Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 8 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 72

Wątek: 2014 BMW serii 4 GranCoupe

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie 2014 BMW serii 4 GranCoupe

Do sieci wyciekły pierwsze zdjęcia 4-ki GranCoupe.
    Narazie brak informacji.
    Prawdopodobnie zadebiutuje w Genewie, a będzie oferowany z tymi samymi silnikami co zwykłe coupe i cabrio.

(c) autofilou.at

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Zepsuli go, liczyłem na coś w stylu 6GC, czyli sedan 4d, wystarczyło dodać drugą pare drzwi do 4er, to musieli przekombinować

Awatar svonston
    Auto
    -

Domyślnie

Jak dla mnie to dodali właśnie do coupe parę drzwi i wyszło co wyszło. Co tutaj jest przekombinowane?
    Ogólnie trochę nie rozumiem tego zróżnicowania: coupe, kabrio, grancoupe, sedan, kombi, gt. I to jeden model. O ile 5GT uwielbiam i faktycznie różni się od sedana, tak tutaj nie zauważam większych różnic. No ale widocznie ktoś to kupuje, więc niech produkują.

Auto
    -

Domyślnie

Właściwie to jaka będzie różnica między 4 GC a 3 Sedan ?

Awatar Grey
    Auto

Domyślnie

Chyba nie widzicie, że to coś na wzór liftbacka, bliżej mu do 3GT i niestesty jest brzydki.

Svonston, nie, nie dodali jedynie drugiej pary drzwi, gdyby to zrobili to wyszłoby coś takiego: http://www.roadandtrack.com/cm/roada...sGC_Render.jpg

Czyli ładne Gran Coupe jak w przypadku 6, a nie to co powyżej... To co widzimy powinno nazywać się 4GT, a nie GC jak na moje.

Domyślnie

sGC_Render wygląda wyśmienicie, aż żal, że nie zrobili w ten sposób tej 4-ki.

(c)worldscoop

Auto
    ?

Domyślnie

A miało być tak pięknie i to za przystępniejsze pieniądze niż 6gc...Tak szczerze mówiąc to nic a nic nie leży mi nowe Bmw serii 4, myślałem że gc to uratuje a tu taka kaszanka w stylu gt...To ja poproszę zwykłego sedana bo jest najfajniejszy moim zdaniem.

Awatar Grey
    Auto

Domyślnie

Oni sie pogubili w nazewnictwie znowu. To ma nadwozie w stylu 5 Gt i 3 Gt wiec jakim prawem w czwórce ten liftback to niby Gc? Nie ma nic wspolnego z Gran coupe.

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Może mam coś z oczami, ale nie widzę szczególnych różnic między tym "wspaniałym" renderem, a "popsutym" produktem finalnym. Wygląda i tu, i tu jak nieco spłaszczone 3GT, przez co można go pomylić z... sedanem. Zresztą, 6 Gran Coupe to też nie jest jakieś cudo na kołach, jeśli idzie o stronę wizualną, więc ja specjalnego rozczarowania nie czuję.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Nowe zdjęcia:

(c) autofilou.at

Uprawnienia umieszczania postów