Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

Wątek: 2014 Mercedes-Benz Klasy S Coupé

Awatar Pink
    Auto
    Obecnie brak, testuję carsharing

Domyślnie

Rzucić uwagę o elemencie podobnym do Renault to zaraz sprawa zostaje rozdmuchana do absurdu. Jako całość przecież Merc do Laguny nie jest podobny w ogóle.

Ciekawe są za to gusta ludzi... E65 od BMW to przecież pasztet, pomysłowy, ale jednak pasztet
    Natomiast nowa "szóstka" na żywo mnie mocno rozczarowała i raczej nie będzie miała podejścia do S-Coupe. Zresztą... czy to są rzeczywiście konkurenci? BMW 6 to nie jest "siódemka"-coupe, ale... "piątka". Tak naprawdę BMW 6 plasuje/ował się pomiędzy E-Coupe, a CL / S-Coupe. Widać to zresztą gołym okiem, gdy jest postawić obok siebie.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Linia boczna i środek super. Ale przód wąski i można pomylić z CLA, a tył to jakaś tandetna chińska podróba Laguny Coupe.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Awatar Royallith
    Auto
    Fiat Punto Evo 1.4 8V

Domyślnie

Tak szczerze mówiąc w niektórych konfiguracjach samochód prezentuje się nawet pięknie, szczególnie na zdjęciach w kolorze srebrnym. Ale co do wnętrza, szczególnie w zamieszczonym w oficjalnej galerii czerwonym kolorycie? Do limuzyny pasuje, ale w coupe jest to jedna z najpaskudniejszych rzeczy, jakie widziały moje oczy. Jak można było ten barokowy barek obszyć czerwoną skórą.. Litości, Niemcy, litości.. Generalnie samochód mi się podoba, ale srebrny z kruczoczarnym wnętrzem.
    Bez Mazdy nie ma jazdy!

Domyślnie

Nowy Mercedes S Coupe już w konfiguratorze - wersję S500 wyceniono na 571 000 zł:

(C) mercedes-benz.pl

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

No nie mogę się przekonać do tego tyłu. Może na żywo będzie lepiej... I to S500 pod znaczkiem wygląda trochę wieśniacko.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Bosz, jaki ten tył jest okropny. Co więcej, w tej perspektywie wygląda podobnie do Passata CC po lifcie. Oby na żywo wyglądał lepiej, bo teraz to mnie odrzuca.

Awatar Selespeed
    Auto
    Mazda RX8 & Peugeot 106 Rallye

Domyślnie

W tej chwili S Coupe jest dostępna tylko z napędem 4MATIC, zatem podana cena 571 000zł dotyczy wersji S500 4MATIC a 775 500 zł S63 4MATIC.
    "Przyspieszenie to najlepsza forma spędzania czasu między zakrętami"

Uprawnienia umieszczania postów