Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 11 z 540 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718192021222324252627 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 5394

Wątek: Aktualności ze świata motoryzacji

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Wiem że to nie do końca to samo, ale może poprostu Ford uważa że posiadanie dwóch angielskich marek z tradycjami o sportowym charakterze to za duży BALAST (wiem że Jag to po części luksus, ale profil produkcji jest dość podobny).
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar aston
    Auto
    xxxxxxxx xxxxxx

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez LiveLetDie
    Cytat Zamieszczone przez don_pazurro
    ja bym sie na waszym miejscu nie martwil, nie wiem co jest wyjatkowego w marce Ford, to zwykly sredniak, nie to co kiedys.
    Hmmm... Ford zawsze był "średniakiem" - nigdy nie miał ambicji być konkurencją dla Mercedesa/BMW czy czegokolewiek z górnej półki a jedocześnie jest czymś wartościowaym niż koreańskie pospólstwo.
    Cytat Zamieszczone przez don_pazurro
    Mysle ze zmiana wlasciciela Astonowi moze wyjsc tylko na dobre, pod warunkiem ze nie przejmie go jakis koreaniec, ale nie sadze....
    "Tylko na dobre"? A co źle Astonowi pod skrzydłami Forda?? Przeiceż ta firma złapała teraz drugi oddech i ma się dobrze jak nigdy wczęsniej i to właśnie dzięki Fordowi.
    Ford potrzebuje gotówki, Aston Martin zaczyna przynosic zyski, ale niestety Fod jak widac, nie może czekac i pilnie kasy potrzebuje

Awatar 307_big_fan
    Auto
    R53 S `06

Domyślnie

Przy dobrych wiatrach ... astona może kupić jakiś dobry inwestor ... dzięki któremy firma nie straci ...

P.S. : gdybym miał troche grosza .....

były redaktor autoGALERII
    Auto
    Subaru Outback' 07, www.TestySamochodowe.pl

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez aston

Ford potrzebuje gotówki, Aston Martin zaczyna przynosic zyski, ale niestety Fod jak widac, nie może czekac i pilnie kasy potrzebuje
    z tego co czytalem w raporcie analitycznym dotyczącym finansów koncernu Ford, to Aston nie przyniosl jeszcze zysku, to samo z Jaguarem, ktory od 20 lat jest deficytowy i mówi sie ze interesuje sie nim Renault. To ze Aston wypuscil kilka ciekawych modeli ktore zaczely sie sprzedawac nie oznacza ,ze przynosi ona zyski i tak jest poki co z Aston Martinem. I wg mnie firma, ktora jest wlascicielem luksusowej marki musi albo dac niezaleznosc pewną tej marce, a nie jak Ford pakowac np. do Jaguara X-type mase rzeczy z Mondeo, tak sie traci klientów, bo taka oszczędność nie uchodzi.
    SEAT Ibiza 1.6 SC DSG Stylance '09, TestySamochodowe.pl

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Tzn. ja słyszałem, a raczej czytałem, że Aston już w zeszłym roku wypracował zyski, jednak to nie są takie pieniądze jakich oczekuje Ford. W tym roku zysk bedzie jeszcze większy, jednka Ford serio ma kłopoty (szczególnie na rynku amerykańskim) dlatego potrzebny mu jest zastrzyk gotówki. Z jednej strony się ciesze, ale z drugiej jak pomyśle, że tą marke może kupić jakiś azjatycki producent lub milioner, to mnie krew zalewa... Myśle, że marka powinna trafić pod skrzydła któregoś z niemieckich producentów, może BMW?

Auto
    *

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez BKX
    skrzydła któregoś z niemieckich producentów, może BMW?
    Oszalałeś?
    konto zamknięte

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Aston Martin Lagonda
    Cytat Zamieszczone przez BKX
    skrzydła któregoś z niemieckich producentów, może BMW?
    Oszalałeś?
    A niby dlaczego? Wolisz, żeby Aston wpadł w jakieś niepowołane ręce? RR z BMW jakoś nie przepadł i firma nie ma tak olbrzymiej ingerencji jak np. Ford w Jaguara...

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Tak jasne do BMW i widać jak RR oszpecili. Ten Phantom już nie ma tej elegancji, już nie jest taki ładny jak jego poprzednicy. Niektórym się podoba, ale według mnie strasznie oszpecili to marke tym modelem. Jak tak samo mieli by zrobić z Astonem Martinem. To już przyszłość marki na pewno nie będzie tak różowa. A co do przyczyny dlaczego Ford chcę sprzedać AM już napisałem chyba powyżej. :susp:

Awatar qoompel

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez szakal
    Tak jasne do BMW i widać jak RR oszpecili. Ten Phantom już nie ma tej elegancji, już nie jest taki ładny jak jego poprzednicy.
    Ta ehe ...
    BMW tchnęło w Rolls Royce'a nowe życie. Świetna technika połączona z gustownie stylizowanym na poprzedników nadwoziem. Wyrafinowane wnętrze. Można by tu wymieniać dużo elementów. Phantom jest klasą samą w sobie. Dbałość o szczegóły w tym samochodzie przechodzi najśmielsze oczekiwania.
    Sam Rolls-Royce pisze o Goodwood (siedziba RR) :
    [...] a spiritual and emotional home for the most prestigious car company in the world. [...]
    Nic dodać; ująć tym bardziej.
    RR modelem Phantom postawił poprzeczkę tak wysoko, że dla innych jes ona nie do pokonania.

I Ty piszesz, że oni go oszpecili :susp:

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez qoompel
    I Ty piszesz, że oni go oszpecili :susp:
    Jedni ludzią twierdzą, że on jest piękny, inni z kolei że jest brzydki. Ty należysz do pierwszej grupy, ja do drugiej. Więc i tak się nie dogadamy. Mogą pisać sobie co chcą, moim zdaniem obecnie Phantom nic nie ma wspólnego z legendarnymi poprzednikami tej marki. Nie ma w sobie nic przyciągającego. Przynajmniej dla mnie. Także zakończmy ten OT.

Uprawnienia umieszczania postów