego tematu-oczywiscie, ze Volvo to swietna marka. Nie jest tak stylistycznie ociezala jak BMW i tak klasyczna jak Mercedes [chociaz nie owie, ze to zle]. A jesli chodzi o komfort-nikt mi nie powie, ze S80 czy S60 nie daje komfortu swoim wlascicielom i nie ma materialow najwyzszej jakosci ...

Awatar Fancars
    Auto
    -

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez qoompel
    Bez charakteru ? No bo to nie jest Ferrari czy TVR !
    No widzisz, właśnie nie chodzi mi od razu o to żeby prezentowały ten poziom emocji co Ferrari czy inne samochody sportowe...Po prostu uważam, że o wiele więcej właśnie tego "pazura" jest w BMW chociażby 3-er czy 5-er, niż w Volvo S40 czy S60...

I np. jak dla mnie full wypas S80 ma klasę, ale nie taką jak full wypas A8 czy 7-er...
    There are things which are a joy to the eye,to the mind and to the heart.A strange chemistry in which power and elegance, the desire to possess and to admire,combine to create a unique feeling of irresistible fascination...

Awatar qoompel

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Fancars
    I np. jak dla mnie full wypas S80 ma klasę, ale nie taką jak full wypas A8 czy 7-er...
    Nie te pieniazki ... Nie ta klasa ...
    A poza tym S80 to auto dla kogos, komu znudzil sie nudny i przeciazony styl BMW. Ludzie szukaja czegos innego, oryginalnego. I dobrze.

Awatar STS
    Auto
    Porsche 911 Turbo

Domyślnie

volvo 850 kombi=przestrzen,klasa,bezpiezenstwo,trwalosc,osia gi,i oczyscie dzwiek silnikaorownaniez bmw z3: http://video.google.com/videoplay?do...91389&q=bmw+z3 warto zobaczyc caly

Kuczka_17
    Guest

Domyślnie

Kolejna fotka

Uprawnienia umieszczania postów