Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Aktualności ze świata motoryzacji

Auto
    D-4D

Domyślnie

W porównaniu do tego?
    https://i.imgur.com/h5wlWMP.jpg

Wg mnie jest przepaść. Stara deska to typowa dalekowschodnia "nawalanka", która już w momencie debiutu wyglądała staro. Otwórz te dwa obrazki obok siebie i porównaj bezpośrednio.

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Hm, no dobra. Może nie nazwałbym tego przepaścią, ale faktycznie progres jest wyraźny.

Auto
    -

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez rydzyk Zobacz posta
    W tym temacie pozostając, rozmawiałem niedawno z przedstawicielami BMW, Mercedesa i FCA. Handlowcy jak jeden mąż zarzekali się, że w roku 2020 czeka nas wszystkich podwyżka cen aut o niecałe 10% w każdym z segmentów ze względu na nowe regulacje związane z limitami emisji CO2
    Bardzo jestem ciekaw, czy ktoś się odważy od tak za jednym razem podnieść ceny o ~10%. Zresztą producenci bardzo dobrze o tym wiedzą, ceny samochodów w ostatnich latach regularnie idą w górę. :-)

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Dacia wycofuje 1.6 SCe z oferty Dustera i zastępuje je 100-konnym 1.0 TCe

Auto
    BMW F31 340i Touring '17, BMW F20 118i '12

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez misiek.gosu Zobacz posta
    Bardzo jestem ciekaw, czy ktoś się odważy od tak za jednym razem podnieść ceny o ~10%. Zresztą producenci bardzo dobrze o tym wiedzą, ceny samochodów w ostatnich latach regularnie idą w górę. :-)
    Takie BMW czy Mercedes mogą po prostu tymczasowo zaostrzyć politykę rabatową, a zmiany w cennikach rozłożyć w czasie.

Zresztą od kiedy kupowałem swoją trójkę, mam wrażenie, że ceny mocniejszych wersji już te 5-10% w górę podjechały.

Auto
    D-4D

Domyślnie

O to to, ceny nie muszą iść w górę w jednym momencie, spodziewaną podwyżkę najlepiej rozłożyć w czasie i najpewniej to się już dzieje.

Auto
    -

Domyślnie

No to właśnie to napisałem. Podwyżki mamy regularnie od lat i pewnie tak się utrzyma. Ale to nie jest tak, że dziś np. najtańsza Fabia kosztuje (strzelam) 50.000, a od 2020 w cenniku skoczy do 55.000.
    Politykę rabatową można zmienić, ale to jest ta sama historia - nie drastycznie, bo klienci się zorientują i będzie lipa. Tu 1%, tam 1%, na finansowaniu 1% i się uzbiera.

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Co się stało z cenami Tipo? Dziś prawie osiwiałem jak kolega powiedział mi, że diesel w wyższej wersji kosztuje 90k. Powariowali? Sprawdziłem i faktycznie. Kto to kupi?
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Żadna nowość:

https://autogaleria.pl/testy/test-cz...s-design-dcct/

Odpowiem: nie warto. Co ciekawe we Włoszech, gdzie zaczynam w zasadzie trochę "pomieszkiwać" jedną nogą, Tipo nie jest zbyt częstym widokiem.
    #drivetastefully

Auto
    BMW F31 340i Touring '17, BMW F20 118i '12

Domyślnie

Szkoda, że Porsche równolegle do Taycana nie puściło Panamery, żeby umieścić ten rezultat (3425 km w ciągu doby) w jakimś kontekście. Na oko, średnia 142,7 km/h, wliczając w to tankowania, jest na luzie w zasięgu Dacii Sandero, pewnie nawet z podstawowym silnikiem .

Uprawnienia umieszczania postów