Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 5 z 540 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 5394

Wątek: Aktualności ze świata motoryzacji

Awatar qoompel

Domyślnie

Uwaga ! Teraz będzie dobra wiadomość (nareszcie):

Będziemy mieli terenówkę Skody opartą na prototypie Yeti

Kierownictwo Skoda Auto podjęło ostateczną decyzję w sprawie skierowania do produkcji kompaktowego samochodu terenowego, który oparty jest na modelu studyjnym Yeti, zaprezentowanym podczas ubiegłorocznego salonu w Genewie.
    Jak twierdzi niemiecki „Automobilwoche”, pojazd może trafić do produkcji w roku 2009.
    Nowy samochód Skody nie ma jeszcze nazwy. „Prawda jest taka, że bardzo poważnie zastanawiamy się nad realizacją tego projektu, ponieważ egzemplarz studyjny wywołał ogromne zainteresowanie - powiedział w wywiadzie dla agencji CTK rzecznik Skody, Evzen Krauskopf.
    Tymczasem 1 czerwca rozpoczęła się sprzedaż zupełnie nowego modelu Roomster. Czeska spółka szykuje również odmłodzoną wersję Fabii, jednak jak powiedział Evzen Krauskopf premiera nie odbędzie się w tym roku.

Dla odświeżenia pamięci :lol: :

(C)samar.pl
    (C)Prague Daily Monitor

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

1. GM - 8,381,805 aut
    2. Toyota - 8,120,000 aut
    3. Ford - 6,208,700
    4. VW AG - 5,242,793
    5. DaimlerChrysler - 4,854,700
    (z tekstu Filipa)

Nie wiedziałem że Toyota to taka potęga. Nieznacznie mniej sprzedanych aut od wielomarkowego Molocha jakim jest GM. Niesamowite. Dziwi natomiast słabnąca pozycja Daimler-Chrystler. Ford jak zwykle w pierwszej trójce.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Sam sie zdziwiłem, ze Toyota sprzedaja tyle aut. Jakie ona ma marki poza Lexusem i Acura ?

A wydaje mi sie, ze DaimlerChrysler za rok pojdzie lepiej
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Auto
    Rower

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Wielbłąd
    Sam sie zdziwiłem, ze Toyota sprzedaja tyle aut. Jakie ona ma marki poza Lexusem i Acura ?
    z tego co wiem to ma jeszcze Daihatsu

Awatar Emenems
    Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Wielbłąd
    Acura należy do Hondy. Do Toyoty nalezy jeszcze marka Scion.

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

aaa no tak... ale wpadka z ta Aucra, przepraszam.
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems
    1. GM - 8,381,805 aut
    2. Toyota - 8,120,000 aut
    3. Ford - 6,208,700
    4. VW AG - 5,242,793
    5. DaimlerChrysler - 4,854,700
    (z tekstu Filipa)

Nie wiedziałem że Toyota to taka potęga. Nieznacznie mniej sprzedanych aut od wielomarkowego Molocha jakim jest GM. Niesamowite. Dziwi natomiast słabnąca pozycja Daimler-Chrystler. Ford jak zwykle w pierwszej trójce.
    Mnie nie dziwi i dlaczegi słabnąca? Przecież już od dłuższego czasu są na 5 miejscu... Ja mam dane (stare bo stare) z 2002 r. i w tam jest jeszcze mniejsza sprzedaż... Toyota rzeczywiście robi coś niesamowitego, skoro jest przed Fordem, a GM i VW trzymają forme, cały czas 1 i 4 miejsce

A co do Toyoty, to według moich informacji posiada jeszcze w koncernie takie firmy jak Piaggio i Hino...

Awatar Don2x44
    Auto
    VW Down! half V6 24V 2.0l 120PS '13 /Mazda 323F GLX Lantis 1.9 16V '98

Domyślnie

DaimlerCrysler produkuje auta dla węższej grupy ludzi z ciut bardziej zasobniejszym portfelem. Niech nikt mi nie mowi ze Smart, Maybach; Mercedes-Benz; Jeep; Chrysler; Dodge są to auta dla kazdej grupy ludzi...

Koreanska motoryzacja oraz japonska ma się bardzo dobrze... teraz czeka na nas zalew chinskich padeł... które będą miały konkurencyjne ceny:/:/:/
    Mercedes-Benz - Ihr guter Stern auf allen Straßen.

Awatar Emenems
    Auto

Domyślnie

No wiesz Don. Dodge to nie tylko VIPER, Charger i Ram. To także bardziej przyziemne auta jak Neon, Stratus, Caravan oraz wszelkiej maści Pikapy, które idą w USA jak woda. Tak samo Chrystler to nie tylko 300C, Crossfire czy PT Cruiser, ale też bardziej normalne i mniej znane Sebring, Town&Country.
    Dziwi mnie natomiast pozycja GM. Niech ktoś wyliczy mi wszystkie marki które należą do tego Koncernu ? Ja potrafie, jednak często się gubie. A na drugim miejscu Koncern Toyoty do którego należy kilka marek, które mozna wymienić na palcach jednej ręki. Założe się że 50% zysku Toyocie wyrobił Yaris, Corolla i Avensis.

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Proszę bardzo

Buick
    Cadillac
    Chevrolet
    GMC
    Holden
    Hummer
    Opel
    Pontiac
    Saab
    Saturn
    Vauxhall

Firmy wycofane z rynku:

Geo
    LaSalle (marka z okresu międzywojennego)
    Oldsmobile (produkcja zakończona w kwietniu, 2004)
    Daewoo

(C)wikipedia

Uprawnienia umieszczania postów