Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: 9 premierowych modeli VW w Polsce w 2014 r.

Awatar Cutter72
    Auto
    VW Passat B4 Kombi 1.8 Benzi

Domyślnie 9 premierowych modeli VW w Polsce w 2014 r.

Auto
    służbowe :)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Cutter72 Zobacz posta
    Niby 9, ale tak naprawdę jeden nowy - król wiosek i flot -Passat. Reszta to kolejne klony Golfa, jakiś "ełup" i coś tam jeszcze...

W każdym bądź razie niemiecka prasa motoryzacyjna w Polsce będzie się miała czym jarać i być może Octavia nie będzie już co tydzień obecna w prasie, a dajmy na to - co dwa tygodnie.
    AR 159 - miłość od pierwszego wejrzenia...

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

jakaś ostrą ściemę wprowadza VW...
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar Omaley
    Auto
    Punto

Domyślnie

Ja tam prasy nie kupuje tylko czytam przelotem w hipermarketach ale nawet tutaj jednak widac że Skody jest faktycznie najwięcej. Tylko z drugiej strony są to tańsze auta od VW i stanowic mogą dla niego alternatywę ale i tak japońce rządzą w tych najbardziej popularnych segmentach.
    Premiery dziesiątek wersji Golfa, cóż, nic ciekawego. Autor zapomniał o najważniejszej premierze tego roku nie tylko u VW ale w ogóle najważniejszej premierze - nowy Phaeton. Chyba w tym roku nie będzie ciekawszej premiery, zwłaszcza, że tak naprawde niewiele wiadomo otym nowym aucie. Jedno jest niestety pewne - stylem aktualnego Phaetona nie przeskoczy bo to niemożliwe jest. Ale czekam na to co pokażą. Podobno już w Detroit mieli pokazac koncept Phaetona ale zrezygnowali i mają pokazac od razu wersję produkcyjną. Czy będzie oferowany w Polsce? A kogo to obchodzi, do Berlina blisko.

Awatar Maybach 57S
    Auto
    Daewoo Lanos

Domyślnie

Z niecierpliwością Omaley czekam na nowego Phaetona. Podobnie jak Ty. Ale pisząc artykuł bazowałem na oficjalnej informacji VW, która na razie nie wspomina o jego premierze. Ale pożyjemy zobaczymy
    MAYBACH - A Great Name. A Great Tradition

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Omaley Zobacz posta
    Podobno już w Detroit mieli pokazac koncept Phaetona ale zrezygnowali i mają pokazac od razu wersję produkcyjną. Czy będzie oferowany w Polsce? A kogo to obchodzi, do Berlina blisko.
    Szczera prawda jesteśmy traktowani przez VAG jak trzeci świat i nie chodzi akurat o Phaetona.
    Nowa Skoda Yeti po FL na rynku czeskim i niemieckim z silnikiem1.8 TSI 4X4 jest oferowana ze skrzynią DSG , w Polsce w dalszym ciągu nieosiągalna w tej wersji silnikowej.
    Ale o co kaman

Awatar tog_vw
    Auto
    VW Golf VI 1.4 TSI

Domyślnie

W Polsce ceny Skody, pomimo wyższego VATu i akcyzy, sa niższe o ładne kilka lub nawet kilkanaście tysięcy złotych od tych samych modeli co w Niemczech. Gdzie tu trzeci świat?

Auto
    cee'd

Domyślnie

Też jestem zdania, że cena jest u nas najistotniejsza. W większości przypadków to ona decyduje i sądzę, że większość klientów woli widzieć u VW rabaty, upusty, dodatkowe popularne wyposażenie niż drogie opcje pomijając fakt, że są bardzo fajne. Cena niestety do tej pory to główna bariera, ale jak pokazują, powiedzmy ostatnie dwa lata to i u VW sporo zmieniło się w tej kwestii.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Omaley Zobacz posta
    Jo najważniejszej premierze tego roku nie tylko u VW ale w ogóle najważniejszej premierze - nowy Phaeton. Chyba w tym roku nie będzie ciekawszej premiery, zwłaszcza, że tak naprawde niewiele wiadomo otym nowym aucie. [...] Podobno już w Detroit mieli pokazac koncept Phaetona ale zrezygnowali i mają pokazac od razu wersję produkcyjną
    Ja czytałem, że dopiero w 2015 roku. Poza tym gdzie spyshoty, muły testowe? Od razu w Genewie wyczarują zupełnie nowe, produkcyjne auto? Nie bardzo mi się chce wierzyć. Poza tym czytając posty w temacie o Phaetonie (zmiany na 2014 rok) raczej chyba nie szykują się do wypuszczenia następcy w tym roku:
    http://www.autogaleria.pl/forum/show...l=1#post580321

...choć chciałbym się mylić w swoich opiniach.

Awatar Omaley
    Auto
    Punto

Domyślnie

Ja się głównie na tym oparłem, z tego wynika - jeżeli dobrze wywnioskowałem, że chodzi o ten rok:
    http://www.auto-swiat.pl/1-nowy-volk...-bedzie-lepszy
    Ale jak dla mnie obecny Phaeton mógłby byc jeszcze w tym roku produkowany, drugiego tak pięknego samochodu długo pewnie nie zobaczymy.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów