Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 522 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 5219

Wątek: Aktualności ze świata motoryzacji

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Dobrze czułem, że tak zrobią...

http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=731955

Globalizacja, ech... chociaż z drugiej strony Saturny nigdy nie należały do najpiękniejszych samochodów...

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez el_payaco
    Dobrze czułem, że tak zrobią...

http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=731955

Globalizacja, ech... chociaż z drugiej strony Saturny nigdy nie należały do najpiękniejszych samochodów...
    tak .. ale musze przyznac ze Saturn Aura wygląda o niebo lepiej niz europejska Vectra.. tak powinna wygladac Vectra po lifcie .. a nie takie lo .. nie wiadomo co ..

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

To teraz Opla można spotkać pod marką: Vaxuall, Holden, Chevrolet, Buick, Saturn, Pontiac....coś pominąłem ?
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Domyślnie

Zapewne niedługo Saturn wyspecjalizuje się tylko i wyłącznie w produkcji Astry i Vectry. A szkoda, bo zawsze Saturn przyciągał moją uwagę swoją stylistyką. Może nie jest ona zbyt piekna, ale bardzo charakterystyczna i oryginalna. Mój sąsiad ma Saturna SW2 i muszę powiedzieć, że to prawdziwy rarytas stylistyczny na moim osiedlu. Na tyle zwracał swoją uwagę, że ktoś wymontował mu... koło :lol: Ale wracając do tematu to żal mi kolejnej marki, która przekształci się tylko i wyłącznie w filie Opla... :neutral:

Moderator Awatar Emenems
    Auto

Domyślnie

Volvo wraca do starego, rzecz by można starożytnego wręcz logotypu swej marki. Eksponowanie symboliki męstwa, wojny i stali ma uosabiać siłę nowoczesnej marki. Szwedzki producent samochodów wraca tym samym do niemal pierwotnej formy swego firmowego znaku sprzed 80 lat. Teraz na powrót Volvo eksponuje koło ze strzałką biegnąca ukośnie ku górze. W dzisiejszych czasach ten ideogram symbolizuje chyba głównie męskość – co jak najbardziej odpowiada realizowanej przez Volvo strategii. Szwedzki producent (kontrolowany przez Forda) od dekady przynajmniej usiłuje nadać swym produktom bardziej drapieżny, sportowy charakter, co widać zarówno po coraz mocniejszych silnikach, jak i agresywnej stylistyce.

Źródło www.moto.wp.pl

Feministki się będą wk....... i zbojkotują VOLVO.

*Dj*

Awatar qoompel

Domyślnie

Świetny pomysł z tym znakiem ! Czekamy na reakcję kobiet ... hehe....

Moderator Awatar Emenems
    Auto

Domyślnie

Jako, że model Panda sprzedaje się coraz lepiej (w Europie Zachodniej) zakłady Fiata w Tychach zatrudnią 150 nowych pracowników.

Obecnie, w całej spółce Fiat Auto Poland pracuje 3510 osób, z czego w zakładzie w Tychach zatrudnionych jest 3217 osób. Zakład produkuje dziennie 1120 samochodów Fiat 600 i Panda. Po zwiększeniu zatrudnienia produkcja dzienna wzrośnie do 1170 samochodów. Wzrost zatrudnienia i produkcji jest efektem rosnącego popytu na Pandy zagranicą. Samochód ten jest eksportowany do 51 państw, gdzie trafia aż ponad 92% wszystkich produkowanych egzemplarzy tego modelu. W uznaniu za dokonane osiągnięcia i wyniki Fiat Auto i Ford zdecydowali o ulokowaniu w zakładzie Fiat Auto Poland w Tychach inwestycji związanych z produkcją nowych modeli samochodów (nowego Fiata 500 i następcy Forda KA).

Źródło www.moto.wp.pl

Moderator Awatar Emenems
    Auto

Domyślnie

News głównie przeznaczony dla AGENTA

Trwają ostatnie prace nad rozporządzeniem wprowadzającym tzw. eurotablice.
    Musieliśmy zatem czekać aż dwa lata od przystąpienia do UE, by polską flagę na tablicach rejestracyjnych zastąpiło 12 unijnych gwiazdek. Przy okazji urzędnicy chcą rozwiązać problem kończącej się "pojemności rejestracyjnej" obecnego wzoru tablic poprzez dodanie ósmego znaku.
    Będzie ciekawie, zwłaszcza dla tych co nie mają już pomysłu na 5 literowe indywidualki. Kolejny znak daje bardzo duże pole do popisu.

Źródło: Motor Nr. 15 10.04.2006

Awatar VIPER

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez BKX18
    Cytat Zamieszczone przez Robak
    Ha, to chyba ja mam tylko inny gust. Auto jest obrzydliwe, niezgrabne, słoniowate, mało reprezentacyjne, komiczne i... całe szczescie ze przestali produkowac ten marketingowy i stylistyczny niewypał.
    Heh nie tylko ty masz taki gust, ja również nie lubiłem tego modelu, ale może nie przez to, że był taki kosmiczny, bo najgożej nie wygladał, ale przez to, że nie pasował do klasy jaką niby reprezentował... Skoda zrobiła sedana i bardzo dobrze na tym wyszła, koreańczycy robią sedany tej klasy i też wychodzą lepiej niż francuzi... Wniosek??? To musi być sedan, nie ma innego wyjścia.... Ale nie oszukujmy się... Jaki to prestiż dla właściciela jeździć do firmy samochodem, ktory wygląda jak van, jest mało poważny i ogolnie sprawia wrażenie tańszego niż konkurenyjne konstrukcje??? Jeśli francuskie firmy nie wezmą sobie tego do serca, to nigdy nie zdobędą popularności w tym segencie... I nawet jeśli pojawi sie jakiś następca tego samochodu i bedzie sedanem, to wątpie czy zdobędzie taką popularność jak jak konkurencyjne oferty innych producentów... Renault zespuł sobie opinie w tym segmencie i nie tak łatwo bedzię wyrobić sobie renome, ale to tyczy się wszystkich producentów francuskich, choć mogę podejżewać, że Peugeot przy następnej generacji 60X będzie już miał dobry start, szczegółnie, jeśli pod maske zamontuje jakies większe jednostki np. V8 i samochód bedzie napędzany na tył... To samo się tyczy Citroena...
    Zgadzam się z wami!Według mnie to auto jest zby awangardowe jak na tą klasę.
    http://motoryzacja.interia.pl/na_luzie/zgadnij

jeśli znasz się na samochodach to tam zajrzyj!!!!!
    ------------------
    Wakacje się kończą

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems
    Jako, że model Panda sprzedaje się coraz lepiej (w Europie Zachodniej) zakłady Fiata w Tychach zatrudnią 150 nowych pracowników.
    Czy w Tychach to się jeszcze okaże

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Uprawnienia umieszczania postów