Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 10 z 540 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920212223242526 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 5394

Wątek: Aktualności ze świata motoryzacji

Awatar poorwich
    Auto
    Citroen C3 I FL 1.4/75KM i Citroen C3 III 1.2/82 KM

Domyślnie

Skoda wyprodukowała już 100 tys. Superbów. Potrzebowała na to niespełna 5 lat. Jubileuszowy egzemplarz z silnikiem benzynowym 1.8 T (150 KM) został zamówiony przez firmę Golden Telecom z Ukrainy. W sierpniu tego roku Superb przeszedł kurację odmaładzającą. Zmieniły się m.in.: reflektroy, atrapa chłodnicy, kierunkowskazy umieszczono na lusterkach zewnętrznych. Wzbogacono także wyposażenie.

(c) Auto Świat z dnia 28.08 2006 rok
    "Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki" - Ettore Bugatti

Domyślnie

Nie wiem, czy było... Subaru zwolniło swojego głównego stylistę greka Anreasa Zapatinasowa, który był odpowiedzialny za styl przedniej części m.in. Imprezy oraz Tribeccki. Czyżby kultowy model wreszcie zaczynał wracać do łask fanów?

BeeMiX
    Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    Nie wiem, czy było... Subaru zwolniło swojego głównego stylistę greka Anreasa Zapatinasowa, który był odpowiedzialny za styl przedniej części m.in. Imprezy oraz Tribeccki. Czyżby kultowy model wreszcie zaczynał wracać do łask fanów?
    Jak powrócą do poprzedniego przodu i zdejmą te GEY-LOOKi z tyłu to jak najbardziej

VIP Awatar Matador
    Auto
    Skoda Octavia 1U2 1.9 TDI 90 KM

Domyślnie

Stylistyka niech pozostanie, ja chce z powrotem stary dobry motor 2.0. To jest prawdziwe WRX STI...

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Matador
    Stylistyka niech pozostanie, ja chce z powrotem stary dobry motor 2.0. To jest prawdziwe WRX STI...
    Mi też się ta pojemność nie podoba, ale za to jak ten silnik chodzi

VIP Awatar Matador
    Auto
    Skoda Octavia 1U2 1.9 TDI 90 KM

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez el_payaco
    Cytat Zamieszczone przez Matador
    Mi też się ta pojemność nie podoba, ale za to jak ten silnik chodzi
    No tak, atut motoru typu boxer . Z generacji na generację coraz to cichszy. Nie wiedziałem dlaczego, okazało się że przez coraz to nowsze normy Euro...

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Mam bardzo smutną wiadomość. Otóż Ford wystawił na sprzedaż marke Aston Martin. W 1994 roku, kiedy Ford przejął marke Aston Martin wyszły takie perełki jak: DB9, Vantage czy Vanquisch. Niestety na początku ta marka przynosiła straty. Dopiero od praktycznie niedawna zaczęły napływać pierwsze zyski. Jednak okazało się, że są one za małe by pokryć początkowe straty i Ford pogrążył się w kryzysie w Stanach Zjednoczonych. Także postanowił sprzedać to brytyjską marke. Ford w ten sposób chcę poprostu uwolnić 600 milionów funtów na działania operacyjne. Narazie nie wiadomo kto złoży oferte w sprawie kupna Astona Martina i jakie będzie miał z nią plany. Normalnie się boje o to marke:

żródło: Wysokie Obroty

Auto
    *

Domyślnie

Jeszcze jej nie wystawił tylko się nad tym zastanawia.
    konto zamknięte

były redaktor autoGALERII
    Auto
    Subaru Outback' 07, www.TestySamochodowe.pl

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Aston Martin Lagonda
    Jeszcze jej nie wystawił tylko się nad tym zastanawia.
    ja bym sie na waszym miejscu nie martwil, nie wiem co jest wyjatkowego w marce Ford, to zwykly sredniak, nie to co kiedys. Mysle ze zmiana wlasciciela Astonowi moze wyjsc tylko na dobre, pod warunkiem ze nie przejmie go jakis koreaniec, ale nie sadze....
    SEAT Ibiza 1.6 SC DSG Stylance '09, TestySamochodowe.pl

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez don_pazurro
    ja bym sie na waszym miejscu nie martwil, nie wiem co jest wyjatkowego w marce Ford, to zwykly sredniak, nie to co kiedys.
    Hmmm... Ford zawsze był "średniakiem" - nigdy nie miał ambicji być konkurencją dla Mercedesa/BMW czy czegokolewiek z górnej półki a jedocześnie jest czymś wartościowaym niż koreańskie pospólstwo.
    Cytat Zamieszczone przez don_pazurro
    Mysle ze zmiana wlasciciela Astonowi moze wyjsc tylko na dobre, pod warunkiem ze nie przejmie go jakis koreaniec, ale nie sadze....
    "Tylko na dobre"? A co źle Astonowi pod skrzydłami Forda?? Przeiceż ta firma złapała teraz drugi oddech i ma się dobrze jak nigdy wczęsniej i to właśnie dzięki Fordowi.
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

Uprawnienia umieszczania postów