Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 11 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 102

Wątek: Galeria naszych miniaturowych modeli

Domyślnie Galeria naszych miniaturowych modeli

Wspólnie z kolegą GTB (jego pomysł, moje wykonanie) tworzymy ten topik, abyśmy wszyscy wspólnie mogli zamieszczać tu zdjęcia naszych modeli. Żeby nie było bałaganu, prosiłbym o następujący schemat:

SKALA, NAZWA MODELU (Producent)
    krótki opis (niekonieczny)
    ZDJĘCIA

Swoje modele zamieszczamy w jednym poście - jeśli ktoś będzie chciał jakieś dodać, korzystamy z opcji ZMIEŃ i wrzucamy nowe zdjęcia.

Komentarze prosiłbym zamieszczać w istniejącym już wcześniej temacie o modelach, aby tu nie było bałaganu.

Każdy zbędny post będzie kasowany...

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

1:18

Audi RS4 Avant (B7)
    Producent: Minichamps | Kolor: Misano Red

BMW M3 CSL (E46)
    Producent: AUTOart Performance | Kolor: Silver Grey

BMW M3 (E92)
    Producent: Kyosho (Dealer Edition) | Kolor: Melbourne Red

BMW M5 (E60)
    Producent: Kyosho | Kolor: Interlagos Blue

BMW M6 (E63)
    Producent: Kyosho (Dealer Edition) | Kolor: Indianapolis Red

BMW Z8
    Producent: AUTOart | Kolor: Titanium Silver

Bugatti Veyron 16.4
    Producent: AUTOart Signature | Kolor: Pearl / Ice Blue | Numer 1900

Lamborghini Miura P400
    Producent: Kyosho | Kolor: Rosso

Lamborghini Miura P400 SV
    Producent: Kyosho | Kolor: Arancio

Lotus Esprit Type 79
    Producent: AUTOart Classic Division

Mercedes-Benz 190E 2.5-16 Evolution II
    Producent: AUTOart Millenium | Kolor: Blaushwarz metallic

Mercedes-Benz CLK-DTM AMG
    Producent: Kyosho (Dealer Edition) | Kolor: Brilliant Silver

Porsche 997 GT3 RS
    Producent: AUTOart Performance | Kolor: Green / Black

Porsche Carrera GT
    Producent: AUTOart Millenium | Kolor: Black

Porsche Cayenne Turbo
    Producent: AUTOart Millenium | Kolor: Black

1:43

Bentley EXP Speed 8 '02 #8 (Minichamps)

BMW M3 GTR, plain body (Ixo)

Mercedes-Benz CLK-DTM '02, Team Original Teile - Peter Dumbreck (Minichamps)

1:43 Panoz LMP01 '02 #12 (Ixo):

Porsche 911 GT3, color Indischrot (Minichamps)

Ostatnio edytowane przez el_ ; 21-06-2009 o 11:48

Awatar GTB
    Auto
    Passat B5

Domyślnie

LIKWIDACJA KOLEKCJI
    Ostatnio edytowane przez GTB ; 27-12-2007 o 15:52

Domyślnie

Wreszcie udało mi się skompletować wszystkie fotki moich modeli wraz z opisem - kawał roboty (przeszło 2,5 godziny... ). Ale wreszcie są... prawie wszystkie, gdyż najnowszą wczorajszą dostawę wrzucę dopiero jutro. Oglądajcie, delektujcie się i piszczcie komentarze (w osobnym topiku ofcorz!).

MÓJ GARAŻ
    Wykonany z czterech ścian styropianowych o wymiarach 50x50 cm, podłoga wyłożona lustrem i obklejona okleiną drewnopodobną. Ściany to wydruki z komputera, łącznie z obrazkami i kalendarzem AML'a!

1:18 ASTON MARTIN DB9 VOLANTE (Solido)
    Nie mogę złego słowa powiedzieć o tym modelu - jest solidnie wykonany, bardzo ładne ma reflektory a tapicerka jest wykonana z jakiejś śmiesznej gumy imitującej skórę! Szkoda, że nie da się otworzyć bagażnika... Poza tym DB9 Volante jest pięknym autem i nie mogłem się oprzeć pokusie jego kupna...
    P.S. Zwróćcie uwagę na kąt, pod jakim otwierają się drzwi...

1:18 AUDI QUATTRO (AutoArt Millenium)
    Znakomity model AA, choć już z nieco starszej serii - jest to jednak kawał przyzwoitej roboty i każdemu maniakowi Audi z pełną odpowiedzialnością polecam. Pięknie prezentuje się w parze ze swoim rajdowym bratem...

1:18 AUDI QUATTRO SAFARI RALLYE 1984 H. MIKKOLA (AutoArt Millenium)
    Audi Quattro to jeden z moich najbardziej ulubionych "rekinów lat 80-tych" - znakomite wykonanie, dużo szczegółów. Wnętrze piękne po prostu...

1:18 BMW 120i (Kyosho)
    Skórzane fotele, miękkie wykladziny, półka na sznurkach i składana tylna kanapa - czy trzeba coś więcej?

1:18 BMW 330i (Kyosho)
    Mówią, że biała wygląda nijak, ale moim zdaniem jest zdecydowanie bardziej elegancka od czarnej - wykoanie w stylu Kyosho - na bardzo wysokim poziomie!

1:18 BMW 545i TOURING (Kyosho)
    Jeden z moich pierwszych Kyosho - znakomite wykonanie, miękkie fotele i wykładziny - reflektory to istne mistrzostwo!

1:18 BMW M3 CSL (Kyosho)
    Co prawda model ten należy do mojego znajomego , ale od dłuższego czasu mam go na przechowaniu! Piękna sztuka, cudowne wykonanie (ciekawa faktura na kubełkowych fotelach, materiały na dywanikach, torba w bagażniku... :shock: ) - cudeńko...

1:18 BMW M5 (Kyosho)
    Biała skóra na fotelach osłabia czasem.... :shock: Piękny model i piękny kolor - i nie dam się przekonać, że Interlagos Blue lepiej leży! (tu pozdrawiam el_payaco)!

1:18 BMW M635 CSi (AutoArt Millenium)
    Piękny model, dużo szczegółów i znakomicie odwzorowany silnik - jeden z piękniejszych modeli w mojej kolekcji...

1:18 BUGATTI EB 16/4 VEYRON FRANKFURT 2001 EDITION (AutoArt)
    Mój pierwszy prawdziwy model - piękne auto, mnóstwo detali, boskie koła... Jedynie czego mi brakło do smaku, to miękkich foteli...

1:18 CADILLAC SIXTEEN (Ricko)
    Ricko zaskoczyło mnie - oprócz tego, że Sixteen przerasta wielkością Maybacha 57, to jeszcze jest znakomicie wykonany. Miękkie wykładziny obowiązkowo!

1:18 CHEVROLET CHEVELLE SS 396 (Maisto)
    Prezent od znajomego - ciekawy model, choć wykonanie pozostawia nieco do życzenia... W sumie i tak jestem z niego zadowolony!

1:18 CHEVROLET MICHELIN DEPANNEUSE (Solido)
    Zawsze podobały mi się takie amerykańskie półciężarówki - no i sobie jedną kupiłem! Niby Solido to nic specjalnego, ale model przyzwoicie wykonany (nieco zmatowiałe kołpaki i lakier dodają uroku). Nie powiem, że kupiłem go specjalnie dla garażu, ale jednak co to za warsztat bez prawdziwej pomocy drogowej...

1:18 CITROEN XSARA WRC CYPRUS RALLY 2004 (Bburago)
    Model, który bardzo mile zaskoczył mnie swoim wykonaniem - dużo ciekawych detali, ładne proporcje oraz co mnie najbardziej zaskoczyło - drzwi razem z szybami!

1:18 FERRARI F430 SPIDER (Hot Wheels)
    Jest to jeden z tych modeli, które kupiłem dla samochodu, a nie dla producenta - wykonanie nie zachwyca, ale miłość do F430 Spider przezwyciężyła wszystkie niedogodności...

1:18 FORD FOCUS RS WRC (AutoArt Racing)
    AutoArt również w tym wypadku nie zawodzi - dużo szczegółów, znakomite wykonanie - jeden z najlepszych moich rajdowych modeli!

1:18 FORD SIERRA RS (AutoArt Millenium)
    Znana większości AutoArtowska Sierra jest znacznie dokładniej wykonana od tej od Minichamps'a - wystarczy spojrzeć na materiałowe fotele, tylną półeczkę czy miniaturowy siłowniczek do klapy rodem z drzwi SLR-a z CMC... :shock: Model jest naprawdę piękny i godny polecenia każdemu!

1:18 MAZDA RX-8 TUNE (Jada Toys)
    Próbka Jada Toys w mojej kolekcji - firma poszła na tzw. "bajer" a nie na wykonanie... Ale przez to, że jest to moja ulubiona RX-8 wybaczam...

1:18 MCLAREN M8B HIGH WING 1969 - 1 of 2.496 pcs (GMP)
    Limitowana edycja znakomitego samochodu wyścigowego z GMP - mnóstwo detali, perfekcyjnie wykończony silnik... Jeden z moich ulubieńców w kolekcji...

1:18 1955 MERCEDES BENZ 300 SLR COUPE "UHLENHAUT" (Maisto)
    Po raz pierwszy spotkałem się w Maisto z... materiałowymi fotelami! Generalnie model bardzo dobrze wykonany - silnik to też dobra robota! Przewyższa konkurenta z Bburago...

1:18 MERCEDES BENZ 300 SLR MILLE MIGLIA (Bburago Diamond Collection)
    Nie mogło zabraknąć wyścigowej wersji 300 SLR-a w mojej kolekcji - może nie jest tak dokładny jak Maisto, ale wspólnie z Uhlenhaut'em tworzą piękną kolekcję!

1:18 MERCEDES BENZ CLS 500 (Maisto)
    Mercedesa CLS uważam za jeden z ładniejszych modeli - pierwszym zakupionym jest ten z Maisto, wkrótce dołączy do niego Kyosho. Jednak temu z Maisto nie można nic zarzucić - w tylnych drzwiach są szyby, do tego ładne wykonanie... oprócz felg. Optycznie wydawały się maleńkie, więc z pomoca przyszedł komplecik 19" z Jada Toys...

1:18 MERCEDES MCLAREN SLR (CMC)
    CMC - firma mówi sama za siebie. Ręczna manufaktura, modele na zamówienie i mnóstwo szczegółów - od super wykonanego silnika poprzez otwierany spoiler i wlew paliwa na niesamowitym mechanizmie otwierania maski kończąc... :shock: :shock:

1:18 PEUGEOT 205 GTi (Solido)
    Dobry model znakomitego samochodu - przynajmniej raz w tygodniu widuję takiego pod swoją firmą! Co ciekawe, modelik zakupiony od dobrego znajomego...

1:18 PONTIAC GTO 1972 (GMP)
    Jedna z moich największych perełek - kosztuje połowę z CMC, a oferuje praktycznie ten sam poziom wykonania i odwzorowania szczegółów. Skóra na fotelach, pasy bezpieczeństwa, genialne zawieszenie, przewody hamulcowe - seria limitowana. Więcej komentarzy nie trzeba... :shock:

1:18 PORSCHE CAYENNE TURBO (Welly)
    Bardzo dobry model za znakomite pieniądze! Dobra jakość wykonania, poza tym drzwi z szybami i bardzo ładnie odwzorowane wnętrze, to atuty tego modelu - jak za Cayenne nie przepadam, tak ten model to dobry element mojej kolekcji!

1:18 RENAULT 5 TURBO 2 (Revell)
    Jeden z nieprodukowanych modeli Revella - gdy dostałem go, był jeszcze zapakowany w oryginalne tasiemki! Bardzo dobry model niesamowitego ścigacza - centralnie umieszczony silnik można zobaczyć po zdjęciu pokrywy, wnętrze zostało dość dokładnie odwzorowane.

1:24 CHEVROLET CORVETTE CONVERTIBLE 1997 (Bburago)
    Jeden z tzw. "trójpaku", jaki dostałem w prezencie - typowa zabawka firmowana przez Bburago...

1:24 CHRYSLER 300C DUB EDITION (Jada Toys)
    Chrysler 300C zawsze mi się podobał - edycja magazynu DUB w szczególności, więc nie mogłem się oprzeć pokusie zakupu tego modelu - mimo, że to tylko "efekciarskie" Jada Toys...

1:24 CITROEN T.A. 15CV (Bburago)
    Jeden z tzw. "trójpaku", jaki dostałem w prezencie - typowa zabawka firmowana przez Bburago...

1:24 LAMBORGHINI COUNTACH 1988 (Bburago)

1:24 LEXUS 2054 "MINORITY REPORT" (Maisto)
    Jeden z modeli od mojego znajomego - detale niestety na średnim krajowym poziomie, jednak auto ze swego czasu widniało na wszystkich moich ścianach i tapetach...

1:24 NISMO SKYLINE R34 S-TUNE (Hot Works Racing Factory)
    Całkiem przyjemny modelik, który początkowo wygląda na bardzo standardowy. Jak się okazuje, może w nim zmienić wszystko - zderzaki, progi, spoiler, maskę, koła... Do wszystkiego dochodzi ustawienie wysokości nadwozia, kąta pochylenia kół oraz ich wystawienia (tzw. ET). Polecam ten model!!

1:24 TOYOTA SUPRA IMPORT RACER (Jada Toys)
    Jeden z pierwszych modeli mojej nowej kolekcji - miałem wówczas jeszcze "zajawienie" tuningowanymi modelami, które świeżo co pokazały się na rynku... W Suprze niestety trudu czasu nie przetrzymał spoiler...

1:36 MAZDA RX-8 (Kinsmart)
    Nietypowa skala, nietypowy producent, typowy model - RX-8 rządzi!

1:43 Audi A8 3.7 (Cararama)
    Lubię model A8, więc nie mogłem zmarnować kupna tego modelika w cenie... porannej bułki (z żółtym serem i pomidorem).
    P.S. I wcale tak źle nie wygląda...

1:43 MERCEDES BENZ 300 CE (Minichamps)
    Mój pierwszy model 1/43 - znakomicie wykonany Minichamps! Zaskoczyły mnie otwierana maska i tylna klapa - a to chyba raczej rzadkość w tej skali...

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Galeria wykonana u kolegi, wsrod aut moj Maybach

Maybach 1:18 AutoArt Mój pierwszy prawdziwy model, w dadatku marki ktora kocham. Zadziwił mnie pok kazdyw wzgledem. Jest orgomny ( 31cm długosci) przepieknie wykonany. Zawsze zajmuje dumnie miejsce koło monitora naprzeciwko mnie. Fotki kiepskie bo robione moim telefonem komorkowym, wkrotce postaram sie zrobic prawdziwa galerie aparatem.

EDIT 27.06.2006

Nocna sesja zdjeciowa moich Maybachów, niestety zdjecia nie wyszły dokładnie tak jak chciałem ale nie jest zle! W planach kolejne

Edit 17.07.2006

"W naturalnym srodowisku" czylu na połce swierzo po przeprowadce

To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Domyślnie

Wreszcie wrzucam zdjęcia z mojej najnowszej dostawy - kilka modeli w promocji , kilka "normalnych" i parę zdecydowanych tzw. "smaczków egzotycznych"! JEDZIEMY!!

1:18 ALFA ROMEO 147 (Ricko)
    Wbrew panującej opinii nie jest to zły model - wygląda bardzo przyjemnie, wykonany też nie najgorzej (materiałowe dywaniki) - do czego mogę się czepić, to koła - są nieco za bardzo schowane...

1:18 ALFA ROMEO 1750 (AutoArt Millenium
    Zaginiony element mojej kolekcji. Jest jednym z najładniej wykonanych AutoArtów w mojej kolekcji, a przy okazji jednym z najpiękniejszych samochodów w mojej kolekcji. Bardzo dokładnie wykonany model ze ślicznym wnętrzem - polecam każdemu miłośnikowi starszych modeli, a przede wszystkim każdemu fanowi Alfy Romeo.

1:18 FORD FAIRLANE THUNDERBOLT (Precision 100)
    Certyfikat w pudełku, zafoliowane koła, kręcący się wał napędowy, maska zabezpieczana miniaturowymi zapinkami, kluczyk w stacyjce, otwierany schowek w desce, przesuwane fotele, otwierany wlew paliwa... Wymieniać dalej? NAJDOKŁADNIEJSZY MODEL, JAKI KIEDYKOLWIEK WIDZIAŁEM I MIAŁEM W RĘKACH... :shock: :shock: :shock:

1:18 FORD STREETKA 2003 (Welly)
    "Low budget" model - cudów nie ma, bo nikt się nie spodziewa. Nie można też zarzucić temu modelowi nic poważnego zarzucić. Ot - średnia krajowa...

1:18 MERCEDES BENZ CLK GTR FIA GT (AutoArt Racing Division)
    Ze swego czasu jeden z flagowych modeli AutoArta - w sumie wcale się nie dziwię... Jakością bije na głowę choćby mojego Veyrona, a wykonaniem przewyższa niektóre Kyosho. Mamy więc demontowane klapy przednią i tylną skrywające mechanikę odwzorowaną z wielką precyzją, mamy wnętrze wyłożone materiałem (fotel, kierownica...) Po prostu cud nad cudami...

1:18 MERCEDES BENZ SL 2001 (Minichamps)
    Moj pierwszy Minichamps - pomimo, że początkowo budził u mnie mieszane uczucia, postanowiłem go dołączyć do mojej kolekcji. I muszę Wam powiedzieć jedno - JEST GENIALNY!!! Mechanizm rozkładania dachu przerasta moje wyobrażenia konstrukcyjne i zabawka z niego jest przednia! Przy okazji bardzo dokładnie wykonana - mamy więc zaawansowane zawiasy, materiałowe fotele oraz podłogę. W planach mam tylko zrobienie czegoś z tymi paskudnymi felgami... P.S. Światła w rzeczywistości są w porząsiu!!

EDIT 16.04.2006
    Dodaję zdjęcia prosto z wizyty w warsztacie West Coast Customs - 19-calowe felgi Giovanna z oponami Pirelli wreszcie spowodowały, że SL wygląda zajeb... fajnie!!

1:18 MITSUBISHI PAJERO EVO (AutoArt Off-Road Division)
    Nadzwyczaj dokładnie wykonany AutoArt - sprawia bardzo fajne wrażenie, a przy okazji mile zszokowały mnie materiałowe fotele Recaro ze wstawkami! Miłośnikom 4x4 polecam zdecydowanie!

1:18 TVR SAGARIS (Revell)
    Jeden z trzech znakomitych Revellików zakupionych przeze mnie. Bardzo dobre wykonanie, dużo ciekawych detali (otwierane wloty w masce) - znakomicie prezentuje się razem z Tuscanem!!

1:18 TVR TUSCAN S (Revell)
    Wielka trójka - znakomity model, czego po Revellu wcale nie można tak od razu powiedzieć. Fantastyczna relacja ceny do jakości (chociaż więcej jakości za mniej ceny!!) i to kilka ciekawych detali z odchylaną klapą z wentylatorami i zdejmowanym dachem na czele!

1:18 WIESMANN ROADSTER MF3 (Revell)
    Kolejny doskonały Revellik - cudowne koła, bardzo dokładnie odwzorowana deska rozdzielcza, zakładany dach i ta maska... :shock:

1:43 MERCEDES BENZ SL500 (Norev)
    Kolejny "smaczek" w skali 1/43 - niektórzy producenci 1/18 mają gorsze wykonanie detali, niż ten piękny SL. Dużo detali, a przede wszystkim ten piękny dach! :shock: Podobnie jak u większego brata z Minichamps'a, tutaj również otwiera się klapa, wyjeżdża dach i wszystko się zamyka... Dla mnie coś pięknego!

EDIT 01.05.2006

Cała moja kolekcja modeli w skali 1/8 - brakuje jedynie M3 CSL, który należy do mojego znajomego.

EDIT 13.05.2006

1:18 AUDI A8 4.2 TDI (Kyosho Dealer's Edition)
    Wreszcie zamieszczam fotki mojego długo oczekiwanego modelu A8 z Kyosho. Pochodzi on z tzw. Dealer's Edition, czyli kupiony wcześniej niż normalnie za mocno przesadzone pieniądze No ale czego nie robi się dla ukochanej pasji - wybrałem model 4.2 TDi, gdyż uważam, że od modelu W12 ma zdecydowanie lepsze felgi oraz ciekawsz wnętrze. Całość oczywiście najwyższej klasy - idealnie spasowane i dokładne elementy, materiałowe dywaniki i skórkowe fotele...

Awatar Ajronmen
    Auto
    VW Golf GTD

Domyślnie

Oto mój model, jeden z kilku ale najcenniejszy dla mnie.
    Uratowałem go sprzed rąk kolegi, choć jak widać stan nie jest najlepszy
    Porsche 959
    1 : 18 Tonka

Scotch po whisky

Auto
    Rower

Domyślnie

Mercedes W123 230E
    1:18 Revell

Mercedes W201 190E
    1:18 AutoArt

Mercedes W221 E-klasa T-modell
    1:18 Kyosho

Mercedes CLK Coupe
    1:18 Kyosho

Maybach 57
    AutoArt 1:18

Mercedes C126 500SEC
    AutoArt 1:18

Ostatnio edytowane przez Mercedesw123 ; 28-01-2009 o 08:47

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

1:18 Mercedes W123 230E Revell

1:18 Aston Martin DB5 AutoArt

1:18 Porsche 911 Carrera 996 FL AutoArt

EDIT 21.05.06:

1:18 BMW M3 Sport Evolution E30 AutoArt

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

1:18 Vector W8 Twin Turbo ( Ricko Ricko )

Ostatnio edytowane przez kok ; 05-02-2008 o 16:10

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Uprawnienia umieszczania postów