Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 102

Wątek: Galeria naszych miniaturowych modeli

Domyślnie

Możesz skorzystać z www.fotosik.pl lub www.imageshack.us i skopiować linki na forum.

Awatar Stig_PL
    Auto
    Mitsubishi Lancer Evo IX

Domyślnie Kolekcja Stig_PL

Kolekcja Stig_PL

07.11.2008

Mercedes-Benz G500 Wagon Autoart Milenium

12.06.2009

Lamborghini Diablo 6.0 VT Autoart Milenium

21.08.2009

Maybach 57 Autoart Milenium

17.10.2009

BMW M3 E92 Kyosho

29.12.2009

Audi Q7 Kyosho

16.06.2010

Mercedes-Benz CLK DTM AMG Kyosho

23.02.2011

Dodge Viper SRT-10 Autoart Performance
    Numer Limitowany: 1319/6000

29.03.2011

BMW 135i E82 Kyosho

Kyosho

BMW M3 e92 Vs. BMW 135i e82

02.05.2011

Lamborhini Gallardo LP560-4 Autoart Performance

Autoart Performance

Lamborghini Gallardo LP560-4 Vs. Aston Martin Vantage

at the end of

Autoart Performance Vs. Kyosho

Lamborghini Gallardo LP560-4 Vs. Aston Martin Vantage Vs. Audi R8

19.05.2011

Nissan Fairlady Z Nismo S-Tune Version 2002 Autoart Performance

01.01.2012

BMW M6 E63 Kyosho

Po modyfikacjach lekkich:

16.02.2012

Lexus IS350 Autoart Milenium

31.07.2012

Bentley Bontinental GT Minichamps

21.12.2012

BMW X6M Kyosho

Autoart Milenium Vs. Kyosho

Audi Q7 Vs. Mercedes G500 Wagon Vs. BMW X6M

14.05.2013

Lamborghini Aventador LP700-4 Autoart Signature
    Numer: 817

03.06.2013

Cadillac CTS-V Kyosho

11.06.2013

Audi R8 GT Kyosho

Ostatnio edytowane przez Stig_PL ; 06-07-2013 o 19:36 Powód: Musi być jakiś...
    Żyje od wyścigu do wyścigu, 10 sekund po starcie czyje się wolny.
    http://www.autogaleria.pl/forum/show...9&postcount=72

Awatar Destin6
    Auto
    -

Domyślnie 1:18

BMW X5 (E70)
    Producent: Kyosho | Kolor: Blue

...::: BMW X5 :::...

Zbanowany Awatar stan1906
    Auto
    brak

Domyślnie

Oto moja skromna(mam nadzieję że do czasu) kolekcja:

1:24 1995 Ferrari F50-Bburago

1:18 2003 Ford Street Ka-Welly

1:18 Porsche 911 Carrera-AutoArt

1:18 1962 VW Microbus-Roadlegends

Nice painting

1955 Mercedes-Benz 190SL-Welly

Razem

Awatar duch
    Auto
    nie mam

Domyślnie duch collection...;)

Oto jest, to co Wam obiecałem, narazie może niewiele modeli, ale kolejnych kilka już w połowie września, trafi na moje półki.
    Zapraszam do oglądniecia i komentowania.
    duch

1:18, Audi A8 4.2TDI (Kyosho)
    kolor: black

1:18, Audi Q7 4.2TDI (Kyosho)
    kolor: silver

1:18, Mercedes- Benz CL class (AutoArt)
    kolor: germanite grey (chociaż wcale go nie przypomina)

1:18, Mercedes- Benz C class Avantgarde (AutoArt)
    kolor: palladiumsilver

1:18, Mercedes- Benz R class (Minichamps)
    kolor: obsidianblack

1:18, Maybach 57 (AutoArt)
    kolor: bordowa wiśnia- złoty

1:18, BMW 760iL HYDROGEN (Kyosho)

1:18, BMW 645 Ci cabriolet (Kyosho)
    kolor: black

1:18, BMW 335i Convertible (Kyosho)

1:18, Ford Excursion Limousine (Sun Star)
    kolor: white

Narazie to wszystko, oprócz tego co Wam pokazałem, mam jeszcze około 60 modeli BBurago i Maisto w skalach 1:18 i 1:24, ale są one zakurzone i nie tak piękne jak te powyższe...
    Mam nadzieję że kolekcja z miesiąca na miesiąc będzie się powiększać i będę mógł dodawać coraz to nowsze zdjęcie...
    Niebawem pojawią się zdjęcia BMW: 760iL black, M6 bronze, M3 grey, X5 blue, Lexusa LS460 white i Dodge Challenger Pack w kolorze oliwkowym...
    Jeśli ktoś chce pogadać, to piszcie maile, czekam i pozdrawiam,
    duch
    Ostatnio edytowane przez duch ; 17-08-2008 o 23:07 Powód: uzupełnienie
    Rób to co lubisz, a sukces masz w kieszeni...;P
    Zapraszam do mojej galerii:
    http://www.autogaleria.pl/forum/show...062#post211062

Auto
    Fiat seicento 1,1

Domyślnie Moja Kolekcja 1/18

1/18

Aston Martin DBR9 #58 LeMans 2005---Auto Art
    Bardzo ładny model firmy AutoArt. Świetne odzworowanie detali, koła skręcane za pomocą kierownicy. Pochodzi z serii Motorsport, nie posiada otwieranych elementów.
    Model wygląda Świetnie mimo że nic się nie otwiera. Jestem bardzo dużym fanem DB9 i nie zawiodłem się na tym modelu!! Koła to prawdziwe arcydzieło!

Cadillac CTS-V SCCA GT 2004---AutoArt
    Przepiękny model Cadillaca CTS-V z wyścigów SCCA z roku 2004. Model został wykonany przez firmę AutoArt, której modele wyścigowe nie mają sobie równych!Model jest cudownie wykonany, mimo, że nie posiada otwieranych elementów (gdyż pochodzi z serii AutoArt motosport) to naprawdę imponuje wykonaniem. Posiada miękkie wykończenia foteli i kierownicy, mnóstwo detali i fantastyczny lakier, niesamowicie szczegółowo wykonane wnętrze, gumowe siateczki.

Chevrolet Corvette C5 Indianapolis 500 Pace Car (2002)---Auto Art
    Bardzo ładny model. Ciekawy kolor zarówno karoserii, jak i tapicerki. Bagażnik i podłoga wyłożona miękkim materiałem. Ładny silnik (nowoczesne, zabudowane V8 nie daje takiego pola manewru jak silniki z lat 60-tych, czy 70-tych), ładne wnętrze. Oczywiście drzwi na zawiaskach, maska i pokrywa bagaznika dobrze trzymają się otwarte. Boskie pasy, fajne koła, tarcze, wydech. Ciekawym akcentem jest dach typu targa, który można wyjąć z bagaznika i założyć na autko. Niestety zbyt ciasno dopasowany (nie radzę zdejmowac i zakładać go zbyt często).

Citroen Xsara WRC`2004 S.Loeb (Monte Carlo)---Auto art
    Model urzeka wykonaniem detali nie sposob wymienic wszystkich wiec skupie sie na wazniejszych i ciekawszych - felgi , siatexy na masce i w zderzaku , reflektory i super dokladne napisy - ehhh.Wnetrze to "wielka" sztuka precycji i szkoda tylko ze nie mozna tam zajrzec by sie tylko upewnic o miekkim wykonaniu foteli kubelkowych i pokrycia kierownicy , poprostu to trzeba zobaczyc.

Citroen Xsara WRC---Norev---skala 1/60
    Model ciekawie wykonany jak na tak mała skale.Piekne malowanie felgi wnetrze.Tak samo jak starszy brat nic sie nie otwiera.

Ford Mustang Mach I (2003)---Auto Art
    Sam samochód w sobie bardzo interesujący .Stworzony na 40 lecie modelu Mustang Mach.Oprócz tego że ma czarny pas na masce i spojler na klapie bagażnika,to ma jeszcze mase różnych znaczków upamiętniających ten model.

Ford GT40---Auto Art
    Niesamowity samochód sportowy, jest to wersja z roku 2004 nawiązująco do słynnego GT40 z roku 1967, który to wygrywał w wyścigach LeMans.

Ford Shelby Cobra 2004---Auto Art

Mercedes C klasa DTM 1993---UT Models
    MERCEDES-BENZ C-CLASSE DTM CLASSE 1 firmy UT Models w skali 1:18.Kierowca auta jest Bernd Schneider.Firma UT już nie produkuje modeli.Model jest bardzo udany ciekawe kola okleina samochodu jak i wnetrze.Szkoda ze tylko dzwi sie otwieraja w nim.

Peugeot 206 WRC 2001 Gronholm ( Monte Carlo )---Auto Art
    Obowiązkowa pozycja w kolekcji rajdówek.
    Myślę że nie sposób wymienić tutaj wszystkich jego zalet, dosyć powiedzieć, że modelik ma wszystkie atrybuty wzorowo wykonanego modelu: perfekcyjnie odwzorowane wnętrze, światła, felgi, kapitalne hamulce, szyby w drzwiach, drzwi na zawiaskach...Jakość i ilość detali po prostu powala. Malowanie autka jest niesamowite, nie zapomniano o najmniejszych nawet napisach, znaczkach, tabliczkach... nawet na felgach i zaciskach hamulcowych oraz oponach widnieją loga producentów. Spasowanie elementów jest doskonałe, szpary w drzwiach są tak małe, że ich otwieranie nastręcza sporo problemów
    A po ich otwarciu naszym oczom ukazuje się kolejna porcja powalających detali, we wnętrzu jest dosłownie wszystko, perfekcyjnie odwzorowano kubełkowe fotele (i tu nie zabrakło logo producenta), pasy (z logo, a jakże), klatkę bezpieczeństwa, siatki, koło zapasowe... i mnóstwo innych wspaniałych drobiazgów.

PEUGEOT 307 WRC---Solido
    Przepiękny model ciekawe wykonanie wnętrza.Posiada otwierane dzwi i maskę z przodu.
    Niesamowicie szczegółowa deska rozdzielcza, pasy bezpieczeństwa.

Mitsubishi Lancer Evo VII---AutoArt
    Przepiękny model Mitsubishi Lancera z roku 2001, w pięknym kolorze, cudownie wykonany przez firmę AutoArt. Posiada otwierane wszystkie 4 drzwi osadzone na zawiasach, w których znajdują się szyby,maskę silnika i klapę bagażnika. Znakomicie odwzorowano wnętrze pojazdu, podłoga wyłożona jest miękkim materiałem, fotele pokryte pianką, nawet bagażnik wyłożono specjalnym materiałem. Niesamowicie szczegółowa deska rozdzielcza, materiałowe pasy bezpieczeństwa, cudownie wykonany silnik, reflektory wyglądają jak prawdziwe, do tego świetne felgi z czerwonymi zaciskami Brembo! Na dodatek wszystkie wloty powietrza wykonane są z siateczki. Oczywiście skrętne koła wraz z kierownicą, a zaciski tarcz hamulcowych nieruchome.

Mitsubishi Lancer Evo VII 2002 WRC---Autoart
    Super model od razu widać że jest to produkt firmy AutoArt. Świetnie odwzorowane najmniejsze detale, kokpit i fotele wykonane z miękkiego materiału świetnie zrobiona komora śilnika. Refrektory jak i tylne światła wyglądają jak prawdziwe poza tym szczeliny otwieranych elementów są na grubość szpilki. Ciekawie rozwiązane zostały zaciski tarcz hamulcowych nie obracają się razem z tarczą tylko są nieruchome ale jest to już standard tej firmy. Po prostu nie ma się do czego przyczepić.

Porsche 911 Carrera Coupe 996---Ut Models
    Bardzo ładny model, wykonany naprawdę świetnie, zwłaszcza bardzo ładnie prezentuje się wnętrze. Śliczne są koła z realistycznymi felgami i nieruchomymi zaciskami.

Porsche 911 Turbo (993 series)

Bardzo ładny model, wykonany naprawdę świetnie, zwłaszcza bardzo ładnie prezentuje się wnętrze. Śliczne są koła z realistycznymi felgami.

Porsche 911 GT3R "AutoArt Livery"---Auto Art
    PORSCHE 911 (996) GT3R (AUTOart LIVERY)(LIMITED EDITION 2000PCS WORLDWIDE) Bardzo ładny model Porsche 911 GT3R w wykonaniu firmy AutoArt. Wszystko się otwiera, w drzwiach są szyby,bardzo precyzyjnie odzworowany silnik i wnętrze.

Porsche 911 GT3R 997 VIP--Auto Art
    PORSCHE 911 (997) GT3 CUP CAR SC VIP 2006 (GREEN LIVERY) Bardzo ładny model Porsche 911 GT3R w wykonaniu firmy AutoArt. Wszystko się otwiera, w drzwiach są szyby,bardzo precyzyjnie odzworowany silnik i wnętrze. Niesamowity model GT3R!!!!!! Model wykonany jest niesamowicie a takie detale jak np: reflektory , felgi czy opony typu slick ktore wygladaj jak by model dopiero co zjechal z toru to mistrzostwo świata no i to malowanie!!!! Wielkie brawa nalerza sie firmie AutoArt za ten model , z kazdym nowym modelem AutoArt zostawia takie firmy jak Kyosho czy Minichamps daleko w tyle i pokazuje ze w tej dziedzinie nie ma sobie rownych!!!

Porsche 911 GT3R 997 ZHUHAI 2006 ---Auto Art

Subaru Impreza WRX Sti 2001---Auto Art
    Piękny model. Wykonanie na najwyższym poziomie. Jestem zauroczony jakością lakieru - piękna czerń. Wszystko ekstra poza małym szczegółem, mianowicie przednia atrapa - ma tylko imitację kratki a nie kratkę - szkoda. Cała reszta PIĘKNA. Uwaga na bagażnik - klapa jest przykręcona od dołu malutką śrubką. Potrzebny jest wąski mały krzyżakowy śrubokręt. Generalnie model ekstra i to za jakie pieniądze!!!!! POLECAM!!!!

Subaru Impreza WRX Sti 2001 Kombi---Auto Art
    Piękny model za świetną cenę !!!!! Subaru ma wszystko to z czego AutoArt jest znany i wszystkie wyróżniki tej marki. Reflektory wyglądają jak prawdziwe. Ogólnie piękny Biały kolor świetnie kontrastuje ze złotymi felgami, w których widać hamulce Brembo. Szyby w drzwiach. Napisy na modelu to coś niezwykłego. W środku materiał, któy również jest na fotelach. Jeśli już mowa o nich, firma nie zapomniała równiez dodać napisu Sti pośrodku. Oprócz tego można zauważyć zegary pod szybką i metalowe wstawki. Silnik cały okablowany z dokładnym rozmieszczeniem wszelkich elementów tego silnika

Subaru Impreza WRC 2003---Auto Art
    Kolor: niebieski metalik
    Przepiękny model Subaru Imprezy w wersji rajdowej 2003, ale bez malowania rajdowego czyli plain body version, w pięknym niebieskim kolorze metalik, cudownie wykonany przez firmę AutoArt.Posiada otwierane wszystkie drzwi osadzone na zawiasach, w których znajdują się szyby, maskę silnika i klapę bagażnika. Znakomicie odwzorowano wnętrze pojazdu z wszelkim wyposażeniem rajdowym. Niesamowicie szczegółowa deska rozdzielcza, reflektory wyglądają jak prawdziwe, do tego świetne złote felgi z nieruchomymi zaciskami.

Subaru Impreza WRC 2004 P.Solberg (Akropol)---Auto Art
    Absolutnie REWELACYJNY model. Nie da się w kilku słowach opisać wrażenia jakie na mnie zrobił na żywo. Jest absolutnym ideałem i chyba nawet nie warto zaczynać wymieniać jego zalet.Zadbano o wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły, wszystko co tylko można sobie zażyczyć jest w tym Subaru.Jakość montażu, spasowanie elementów to wzorzec. Szpary są tak małe, że trudno poznać czy dany element rzeczywiście się otwiera dopóki się go nie otworzy. Wszystko pasuje do siebie idealnie.
    W tej chwili trudno mi sobie wyobrazić aby jakikolwiek model mógł być wykonany lepiej, jeśli takie są lub będą to nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekać kiedy znajdą się w mojej skromnej kolekcji

Subaru Impreza WRC 2005 P.Solberg (Monte Carlo)---Auto Art
    Rewelacyjny model !!! Jakość wykonania wszystkich elementów, nawet tych najmniejszych powala na kolana .

Subaru Impreza WRX Sti 2006---Auto Art
    Model jest niesamowity!!! Jest poprostu przepiękny , szczegolnie w czarnym kolorze!!!Wykonanie to ekstraklasa!!! świetnie odwzorowany silnik.Podporka podtrzymujaca maske to detal ale nadajacy niesamwitego realizmu ktory docenia prawdziwi kolekcjonerzy. Na pochwałe zasluguja reflektory oraz felgi - mistrzostwo!!!!

A teraz mały zlot SUBARU

I nie zabrakło tez palenia gumy.W roli głównej wystapiło Subaru 2006 STI

Toyota Corolla WRC 1998---Auto Art
    Model jest bardzo łądnie wykonany, posiada otwierane drzwi, w których znajdują się szyby, bagażnik i maskę silnika. Znakomicie odwzorowano wnętrze pojazdu z wszelkim wyposażeniem rajdowym (klatka bezpieczeństwa, gaśnica itp). Znakomite odwzorowanie szczegółow, reflektory jak prawdziwe, oczywiście skrętne koła wraz z kierownicą.

Ostatnio edytowane przez l-vincent-l4 ; 02-11-2008 o 13:45

Auto
    Scirocco

Domyślnie

Kolekcja Mikisa

[SIZE=3]Samochodziki zbieram od jakichś 10 lat. Mam bardzo dużo modelików Burago, ale aktualnie posidam 2 prawdziwe modele, tj. z Kyosho i AA. Jedzie do mnie kolejna para Suv'ów , oba od Kyosho, zdjęcia gdzieś za tydzień powinny być. [SIZE]

Mercedes C Klasse Srebrny "Avantgarde" - Auto Art :

BMW M6 Cabrio "Indianapolis Red" - Kyosho

Ostatnio edytowane przez Mikis ; 07-10-2008 o 12:35

Auto
    Ford Explorer 4.0

Domyślnie Galeria modeli aut

Witam wszystkim na forum,zamieszczam tu link do galerii modeli aut
    http://forumsamochodowe.com/viewtopi...ria+modeli+aut

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie