Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 66

Wątek: Toyota Auris Touring Sports D4-D 125 Prestige

Awatar se7en
    Auto
    Yoyota

Domyślnie

to wasze zdanie, ja mam własne siedząc w paru autach i stwierdzam ze najlepsze jak dla mnie
    a ze macie inne subiektywne niekoniecznie obiektywne zdanie, to już nie mój problem
    FUCK FUEL ECONOMY
    TDi engines are for senior citizens.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

se7en proszę Cie. Wnętrze w Toyotach jest ich największą wadą. Do "ocierania sie o epickość" jest daleko.
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

No to może i masz rację, skoro siedziałeś jedynie w Loganie MCV i Go+, zwracam honor

Auto
    Golf VII 1.4 TSI

Domyślnie

se7en z całym szacunkiem do Twojej osoby, ale mam wrażenie, że gdyby tylko Syrena z Kutna miała znaczek Toyoty to też byś nad nią wzdychał. Ja też wychowywałem się na autach japońskich (głownie z pod znaku 3 diamentów) i obiektywnie patrząc era porządnych japonczyków już minęła. A co do samego testu dla mnie w subiektywnym odczuciu z zewnątrz ok, środek bez szału, ale do zaakceptowania, jednakże po wpadkach z wysokoprężnymi 2,0 i 2,2 nie kupiłbym toyoty w dieslu. Abstrahuje od faktu, że jedna wersja wyposażenia narzucona do tego silnika to jakaś kpina.

Auto
    -

Domyślnie

A mnie się ten Auris podoba. Wnętrze też. Jest proste, ale IMO ładne. Zresztą na tych zdjęciach nic nie widać za bardzo, z poprzedniego testu także Jakiś czas temu ktoś rzucił o brzydkim środku, nawiewach sprzed 20 lat i teraz wszyscy w kółko to powtarzają... Tył przyciężkawy - ale szczerze mówiąc, na żywo na mnie zrobił dużo lepsze wrażenie. Zastanawia mnie to 10.5s do 100km/h z tym silnikiem, skoro 200kg cięższy Avensis ma 10.1, nie mówiąc o prędkości maksymalnej
    http://www.autogaleria.pl/auto_test/...otion,736.html

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

^ nie chodzi o wygląd tylko o jakość. Generalnie Toyota odstaje od europejskiej konkurencji pod tym względem.
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Auto
    -

Domyślnie

Przecież pewnie 3/4 osób wypisujących swoją opinie nawet nie siedziała w środku tego samochodu. :P I co rozumiesz przez jakość ? Miękkość ?

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Miękkość to pojęcie względne, bo kumpel kiedyś stwierdził że plastiki w Yarisie sa miekkie, ale jemu bardziej chodziło o to że się wyginają pod naciskiem

Miałem okazję tylko posiedzieć w Aurisie, i o ile góra deski jest w miarę miekka, do Golfa 7 czy Ceed'a dużo brakuje, to boczki drzwiowe i wszystko co poniżej jest strasznie tandetne. Pozycja za kierownicą jest ok, ale dla mnie jest zbyt pionowo, aż za bardzo nawet bym powiedział że nienaturalnie pionowo, i co autor wspomina w teście mały zakres regulacji kierownicy. Ten archaiczny wręcz zegarek jest tak śmieszny że aż żałosny. Ogólnie jakoś ta konsola nie jest w żaden sposób symetryczna, lub jakaś poukładana.

Ogólnie auto ładne, ale dużo jeśli chodzi o wnętrze brakuje mu w stosunku do konkurencji z Europy, ba nawet do konkurencji z Koreii, co moim zdaniem jest aż śmieszne.

Awatar marcin0070
    Auto
    ..dwabylejakie..

Domyślnie

a czemu nie ma ani jednego zdjęcia konsoli środkowej z tym świetnym cyfrowym zegarkiem ??

Awatar pyra666
    Auto
    VieśWagen

Domyślnie

Bo jest brzydki, po co straszyć ludzi Ale jak bardzo byś chciał zobaczyć to TU masz.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów