Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 48

Wątek: 2014 Mercedes-Benz Klasy S Coupé

Awatar Pink
    Auto
    Obecnie brak, testuję carsharing

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Seth Zobacz posta
    tylko, że Laguna przypominała Astona akurat w tych miejscach, w których Mercedes tego nie robi (chociażby pochylenie i zadarcie tylnej klapy), czy kształt lamp
    Dokładnie.

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak Zobacz posta
    W tej klasie? W tej klasie nie ma zbyt wielu aut. Tak na szybko to continental gt ale ten jest chyba mniejszy.
    Bmw 6, ferrari ff, maserati granturismo, wszystkie są większe od continentala, w tym roku ma być też rr wraith ale on jest z kolei sporo większy od mercedesa

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Pink Zobacz posta
    A teraz gdy zobaczyłem wreszcie tę S-kę z tyłu to... mam mocno mieszane uczucia. Wierzę, że na żywo będzie cudowny, ale pierwsze wrażenie nie było zbyt dobre.
    Trzecie zdjęcie wrzucone przez itookashiego jest już wręcz mocno niekorzystne (zbyt lekki tył w stosunku do masywnego przodu), ale to chyba tylko takie niefortunne ujęcie.
    Nic dodać, nic ująć. Mam właśnie podobne zdanie.

Awatar Cutter72
    Auto
    VW Passat B4 Kombi 1.8 Benzi

Domyślnie

Zapraszam do komentowania newsa p.t. Mercedes Klasy S Coupe - Ideał?

Fotogaleria: 16 zdjęć
    Demokracja bezpośrednia - bierzmy przykład z Islandii i Szwajcarii i weźmy sprawy w swoje ręce! Iceland Had a Revolution and No One Noticed
    Jak to zrobić? https://www.youtube.com/watch?v=yERSQefwzFE

Auto
    Seat Ibiza 6J 1.4

Domyślnie

Z tyłu patrząc na światła przypomina mi Lagunę Coupe. NIe wiem czy to dobrze, że taka fura kojarzy mi się z czymś tak pospolitym (choć tej wersji Laguny nie widuje się zbyt często)

Auto
    Peugeot 508/ VW Passat

Domyślnie

Jestem ciekaw czego więcej sprzedano: CL czy Laguny Coupe? Bo może się okazać, że Laga w tej wersji to wcale taka pospolita nie jest.

Auto
    renault clio

Domyślnie

Całościowo sylwetka bardzo ładna ale...szczegóły już nie. Rażą mnie przednie światła z tym diodowym wiszącym "glutem", obecnym w pozostałych modelach. Uważam, że w ogóle przednie światła w najnowszych modelach Merca są po prostu brzydkie.

Awatar Luca
    Auto
    3... Anthrazit Alcantara

Domyślnie

Laguna C nie jest bynajmniej pospolita i z pewnością nie pospolitą ma sylwetkę Ale może nie o tym bo szkoda zaśmiecać tematu...
    Na pierwszy mój ogląd jest dobrze, dawno już Mercedes w tej klasie tak mi nie przypadł do gustu...a na żywo będzie zapewne lepiej

Awatar Omaley
    Auto
    Punto

Domyślnie

BMW 6 Coupe miażdży stylistycznie to auto. Kiedyś Renault użyło C klasy do reklamy, teraz to Mercedes ma użyc Laguny Coupe? Hehe. Skoro tylu osobom się podoba (co mnie zresztą dziwi) to na pewno się sprzeda, tak jak sprzedała się przebrzydła 7 od Bangla. Na równie brzydką S klase w dizlu trzeba w Polsce czekac do września a u dilerów nie ma nawet samochodów do pokazania klientom bo wszystko co mają idzie na pniu. Widac, że taki styl się ludziom podoba, ale mi NIE.

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Omaley Zobacz posta
    przebrzydła 7 od Bangla
    Nie znasz się:P E 65 (przed liftem) to drugie najwspanialsze auto segmentu po W140

S coupe jest wspaniała^^ Faktycznie przemknęła mi przez głowę Laguna, ale to nie są podobne auta, gdzieś mają po prostu coś wspólnego, jakiś detal, sam nie wiem.
    Pakiet AMG tak sobie pasuje, bez jest lepiej.
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

Uprawnienia umieszczania postów