Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Ranking pedałów wg Grey'a

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie Ranking pedałów wg Grey'a

No raczej facet, który ma równo pod kopułą takiego Fiata nie kupi bo po prostu nie jest to auto w guście mężczyzny, jak tego nie dostrzegasz to ja już wszystko wiem na Twój temat. Audi nic pedalskiego w sobie nie ma tak swoją drogą 500 moze i sie sprzedaje, ale w zwykłej wersji, bo statystyki dla innych wersji sa tragiczne i widac, ze elki, ixelki i cabrio to flopy

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Ja kilka lat temu szukając auta do miasta mocno interesowałem się 500- ką. Świetnie wygląda, jest dobrze wykończona i fajnie jeździ. Nierozumiem o co chodzi z tym pedalstwem.. ?

Awatar maxior
    Auto
    2x Range Rover Classic V8 + jakies zwykle

Domyślnie

Ja kilka lat temu szukając auta do miasta mocno interesowałem się 500- ką. Świetnie wygląda, jest dobrze wykończona i fajnie jeździ. Nierozumiem o co chodzi z tym pedalstwem.. ?
    Bo to po prostu dobre auto jest, jak ktos jezdzi po miescie, do pracy , czy gora 10-15 km to nie widze lepszej opcji. A z tym pedalstwem no coz, dolaczam sie do pytania...

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez DanielAngel Zobacz posta
    Rozumiem, że auto, które masz w awatarze już pedalskie nie jest? Zachowaj sobie takie głupie komentarze
    Ale przecież każdy ma prawo mieć własną definicję pedalskiego auta, co w tym złego? Nie pisze, że właściciele 500-ek to waginosceptycy czy metroseksualiści, tylko pisze o charakterze auta. Już tak się nie obruszajcie :>

Awatar svonston
    Auto
    -

Domyślnie

500 pedalska, hehe. Fajny retro mieszczuch z świetnym środkiem i dobrymi silnikami. No ale niektórzy specyficznie wyrażają opinie.

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Może skonkretyzuje jakie auta są dla mnie pedalskie, żeby nie było, że uwziąłem się na FYata: Opel Adam, Mazda MX-5, VW Golf, Renault Twingo, VW Up, Nissan Micra

Uprawnienia umieszczania postów